ALMAT - Ocieplenia pianą PUR oraz wylewki miksokretem

Firma ALMAT istnieje od 2015 roku. Zajmujemy się głównie ociepleniami natryskowymi pianką PUR....

Firma ALMAT istnieje od 2015 roku. Zajmujemy się głównie ociepleniami natryskowymi pianką PUR. Wykorzystujemy w tym celu wysokiej jakości komponenty i zawsze staramy się, by nasza praca została wykonana jak najlepiej. Pracujemy na terenie całego województwa Mazowieckiego i Łódzkiego! Dzięki naszej dokładności i staranności niezmiennie od 3 lat zostajemy wybierani jako "Najlepsi" w serwisie Oferteo. Naszą rzetelność potwierdzają pozytywne opinie Online!”

Zajmujemy się ociepleniem domków jednorodzinnych oraz większych budynków do 500m2. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych jak i również firm oraz deweloperów. Czas wykonanego zlecenia, zależny jest od wielkości powierzchni która jest do ocieplenia. Zwykle domki rodzinne, czy też pomieszczenia do 300m2 wykonujemy w terminie jednego dnia. Zawsze dbamy o czystość miejsca pracy, dlatego zawsze po wykonanym zleceniu, sprzątamy je.

Używamy komponentów oraz sprzętu wysokiej jakości dzięki temu mamy pewność że nasze zlecenia są wykonywane precyzyjnie oraz dokładnie, co przekłada się na wysoką jakość. To właśnie dzięki temu możemy śmiało powiedzieć że perfekcyjność wykonywanych zadań oraz zadowolony klient są dla nas najważniejsze!

Dowiedz się o nas czegoś więcej!

Posiadamy również doświadczenie przy wylewkach miksokretem. Doświadczenie oraz solidne wykonywanie naszych zleceń pozwala nam na docieranie do coraz większej liczby klientów, dzięki rekomendacją innych osób. Naszym celem jest uzyskanie maksymalnie dobrej jakości wykonanej wylewki przy minimalizowaniu kosztów dla inwestora. Oferujemy profesjonalny pomiar oraz wycenę po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Znajdź nas na:
Oferteo: (***)
www: (***)
FB: (***)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    W ostatnim czasie odwiedziliśmy miasto #Żyrardów oraz #Sochaczew wykonując ocieplenie o łącznej powierzchni 350m2!