GRZEGORZ G. Gdańsk

Firma "Gielbud" zajmuje się profesjonalnymi pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem...

Firma "Gielbud" zajmuje się profesjonalnymi pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelakiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacji pomieszczeń,biur,mieszkań i domów.Ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych.Oferujemy również kupno i dowóz materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę począwszy od fazy projektu po prace wykończeniowe i montażu wyposażenia. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac. Używamy materiałów wysokiej jakości i stosujemy najnowsze technologie. Naszym największym atutem jest ponad 12-letnie doświadczenie w pracach wykończenia wnętrz oraz wykwalifikowana kadra.Nasza firma udziela okresu gwarancyjnego od 36 do 60 miesięcy .

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem i stażem w branży montażu wysokiej jakości wkładów kominkowych pod zabudowę.
    Oferujemy państwu fachową poradę w celu zagospodarowania waszego domu,mieszkania w kominek,profesjonalne rozprowadzenie ciepła po pomieszczeniach.
    Wszystko po to by zadowolić państwa oczekiwania.
    Wysoki standard prac,serdecznie zapraszamy.