Firma Remontowa "BUD - REM"

Wykonuję prace remontowo adaptacyjne. Jestem człowiekiem solidnym, punktualnym, w pełni mobilnym....

Wykonuję prace remontowo adaptacyjne. Jestem człowiekiem solidnym, punktualnym, w pełni mobilnym. Wykonywałem różne typy zleceń a moje doświadczenie pozwala mi podjąć sukcesywną pracę w szerokiej materii prac budowlanych.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kapitalne remonty i adaptacje mieszkań oraz domów i hal magazynowych. (stawianie fundamentów, murowanie, kanalizacja, woda, wyburzanie ścianek, karton gips, sufity podwieszane, wielopoziomowe, gładzie, glazura, terakota, panele podłogowe + deski, malowanie, montaż okien i drzwi)
  Firma "Hydro-rem" połączyła się ze Sp. z o.o. "Sargo".

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  zmiennośc prac ,pomieszczeń,trudności wykonywania usługi ,doractwa inwestorowi ,doprojektowania remontu, i zabawy podczas wykonywania prac bo praca taka mnie bawi i na samym końcu efektu wykończenia danego pomieszczenia i uśmiechu na twarzy inwestora.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  żeby znalasła fachowca który potrafi doradzić ,w danej usłudze ,i żeby zawierała umowy na wykonywaną usługe to jest gwarancja działająca w dwie strony,czyli zawrte jest zakres prac i wymogi ,termin ,etapy prac i płatności dla wykonawcy i jest zabezpieczeniem dla inwestora za nie żytelne wykonanie prac.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  klijent który chce zatrudnić takiego fachowca jak ja powinien podczas rozmowy wstępnej zwrócić uwage na to co wykonawca mówi na temat danej pracy jak ją widzi i czy mogą nadawać na tych samych falach ,powinien się dowiedzieć o wykonawcy i wtedy będzie wiedzial czy jest wiarygodny.