Usługi Remontowo-wykończeniowe(Mieszkania pod klucz)

Oferuję KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKOŃCZENIA (((MIESZKANIA POD KLUCZ))) malowanie , tapety, gładzie...

Oferuję KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKOŃCZENIA (((MIESZKANIA POD KLUCZ))) malowanie , tapety, gładzie gipsowe , adaptacje poddaszy, tynki, murowanie, elewacje,glazura,terakota,sufity podwieszane i ścianki działowe,elektryka i hydraulika,panele podłogowe,tapetowanie,montaż stolarki,I wiele innych prac...Szybko, solidnie i terminowo Zapraszam do kontaktu!

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Sufity podwieszane i ścianki działowe.Wykonanie tynku strukturalnego,silikonowego na elewacji i położenie mozaiki na fundamencie . Wymiana terakoty i glazury z uprzednim zerwaniem starej i położenie nowej. Malowanie mieszkania i tapetowanie.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Moim atutem jest czyste środowisko pracy i zadowolenie z tego co robię. Najbardziej lubię to kiedy mi wszystko wychodzi a robota idzie do przodu . W moim fachu wiem , że czasem na drodze stanie przeszkoda która zawsze potrafię jakoś obejść. Najwięcej przyjemności sprawia mi sama praca jaką wykonuję.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Z szacunkiem podchodzę do każdego klienta i wiem , że zadowolenia z wykonanej roboty jest najważniejsze. Poradziłbym to aby wybrano mnie bo do tego czasu ludzie u których pracowałem zawsze byli ze mnie zadowoleni. Warto też zwrócić uwagę na osoby które uważają się za fachowców a tak naprawdę nimi nie są.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Na pewno jednym podstawowym pytaniem było by jaki jest staż i doświadczenie. Czy są jakieś zadania którym bym nie podołał. Dlaczego to robię ? Bo to lubię i profesjonalnie podchodzę do sprawy. Ważnym pytaniem jest również czy pracę które wykonuję są proste czy trudne.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Priorytetem jest dobra atmosfera i humor . Na pewno nikt nie lubi kiedy klient jest nachalny i upierdliwy, albo wtedy gdy wie lepiej. Moim zdanie na stanowisku pracy lepiej skupić się na pracy a nie na rozmowach. Pytania powinny być jasne i konkretne.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient zanim podejmie się na zatrudnienie fachowca powinien wiedzieć czego chce, jak chce , kiedy chce . Największym problemem jest moment w którym wchodzimy z robotą a osoba która zleca zaczyna kombinować a może tak a może nie tak. Głównym zadaniem klienta jest dobrze przemyślany plan prac.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Usługi świadczone przez moją osobę charakteryzują się dużą wiedzą na temat budownictwa, dlatego też często doradzam klientom jakiś środków użyć aby były w 100% dobrze i mądrze użyte. Z doświadczenia wiem że dużo osób robi szybko i niedokładnie . Moje usługi są na najwyższym poziomie co stwierdzają moi klienci.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy jest Pan zadowolony ze swojej pracy ? Odpowiadam , że tak. Czy posiada Pan jakieś referencje? Tak Czy to co Pan wykonuje jest ciężkie do zrobienia? Doświadczenie to priorytet. Czy wykonam inną dodatkową robotę? Oczywiście , bez problemu. Jak długo potrwa remont? Zależy od zlecenia.