Diament_Bud

Diament_Bud to innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej obsłudze inwestycji...

Diament_Bud to innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Realizuje projekty budowlane od fundamentu po szczyt dachu włącznie z wykończeniem wnętrz oraz aranżacją przestrzeni wokół budynków.

Dzięki zaangażowaniu młodego, ambitnego i silnego zespołu budowlańców oraz zastosowaniu nowoczesnych metod stosowanych w budownictwie Diament_Bud zapewni profesjonalne wykonanie usług w atrakcyjnych cenach .

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Docieplenia budynków mieszkalnych jednorodzinnych systemem Caparol,
  Docieplanie kamienicy ,
  Budowa sklepu od podstaw pod klucz,
  Więźba dachowa i pokrycie blachodachówką,
  Wykonanie posadzek żywicznych na dużych powierzchniach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Docieplanie budynków, elewacje, malowanie, tynki strukturalne, budowa od podstaw domów i budynków gospodarczych, dachy , więźby dachowe , krycie papa termozgrzewalną, gipsowanie ścian, wykończenia wnętrz.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Docieplenie budynku , styropian 16 grafit, siatka, klei, obróbka okien drzwi, położenie tynku na elewacji 1.5 mm w kolorze. Położenie również mozaiki na około domu 0.75m od gruntu w kolorze. Założenie obróbki blacharskiej dachu oraz zamontowanie rynien i podbitki.
  Zadowolenie klientów, ich uśmiech bezcenny.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Dokładność i Precyzja. Zawsze dopinam każde zlecenie na ostatni guzik. Wolę poświęcić więcej czasu na daną czynność niż powracać na poprawki. Szkoda czasu i pieniędzy. Dla mojej firmy na poprawki nie ma miejsca.