Art.Profil

SOLIDNIE.PROFESIONALNIE.DUŻE DOŚWIADCZENIE.WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA.  TELEFON KONTAKTOWY :...

SOLIDNIE.PROFESIONALNIE.DUŻE DOŚWIADCZENIE.WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA.  TELEFON KONTAKTOWY : (***)    

13 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonał nam w ostatnim czasie remont w mieszkaniu, zaczynając od położenia siatki elewacyjnej a na malowaniu i tapetowaniu kończąc. Wszystko było zrobione szybko, solidnie i z dbałością o szczegóły. Pan Sebastian służył również radą przy wyborze materiałów potrzebnych do wykonania remontu. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług ponieważ rzadko można spotkać fachowca, który zwraca uwagę na szczegóły i nie zostawia żadnych niedoróbek."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonał nam w ostatnim czasie remont w mieszkaniu, zaczynając od położenia siatki elewacyjnej a na malowaniu i tapetowaniu kończąc. Wszystko było zrobione szybko, solidnie i z dbałością o szczegóły. Pan Sebastian służył również radą przy wyborze materiałów potrzebnych do wykonania remontu. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług ponieważ rzadko można spotkać fachowca, który zwraca uwagę na szczegóły i nie zostawia żadnych niedoróbek."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam,w zeszłym roku pan Sebastian robił remont łazienki tzn skuł stare kafelki ze ścian i podłogi wraz z tynkiem,wyrównał ściany,zrobił nową instalację wodną,kanalizacyjną,elektryczną,wstawił nowe drzwi,obniżył sufit do którego zainstalował oświetlenie.Położenie nowych płytek na ścianach,podłodze,montaż kabiny,geberita,fugowanie i malowanie sufitu nie sprawiło mu kłopotu.Jestem bardzo zadowolony z jego usługi naprawdę z czystym sumieniem polecam pana Sebastiana 10/10"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonał generalny remont jednego piętra w naszym domku jednorodzinnym kucie tynków, podwieszane sufity, gładzie, kafelki, malowanie, elektryka wraz z wymianą kanalizacji i instalacji wodnej wszystkie prace wykonane super, na drugim piętrze wyremontował od podstaw łazienkę, efekt rewelacyjny. Bez wątpienia fachowiec godny polecenia i zaufania. Obeznany w najnowszych trendach budowlanych, służy radą i pomocą, cieszę się że trafiliśmy na niego. Nie wyobrażam sobie zlecić kolejnego remontu innemu specjaliście. Polecam w 100%. Nie zawiedziecie się na pewno!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W maju 2015 roku pan Sebastian wykonał mi remont kuchni .Wybrałam właśnie jego z pośród innych fachowców bo jest nim w 100% ze względu na dobre opinie i nie zawiodłam się.Pracę jakie wykonał to podwieszany sufit ,równanie ścian ,gładź ,kafelki na ścianie i podłodze ,elektrykę i hydraulikę .Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie aby się nie powtarzać . Polecam go jako bardzo dobrego fachowca , znającego się na nowościach i służącego pomocą . W przyszłości na pewno skorzystam z jego usług ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W bieżącym miesiącu (wrześniu) Pan Sebastian wykonał u mnie prace związane z kafelkowaniem od początku do końca pralni oraz łazienki. Prace obejmowały również przeróbkę instalacji wodno-kanalizacyjnej. W łazience zostały zabudowane filary oraz część z geberytem tworząc jedną całość. Wybudowana została półka pod umywalkę pokryta mozaiką, oraz wybudowane ścianki, które znacząco powiększył kupioną przez nas kabinę prysznicową. Wszelkie prace wykonane przez Pana Sebastiana były dokładne i staranne. Służy dobrą i fachową poradą. Jest punktualny i sumienny. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i wszystkim polecam ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Własnie zakończył sie u mnie remont kuchni/Trwał 15 dni roboczych.Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Sebastiana.Został zainstalowny sufit podwieszany z fajnymi efektami świetlnymi,ściany w płytach k-g i super podłoga z gresu polerowanego.Na sciany i sufit została nałozona gładz i smiem twierdzic ,ze jest to wielki atut pana Sebastiana.Jest naprawde fachowcem w robieniu gładzi.Poza tym jest człowiekiem bardzo komunikatywnym i służącym radą.Ma wielką wiedzę fachową z którą chętnie sie dzieli..Jest punktualny ,nie palący i nie pijący co również uważam za wielkie zalety.Z czystym sumieniem moge polecic usługi pana Sebastiana."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonywał u nas w lutym 2013r., prace związane z układaniem płytek na podłodze w przedpokoju,kuchni i zabudowanym balkonie, oraz osadzał futryny z drzwiami. Wykonywane zostały również przeróbki podłogi w łazience. Pana Sebastiana znalazłem dzięki serwisowi "Remontuj.pl". Postanowiłem zlecić wykonanie tych prac dzięki dobrym opinią na Jego temat. Zlecone prace zostały wykonane bardzo dokładnie i starannie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie planującej wykonanie remontu Pana Sebastiana."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonywał prace wykończeniowe polegające na: położeniu kafli w łazience, przedpokoju oraz kuchni. Dodatkowo wykonał zabudowę wanny, budowę kabiny prysznicowej, blatu umywalkowego. oraz obniżenie sufitu w łazience. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i dokładnie. Jako inwestor mogę z całego serca polecić Pana Sebastiana jako uczciwego i rzetelnego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonywał remont w moim całym mieszkaniu .Ofertę pana Sebastiana znalazłem w Internecie na portalu Remontuj.pl . Po przeczytaniu opinii na profilu postanowiłem skorzystać z usług pana Sebastiana i jak się później okazało była to bardzo dobra decyzja. Po spotkaniu nie miałem wątpliwości, że pan Sebastian to osoba z dużym doświadczeniem i na pewno odpowiednio zajmie się remontem.Pan Sebastian przeprowadzał remont w moim mieszkaniu. 2 pokoi, kuchni. 2 przedpokoi , balkonu wraz z ociepleniem, położeniem tynku akrylowego i wykafelkowaniem podłogi oraz łazienki. Remont przewidywał malowanie ścian,demontaż i wstawianie nowych ościeżnic, położenie gresu polerowanego 50*50 cm na podłogach,Wykafelkowanie łazienki wraz z nietypowymi zabudowami typu półki,występy,nietypowa zabudowa sufitu podwieszanego ze stiukiem w środku,Zabudowa wanny podwieszanej.Montaż kamienia dekoracyjnego na ścianie w kuchni oraz wykonanie reliefu na przedpokoju, ułożenie paneli podłogowych,wykonanie wylewki samopoziomującej. W jednym z pokoi została wykonana nietypowa zabudowa sufitu podwieszanego. Wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i co najważniejsze bardzo dokładnie z dopracowaniem każdego szczegółu.Ponadto została wykonana instalacja elektryczna i hydrauliczna wraz z odpływami.Pan Sebastian służy także profesjonalnymi radami przy projektowaniu oraz ma bardzo ciekawe pomysły pomocne dla każdego kto planuje remont, cechy którymi mi pan Sebastian zaimponował to sumienność, precyzja, termin wykonania oraz pomoc w doborze materiałów z poszanowaniem moich środków finansowych. Polecam wszystkim planującym remont usługi tego fachowca bo naprawdę warto. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Sebastiana. Wszystko zostało wykonane terminowo bardzo dokładnie co teraz rzadko sie zdarza u fachowców:).Pan Sebastian dodatkowo służy fachową rada i ma dużo ciekawych pomysłów. Polecamy do wszelkich prac remontowo wykończeniowych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W listopadzie zleciłem wykonanie wylewki i położenie deski podłogowej w trzech pokojach. W trakcie wykonywania usługi zawsze dbał o szczegóły, ponadto usługa wykonana w ustalonym terminie. Polecam !!! Dobry i solidny fachowiec. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Sebastian wykonywał u mnie i mojej siostry prace wykończeniowe w 2 domach ,w 1 ocieplał cały dom ok.300 m2 wełną mineralną ,oraz kładł regipsy ponad 200 płyt oraz wykonywał prace związane z gładzią i kładł kafelki w łazienkach oraz na podłogach. Prace wykonywane były w sposób dokładny i profesjonalny oraz z ,,poszanowaniem środków finansowych inwestora", regipsy zostały położone ok 3 lata temu i na ścianach do dzisiaj nie zauważono żadnych pęknięć , łazienki w których kładł kafelki miały wyszukane wzory i formy , ze wszystkich pomysłów Sebastian wywiązywał się w sposób bardzo dobry , kafelki położone są równo i zgodnie z obowiązującą sztuką , kafelki które kładł na tzw.ostre wykończenie zchodzą się ze sobą prawie idelanie , gdyż Sebastian szlifował każdą kafelkę osobno. Pod względem fachowości wykonania prace wykonał na najwyższym poziomie , posiada zmysł estetyczny i ma dużo fajnych pomysłów z których inwestor może skorzystać , Sebastian posiada bardzo rzadką u polskich fachowców cechę nie pije wogóle alkoholu w pracy!!! , ponadto jest terminowy , słowny oraz 2 bardzo ważna i rzadka cecha nie zmienia raz umówionej przed rozpoczęciem pracy ceny za pracę!!!! Jako inwestor mogę z całego serca polecić Sebastiana jako uczciwego i rzetelnego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesteśmy zadowoleni z usługi Pana Sebastiana. Dotyczyła ona szerokiego zakresu : układanie glazury, terakoty, stiuk, relief tynk akrylowy, malowanie, gładzie gipsowe, montaż okna. Powody dla, których można polecić Pana Sebastiana to: sumienność, dokładność, wykonywanie pracy z zaangażowaniem. Fachowiec nie bojący się nowych technologii. Dobrze nam radził. Fachowiec otwarty na sugestie i pomysły. Płytki podłogowe gresowe 60x 60 ułożone bardzo dobrze, szlifowanie twardych płytek gresowych na 45 stopni bez problemu. Oczywiście jakość pracy można zobaczyć na miejscu w Będzinie. Mamy porownanie, bo mięliśmy innych fachowców, trochę też szukaliśmy. Jeszcze jedno - osoba przystępna i sympatyczna."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Indywidualny dobór a także specyfikacja materiału dla przyszłych wykonanych prac.
  Usunięcie starych powłok. Gładzie. Malowanie. Tapetowanie. Sucha zabudowa wnętrz GKB .Także wyszukane kształty zabudów. Budowa kominków. Glazura.Terakota.Mozaika,dekory,rozety.Wysoka jakosć szlifowania glazury składanie na ostro.Kompleksowo. Montaż podlóg OSB. Montaż podlóg typu deska Barlinecka,Tarket. Montaż paneli podlogowych.
  Montaż parkietu.
  Montaż paneli ściennych. Tynki dekoracyjne typu Stiuk . Relief . Trawertyn itp.... Instalacje elektryczne,wodne. Inne prace wykończeniowe. Służę także wlasnym doradztwem i pomysłami na przyszłe wykończenie poszczególnych pomieszczeń,mieszkań,domów. POZDRAWIAM.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracy którą wykonuję najbardziej lubię spełniać oczekiwania moich klientów względem powierzonych zadań typu : budowa ciekawych kształtów z systemu suchej zabudowy GKB , kreacja nietypowych łazienek a także wszelkiego rodzaju kompozycję typu stiuk , trawertyn , relief itp....... Pasja

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli byłbym klientem szukającym firmy remontowej , na pewno zapytałbym o staż danej firmy . Chciałbym zobaczyć wcześniej wykonane prace i poznać opinię zleceniodawców wcześniej wykonanych pracach . Pozdrawiam

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłbym klientem szukającym firmy remontowej , na pewno zapytałbym o staż danej firmy . Chciałbym zobaczyć wcześniej wykonane prace i poznać opinię zleceniodawców wcześniej wykonanych pracach . Pozdrawiam

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najwazniejszym elementem dla przyszlego klienta na pewno byloby to aby miec informacje od przyszlego zleceniobiorcy na temat wykonywanej profesji z zakresu wlasnych oczekiwan . Waznym elementem jest takze cennik , rekomendację przeszlych klientow oraz termin rozpoczecia przyszlych prac . Pozdrawiam

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Oczywiście to nie mnie oceniać moje prace . Lecz osoby które zatrudniają przyszłego zlecenioodbircę powinny odpowiedzieć na to pytanie . Ktoś kiedyś powiedział . Rób to samo co inni , tylko dziesięć razy lepiej :-)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęsciej zadawane pytania to , kiedy moglbym sie Pan poodjac wykonania danych zlecen . Odpowiedz jest rozna . Wszystko zalezy jakim terminem w danym czasie dysponuje . Pozdrawiam

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Co chciałbym aby klienci wiedzieli o mojej profesji ? Chyba najwazniejszą informacją byłoby to ze to co wykonuje ( wykonczenia wnetrz ) jest moją pasją . Pozdrawiam

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Mysle ze to w jaki sposob zdecydowalem sie na wykonywanie uslug zwiazanych z wykonczeniami wnetrz jest tak oczywiste ze az trudne do opisania poniewaz stalo sie to w latach mojej wczesnej mlodosci , gdzie nie bylo dostepu do internetu . To mógł być rok 1995 , kolega poprosil mnie o pomoc na budowie swojego ojca . Drobne rzeczy . Glownie czyszczenie karton gipsów . Wlasnie wtedy widzialem poraz pierwszy toznego rodzaju ksztalty jakie mozna osiagnac z karton gipsu . zaimponowalo mi to i zapragnalem takze tworzyc takie pomieszczenia. W tamtych czasach jak juz wyzej wspomnialem nie bylo dostepu do internetu . Rozpocząłem pisac prosby do roznych firm np Knauff , z prosba o przysylanie mi katalogow roznych materialow w postacji CD . Potem pracowalem w firmie remontowej ktora zajmowala sie kompleksowym wykonczeniem wnetrz ,międzyczasie zdobylem wyksztalcenie , udokumentowane na papierze z oceną celujacą . Z czasem usamodzielnilem sie i praca ktorą wykonuje przerodzila sie w moją pasję . Pozdrawiam

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jeśli miałbym doradzić osobie chcącej wykonywać moją profesję, to na pewno to aby roapocząc daną dziedzine w jak najmłodszym wieku zycia . Drugą istotną rzeczą jest to aby dana dziedzina przeksztalciła sie w pasje . Mysle ze jet to klucz aby dwie strony ( zleceniodawca , zlecenioodbiorca ) mogły odniesc korzyść i zadowolenie przyszlego przedsięwzięcia . Pozdrawiam

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jakich producentów chemię budowlaną mógłbym polecić moim przyszłym zleceniodawcom . Polecam tą której sam staram sie używać . Nazwy tych firm to Mapei , Sopro , Dolina Nidy , Knauf , Beckers , Oikos , Tikkurila , Fox , Bondex , Sigmatex .