"ALL"- elektro Adam Wiorek

Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, inteligentny dom, instalacje teletechniczne, sieci...

Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, inteligentny dom, instalacje teletechniczne, sieci komputerowe, telefoniczne, sygnalizacyjne, systemy alarmowe, monitoring, oświetlenia LED, iluminacje budynków, systemy audiowizualne.
Automatyka przemysłowa.
BEZPIECZNE INSTALACJE

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z ogromną przyjemnością polecam usługi firmy ALL-Elektro Adam Wiorek. Firma wykonała u mnie prace z zakresu kompleksowej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Usługa została wykonana rzetelnie, fachowo, profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością oraz dużą inwencją własną. Zlecenie było realizowane sprawnie i terminowo, z dbałością o detale. Firma dysponuje dużym doświadczeniem i wszelkie prace zostały wykonane w oparciu o najwyższe standardy i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów w ramach ustalonego budżetu. Pan Adam Wiorek kładzie nacisk na bardzo dobrą jakość wykonania przy jednoczesnym uwzględnieniu założeń i zamysłu inwestora. Rewelacyjna współpraca i przekaz informacji na każdym etapie prac. Gorąco polecam! Alicja B."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z ogromną przyjemnością polecam usługi firmy ALL-Elektro Adam Wiorek. Firma wykonała u mnie prace z zakresu kompleksowej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Usługa została wykonana rzetelnie, fachowo, profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością oraz dużą inwencją własną. Zlecenie było realizowane sprawnie i terminowo, z dbałością o detale. Firma dysponuje dużym doświadczeniem i wszelkie prace zostały wykonane w oparciu o najwyższe standardy i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów w ramach ustalonego budżetu. Pan Adam Wiorek kładzie nacisk na bardzo dobrą jakość wykonania przy jednoczesnym uwzględnieniu założeń i zamysłu inwestora. Rewelacyjna współpraca i przekaz informacji na każdym etapie prac. Gorąco polecam! Alicja B."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma ALL Elektro z Jaworzna w miesiącu lipcu 2015 roku wykonała dla mnie instalacje elektryczne w nowo powstałym domu jednorodzinnym (internet, tv, inteligentny dom, monitoring, system alarmowy, pełną instalację świetlną wewnątrz i na zewnątrz budynku). Dlaczego wybrałem tą firmę pomimo, że miałem tańsze oferty? Już pierwsze spotkanie z właścicielem Panem Adamem sprawiło, że podjąłem decyzję że to ALL Elektro będzie wykonawcą w moim domu. Co zdecydowało? Wiedza Pana Adama, kultura osobista, szybka wycena poparta argumentami. Ekipa tej firmy wykonała wszystko co uzgodniliśmy z Panem Adamem bardzo rzetelnie i profesjonalnie, Panowie byli punktualni, doradzali w wielu aspektach technicznych (zawsze z pozytywnym skutkiem), prace wykonane dokładnie z największą starannością. Po zakończeniu prac zostawili porządek (co nie zawsze zdarza się na budowie). Teraz najważniejsze, ponieważ w dalszej kolejności na mojej budowie były tynki wewnętrzne i wylewki został przez jednego z Panów budowlańców uszkodzony kabel od instalacji...po moim telefonie w ciągu 2h Pan Adam go naprawił nie biorąc za dojazd i sam fakt naprawy. Wielkie brawa dla tak działającej firmy. Mało tego wkrótce ALL Elektro ponownie zawita na moją budowę w celu montażu kolejnych elementów kolejnych naszych pomysłów :-). Bardzo polecam firmę ALL Elektro Pana Adama Wiorka ponieważ robią wszystko, terminowo, profesjonalnie, rzetelnie, z pasją i potrafią doskonale doradzić w przeróżnych kwestiach technicznych i praktycznych.POLECAM!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma w sierpniu 2014 r. realizowała usługę w następującym zakresie : wykonanie instalacji elektrycznej, antenowej, alarmowej, monitoringu zewnętrznego , nagłośnienia, ethernet, wideodomofonu - w domu jednorodzinnym w Czeladzi. Współpraca idealna. Usługa wykonana i odebrna bez zastrzeżeń w wyznaczonym terminie. Firma w pełnym zakresie wykazała się rzetelnością i wysokim profesjonalizmem, prace zostały wykonane z należytą starannością a pracownicy realizujący zakres usługi wykazali się doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Na szczególną uwagę zasługują pracownicy realizujący usługę którzy przed rozpoczęciem danego etapu prac doradzali i proponowali odpowiednie rozwiązania w zakresie realizowanej usługi uwzględniające dotychczasowe doświadczenie. Z czystym sumieniem polecam Firmę ALL Adam Wiorek z siedzibą w Jaworznie jako rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorcę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Doskonały fachowiec, kompleksowa obsługa, terminowe wykonanie. Profesjonalne doradztwo i pomoc często wykraczająca poza zakres zlecenia. Nawet złożone projekty realizowane były sprawnie i skutecznie. Wspolpracowalismy w 2012 roku w zakresie pelnej elektryki i systemu inteligentnego domu. Dodatkowo, serwis i doradztwo powykonawcze na najwyższym poziomie. Jeden z niewielu godnych polecenia fachowców. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma bardzo solidna i terminowa. Doradztwo przed i podczas wykonania na najwyższym poziomie. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że firma All Elektro jest jedną z trzech na dziesięć, które brały udział w budowie mojego domu, co do których nie mam żadnych zastrzeżeń."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Potwierdzamy że Firma reprezentowana przez Pana Adama Wiorka ALL-ELEKTRO wykonała w naszym domu jednorodzinnym znajdującym się w Jaworznie w okresie marzec / październik 2012 pełen zakres prac elektrycznych wraz z instalacja alarmowa. Prace zostały wykonane z należytą starannością, rzetelnie i fachowo w terminie ustalonym w umowie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dyspozycyjność i współpraca z innymi firmami przy budowie naszego domu na najwyższym poziomie. W związku z powyższym polecam tą Firmę. Jest należycie przygotowana do realizacji powierzanych zadań. Fachowość, wiedza i życzliwość mogą stanowić wzór dla wielu istniejących firm."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Domek jednorodzinny w Jaworznie: kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych od uziomu fundamentowego po instalację oświetleniową i gniazd, instalację antenową i biały montaż.
  Montaż automatyki sterowania bramy wjazdowej, wyk. instalacji zasilania garażu.


  Domek jednorodzinny w Pile Kościeleckiej: kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych od prowizorki budowlanej przez uziom fundamentowy, instalację oświetleniową i gniazd, instalację alarmu, sieci komputerowej i instalacji antenowej po biały montaż i oświetlenia LED. Montaż domofonu.

  Domek jednorodzinny w Jaworznie: pełny zakres instalacji jak wyżej, oświetlenia efektowe w technice LED

  Modernizacja instalacji elektrycznej w mieszkaniu w Chrzanowie i montaż oświetlenia efektowego na podstawie opracowanego projektu wnętrza i wizualizacji. Zastosowaliśmy oświetlenie zarówno halogenowe jak i w technice LED-owej. Podświetlone zostały szczegóły architektoniczne w suficie, ścianach i podłodze. Całość systemu oświetlenia sterowana jest komputerowo z wykorzystaniem automatyki "inteligentnego domu"

  Zakład przemysłowy w Siemianowicach Śląskich: wykonanie automatyki i sterowania linii technologicznej, budowa rozdzielni szynowej, kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej piętrowego budynku szatni wraz z kotłownią, biały montaż.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Wysoką jakość wykonania i estetykę, cieszy nas gdy klient jest zadowolony z dobrze wykonanej usługi. Lubimy stosować nowoczesne rozwiązania techniczne i pozytywnie "zaskoczyć" klienta sposobem naszej pracy

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby sprawdził wykonawcę pod wieloma względami: opinię o nim - jak wygląda współpraca z innymi wykonawcami na terenie budowy, jaki porządek pozostawia w miejscu pracy, czy szanuje powierzone materiały, jakimi narzędziami pracuje (posiada własne czy pożycza od inwestora?), czy posiada uprawnienia, czy podpisuje umowę przed rozpoczęciem prac i wystawia później fakturę, czy wykonuje pomiary elektryczne po zakończeniu prac i pozostawia protokół z pomiarów, czy udziela gwarancji na swoją usługę i zainstalowany osprzęt. A najważniejsze czy uwzględnia potrzeby i sugestie inwestora, czy potrafi doradzić konkretne rozwiązania, zaproponować rodzaje oświetlenia, automatykę , sterowanie ...

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciał bym wiedzieć czy mój przyszły wykonawca wykonuje swoja pracę z zamiłowaniem czy tylko dlatego że "czymś trzeba było się zając". Czy posiada najnowszą wiedzę o stosowanych rozwiązaniach technicznych - czy jest profesjonalistą?
  Czy mogę pozostawić mu swój dom pod moją nieobecność bez obawy czy będę miał do czego wrócić...

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy pan lubi to co pan robi?
  Czy ma pan odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywanej roboty?
  Czy lepsza jest instalacja tania czy dobra?
  Czy instalację wykonujecie z materiałów własnych czy powierzonych?
  Czy powinienem mieć projekt instalacji?
  Czy współpracujecie z architektem wnętrz?
  Cy możecie zaproponować nam inne rozwiązania?
  Czy na wykonaną usługę dostanę gwarancję? Jaką?
  Czy otrzymam fakturę/rachunek?
  Czy w przyszłości mogę liczyć na pomoc gdy będę miał problem ?


 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy zatrudnia firmę do wykonania zadania, która bierze 100% odpowiedzialności za wykonaną instalację i potwierdza to dokumentem, czy robi metodą gospodarczą i bierze na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje i przyszłych użytkowników ?

  Czy stać go na kosztowne poprawki i przeróbki w wykończonym obiekcie kiedy zamiast użytkować pomieszczenia trzeba w nich modernizować dopiero co wykonaną instalację.

  Czy naprawdę chce zaoszczędzić na instalacji podczas jej bezawaryjnej eksploatacji w przyszłości czy dokładać do kolejnych "przeróbek" i wymiany marnej jakości osprzętu.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Zależy nam na dobrych relacjach z naszym klientem. Słuchamy swojego klienta, chcemy zrozumieć jak najlepiej czego od nas oczekuje, jakie są jego wymagania, preferencje. Staramy się coś podpowiedzieć z naszego doświadczenia - nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze i odwrotnie. Zawsze jesteśmy dostępni dla naszych klientów! Nasze kontakty nie kończą się wraz z zakończeniem robót, zawsze służymy radą i pomocą i chętnie wykonujemy wiele dodatkowych drobnych i dużych prac u naszych stałych klientów.
  Współpracujemy z naszymi znajomymi architektami wnętrz i w razie potrzeby służymy poradą, projektem, aranżacją wnętrza czy wizualizacją oświetlenia pomieszczeń.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Częstym i pierwszym pytaniem jest cena, która ma być jak najniższa ponieważ jest podstawowym kryterium wyboru wykonawcy co wiąże się z zastosowaniem najtańszych materiałów i osprzętu a także ograniczeniem do minimum funkcjonalności przyszłej instalacji. Klienci są skłonni rezygnować nawet z wymaganych zabezpieczeń aby osiągnąć krótkotrwałą oszczędność
  - staram się dopasować instalację do konkretnych potrzeb i warunków, przedstawiam warianty mniej i bardziej rozbudowane, pokazuję korzyści wynikające z wyboru konkretnego wariantu i sens "zainwestowania w dobrą instalację"

  Nie podejmujemy się wykonawstwa "tanich" instalacji ponieważ mamy pełną świadomość tego, że bierzemy na siebie 100% odpowiedzialności za bezpieczeństwo przyszłych użytkowników zarówno od porażenia prądem elektrycznym jak i pożaru.
  Ponadto "tania" instalacja zawsze okazuje się najdroższą podczas jej użytkowania.

  Innym typem są pytania o pomoc w prawidłowym określeniu potrzeb przyszłych użytkowników instalacji aby była jak najbardziej trwała, bezpieczna i funkcjonalna tak by w przyszłości spełniła oczekiwania - i tutaj mamy naprawdę wiele do powiedzenia i zaproponowania.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Swoją pracę wykonujemy z zamiłowaniem, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i modernizujemy swój "park narzędziowy"
  Jesteśmy w dużej mierze firmą rodzinną
  Mottem w naszym działaniu jest dewiza: "My rozwiązujemy problem z jakim do nas zwraca się nasz klient a on nas za to wynagradza"
  Interesuje nas wyłącznie układ: wygrana : wygrana, kiedy obydwie strony zawierające umowę są z jej realizacji zadowolone, klient dlatego że otrzymał dokładnie to co oczekiwał lub więcej, a my że otrzymaliśmy wynagrodzenie za włożoną pracę i zaangażowanie.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Po prostu wykonuję swoje hobby!
  Od zawsze interesowała mnie elektryka, elektronika i automatyka. Chętnie wyszukuję i sprawdzam wszelkie nowości z dziedziny automatyki i sterowania zarówno dotyczących przemysłu jak i zastosowań "domowych". Specjalizuję się w wykonywaniu oświetleń LED-owych, sam często wykonuję oprawy i źródła światła pod specyficzne, nietypowe zapotrzebowanie.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Uczestniczymy w różnych kursach i szkoleniach, zdobywamy certyfikaty, posiadamy aktualne uprawnienia branżowe. Wyszukujemy nowinki techniczne, uczestniczymy w portalach branżowych, testujemy nowe rozwiązania. Sami wykonujemy automatykę i sterowania pod indywidualne potrzeby klientów. Ciągle szukamy nowych dostawców materiałów i osprzętu.
  Nieustannie unowocześniamy i powiększamy naszą bazę narzędzi i sprzętu pomiarowego.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Ideałem jest gdy praca, którą wykonujesz jest jednocześnie Twoim hobby!
  Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze dobro klienta tzn. trzeba tak myśleć i robić jak gdybym robił tę konkretną instalację dla siebie samego, czyli: najlepsze wykonanie, dobre materiały, oszczędne gospodarowanie, porządek, możliwie najmniej uciążliwie dla wszystkich wokół... i trzeba lubić ludzi!

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Dokładność. Zarówno ja jak i moi współpracownicy lubimy gdy wykonana przez nas instalacja nie tylko prawidłowo działa ale też wygląda!
  Po prostu lubimy gdy wszystko jest poukładane, posprzątane i kolorowe - tak też da się zrobić instalację...
  Ogromnie cieszy nas satysfakcja z dobrze wykonanej pracy!