Expert Marcin Pawlak

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykończeń wnętrz mieszkalnych oraz lokali...

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykończeń wnętrz mieszkalnych oraz lokali użytkowych. Ściśle współpracujemy z biurami projektowy, co daje gwarancję 100 zadowolenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów mamy do zaoferowania:

Malowanie Tapetowanie Gładzie Gipsowe

Wykonanie gładzi gipsowych
Malowanie elewacji
Tapetowanie ścian
Tapetowanie sufitów
Malowanie drzwi
Malowanie grzejników
Malowanie okien
Impregnacja drewna
SUCHE TYNKI

Montaż sufitów podwieszanych na stelażu
Montaż ścianek działowych
Montaż płyt gipsowych na klej
Docieplenie poddasza wełną i folią
Montaż sufitów podwieszanych lub wielopoziomowych
Montaż sztukaterii
Montaż narożników aluminiowych
Szpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowania
Akrylowanie
Montaż sufitów typ. Amstrong, Termathex
GLAZURA I TERAKOTA

Montaż glazury i terakoty
Montaż parapetów
Ułożenie Terakoty w karo
Montaż cokołów ciętych
Montaż cokołów gotowych
Skucie starej glazury
Wyrównanie podłoża pod glazurę lub terakotę
Ułożenie gresu
Montaż mozaiki
Fazowanie płytek 45 stopni
Ułożenie terakoty na schodach
Wykonanie półki wraz z wykafelkowaniem
Wylewki samopoziomujące i inne do 3cm pod układanie terakoty
Wiercenie otworów w glazurze do średnicy 12 mm
Zamocowanie plastikowych narożnych listew
Półeczki, występy, ościeże
DRZWI I OKNA

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mam przyjemność zarekomendować pana Marcina,wykonywał u mnie w mieszkaniu kapitalny remont,dla mnie było bardzo ważne to,iż zapewnił mi całościowe wykonanie prac,oraz dowóz materiałów budowlanych,dla tego nie musiałam martwić się szukaniem wykonawców z różnych branż.Pan Marcin z powierzonych zadań wywiązał się sumiennie i terminowo.Polecam i zamierzam dalej korzystać z fachowej pomocy pana Marcina.Pozdrawiam Ewa."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mam przyjemność zarekomendować pana Marcina,wykonywał u mnie w mieszkaniu kapitalny remont,dla mnie było bardzo ważne to,iż zapewnił mi całościowe wykonanie prac,oraz dowóz materiałów budowlanych,dla tego nie musiałam martwić się szukaniem wykonawców z różnych branż.Pan Marcin z powierzonych zadań wywiązał się sumiennie i terminowo.Polecam i zamierzam dalej korzystać z fachowej pomocy pana Marcina.Pozdrawiam Ewa."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Marcin Pawlak prowadził u mnie remont mieszkania w Katowicach w Listopadzie 2012 roku. Plan zakładał zrobienie sufitu podwieszanego oraz ścian w płytach typu karton-gips ułożenie paneli podłogowych. Pan Marcin wykonał u mnie kompleksowy remont w pokoju gościnnym rzeczowo i zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem oraz cennikiem. Polecam wszystkim którzy planują szybko i dokładnie odnowić swoje mieszkanie. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Od początku tego roku mógłbym wymienić kilka sztandarowych realizacji, aczkolwiek opisze jedną z nich: był to kompleksowy remont mieszkania w Siemianowicach Śląskich, metraż ok 75m2
  Do zrobienia wszystko ! Zerwanie starych podłóg oraz ścian, kafelkowanie podłóg w kuchni, salonie, przedpokoju, cała łazienka i wc w płytkach, 2 pokoje panele, oczywiście wszędzie gładzie malowanie, kuchnia i salon podwieszany sufit o nieregularnych kształtach. Można by długo pisać... już niedługo pojawią się zdjęcia z tej realizacji na moim profilu ;)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię to, że nie jest ona monotonna, że na każdym kroku może mnie spotkać coś np. dziwnego do tej pory niespotykanego ;) Przede wszystkim uwielbiam prace z ludźmi, a wiadomo każdy jest inny i to też wpływa na atrakcyjność tej profesji. Praktycznie każde zlecenie jest inne więc za każdym razem tworzę coś nowego - taki "artysta" ;)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim na wstępie poprosiłbym o przedstawienie wykonanych wcześniej prac albo referencji od poprzednich pracodawców. Zapytałbym również o zakres prac jakie firma oferuje i przede wszystkim o udzielaną gwarancję (na jaki okres i jakie są jej warunki) Warto też na samym początku doprecyzować ceny tak żeby w trakcie prac koszty nie zaczęły diametralnie wzrastać.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem na pewno chciałbym dowiedzieć się jak długo zajmuję się tą profesją. Jakie problemy napotykam najczęściej na swojej drodze w trakcie wykonywanych prac. Czy zawsze wszystko wychodzi tak jak bym sobie tego życzył i przede wszystkim jak życzy sobie tego klient.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim poprosić o referencje od poprzednich zleceniodawców albo zwrócić uwagę na te np. potwierdzone przez serwis (***) ; Warto też zapytać czy już wcześniej fachowiec miał do czynienia z podobnym zleceniem i jakie mogą wystąpić problemy w trakcie wykonywania tychże prac.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną zdecydowanie jest sumienność i terminowość oraz solidność w wykonywaniu powierzonych mi zleceń, po za tym wyznaję zasadę że nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia, wystarczy tylko pomyśleć nad danym tematem. Cechuje mnie również upór w dążeniu do celu!