ANDRZEJ CHŁOSTA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Doswiadczenie w budownictwie18 lat,wykonalem juz wiele zlecen i posiadam dobra opinie wsrod ludzi...

Doswiadczenie w budownictwie18 lat,wykonalem juz wiele zlecen i posiadam dobra opinie wsrod ludzi u ktorych swiadczylem uslugi. Jestem punktualny,cenie sobie jakosc wykonanych prac. str intern. (***)

21 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mogę z czystym sumieniem polecić firmę pana Andrzeja Chłosty.Łazienka wygląda tak jak chciałam, nie było problemów nie do rozwiązania.Pracownicy pana Andrzeja kulturalni , utrzymujący czystość tak jak tego oczekiwałam."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mogę z czystym sumieniem polecić firmę pana Andrzeja Chłosty.Łazienka wygląda tak jak chciałam, nie było problemów nie do rozwiązania.Pracownicy pana Andrzeja kulturalni , utrzymujący czystość tak jak tego oczekiwałam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej i jego ekipa remontowa wykonywała pracę remontu całego mieszkania w lutym 2020 r. Umówiliśmy się na 4 tyg. prac i rzeczywiście termin został dotrzymany co do dnia. Remont był kompleksowy: łazienka, WC, wylewki, podłoga, sufity podwieszane, tynkowanie ścian, pełna elektryka, instalacja wodna i kanalizacyjna, wykończeniówka z białym montażem. Terminowość, jakość i komunikatywność na wysokim poziomie - Pan Andrzej zawsze był otwarty na sugestie co do remontu i zakresu, a także wprowadzanych zmian już podczas prac. Na podkreślenie zasługują uczciwość i rzetelność Pana Andrzeja, z czystym sumieniem można udostępnić mu lokal oraz wszelkie zasoby na zakupy, rozlicza się co do złotówki. Polecam usługi Pana Andrzeja i jego współpracowników."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont mieszkania w kamiennicy wykonany w 2018 roku. Całość zajęła 4 miesiące. Zakres remontu - elektryka, woda, ogrzewanie, podłogi, ściany, sufity, łazienka - generalnie kompleksowy remont. Jakość usługi bardzo wysoki, profesjonalne podejście do tematu. Wszystko wykonane bez zarzutu, w przypadku problemów wszystko zostało przedyskutowane przed, a nie po fakcie. Bardzo duża dokładność pracy (łazienka, ściany, sufity), wszechstronność (wzmocnienie pękniętej ściany, instalacja wodna na pompach, wyrównanie podłóg pod parkiet itp.). Brak jakichkolwiek problemów z terminowością i wykonywaniem prac. Bardzo polecam ekipę remontową Pana Andrzeja. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pan Andrzej bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzi do remontu- wykonuje indywidualną weryfikację koniecznych prac i konsultuje ze zleceniodawcą. Wykonuje wycenę i omawia każdą wątpliwość. Kontakt na najwyższym poziomie. W każdej kwestii można było liczyć na fachową radę. Cały remont mieszkania przebiegł bez komplikacji, ekipa posiada należytą wiedzę, umiejętności i sprzęt do remontu. Panowie zawsze na czas, kulturalni, każdy wiedział jakie ma przydzielone zadanie i w danym dniu zajmował się tym co zostało mu przydzielone. Ewentualnie zmiany w ustaleniach najpierw były poprzedzone konsultacją ze mną. Wstępnie umówiony okres prac remontowych ustalony na 6 tygodni Panowie wykonali w 4,5 tygodnia. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto potrzebuje KOMPETENTNEJ i bezproblemowej ekipy remontowej."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzetelna firma. Fachowcy jakich ciężko znaleźć. Wszystko zrobione na czas i bardzo dobrze. Wszyscy moi goście zachwycają się gladziami, które wykonała firma. Goraco polecam, nie zawiedziecie się. Ja im zaufalem i nie zaluje"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Nie ukrywam ale miałem obawy aby zaufać ekipie remontowej jedynie po zamieszczonych na stronie pozytywnych komentarzach. Docelowo zleciłem kompletny remont całego 80-cio m. mieszkania. Po żmudnej selekcji kilkunastu firm, wybrałem ekipę Pana Andrzeja i z perspektywy czasu muszę powiedzieć że był to najlepszy wybór jakiego dokonałem. Panowie zaczęli pracę wcześniej niż założyliśmy o kilka dni i już po pierwszym wiedziałem że rozmawiam z solidnym partnerem. Fachowość, kompetentność, punktualność, brak jakichkolwiek problemów z komunikacją - zawsze pod telefonem, żadnego picia w pracy, ciężka praca od samego rana, innowacyjne podejście do sprawy - wiele razy rozwiązywali problem sugerując i podpowiadając jak zrobić i co zrobić żeby wszystko miało ręce i nogi. Łazienka, która była dużym wyzwaniem z uwagi na narzuconą przez nas wizję w 100% spełniła nasze oczekiwanie. Jedyne co nam teraz pozostaje to podziwiać kunszt pracy chłopaków z Gliwic ;) 100 % zaufanie do powierzonego zadania. Wczoraj odebrałem mieszkanie i wiem że nikt nie mógł lepiej tego zrobić niż Pan Andrzej Chłosta wraz z Ekipą. W ciemno polecam firmę jako solidnego partnera, który będzie kojarzył mi się z powyższym a obraz ekip remontowych - pijących, nierzetelnych itd. zostaje przeze mnie pogrzebany raz na zawsze... Pozdrawiam Przemek "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, skorzystałem usług firmy Pana Andrzeja w czerwcu tego roku. Praca polegała na wykończaniu nowego mieszkania, płytki malowanie, montaż podstawowych elementów. Wykonane pracę szczegółowo: 1. Łazienka: przygotowanie ścian pod płytki, montaż płytek na podłodze na ścianach do sufitu, sufit podwieszany z montażem oświetlenia, wanna obudowana mozaiką oraz prysznic również obudowany mozaiką. Wykonano również blat do zabudowy umowy waliki 150cm. Obudowane płytkami. Montaż armatury. Przeróbka instalacji wodno kanalizacyjnej. 2. Kuchnia płytki na ścianach i podłodze, sufit podwieszany , 2 częściowy – głęboki. 3. Całe mieszkanie pomalowane w jednym kolorze ściany a na biało sufity, gładź na wszystkie ściany wraz z sufitem. W salonie i przedpokoju położone płytki i panele. Montaż 2 parapetów pod oknami. Prace trwały niecałe 3 tygodnie, więc bardzo szybko(tutaj zaznaczę że wszystkie materiały potrzebne zostały przeze mnie dostarczone na czas, dodatkowo Pan Andrzej sam wykonywał zakupu materiałów bardziej nie istotnych z mojego punktu widzenia). Ogólnie jestem bardzo zadowolony, wiadomo zawsze można by się do czegoś doczepić, moje uwagi podczas wykonywania prac zostały uwzględnione oraz poprawione. Pan Andrzej jest bardzo komunikatywny i sympatyczny, nie narzuca swoich rozwiązanie, bardziej doradza jakie są możliwości zawsze wybiera klient. Serdecznie polecam, pozdrawiam! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Andrzeja Chłosty z Gliwic na przełomie lipca i sierpnia 2015 roku przeprowadziła dla mnie prace wykończeniowe mieszkania o powierzchni 50 m2 (m.in. wyrównywanie, gładzenie, gruntowanie oraz malowanie ścian i sufitów, przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, układanie glazury w tym docinanie płytek narożnych pod kątem, instalacja podtynkowych baterii umywalkowej i prysznicowej). Na podstawie naszej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że działa ona w pełni profesjonalnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Prace prowadzone są w wyjątkowo szybkim tempie z zachowaniem dużej dokładności i staranności do samego końca. Bardzo istotne jest przy tym podejście zarówno Pana Andrzeja, jak i jego pracowników do współpracy z klientem. Nie ma najmniejszego problemu z kontaktem oraz fachowym doradztwem w zakresie kupowanych materiałów oraz sposobu przeprowadzenia prac. Firma Pana Andrzeja Chłosty przeprowadziła prace wykończeniowe mojego mieszkania w sposób kompleksowy pozostawiając po sobie czyste mieszkanie. Bez problemu poprawiono wszystkie wskazane przeze mnie symboliczne „niedociągnięcia”, które dla większości osób byłyby zupełnie niewidoczne. Firmę Pana Andrzeja Chłosty polecam każdemu zainteresowanemu."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej Chłosta w maju tego roku tj 2015 podjął się w moim mieszkaniu kupionym w stanie surowym prac wykończeniowych. Wykonał montaż biały łazienki,podwieszane sufity z montażem halogenów, gładzie na ścianach wraz z końcowym malowaniem na wybrane kolory bez marudzenia że jedna ściana taki kolor a druga inny, położył kafelki podłogowe w kuchni oraz przedpokoju jaki i kilka ważnych dla mnie przeróbek oraz przede wszystkim służył pomocą oraz fachowymi radami.Sumienny i staranny w swojej pracy i zostawia po sobie porządek.Z czystym sumieniem mogę polecić Jego jak i Jego pracowników."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej Chłosta wykonał u mnie kompleksowy remont łazienki. Prace polegały na ułożeniu glazury na ścianach i podłodze (narożne płytki cięte pod kątem), zabudowie ścian, skomplikowanych półek i wnęk z płyt kartonowo-gipsowych, fugowaniu, malowaniu, pracach elektrycznych, drobnych pracach hydraulicznych i wykonaniu białego montażu. Płytki i fugi położone są równo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Andrzejem. Wszystkie zlecony roboty zostały wykonane starannie, fachowo, szybko i w uzgodnionym wcześniej terminie. Ekipa pracowała bez zbędnych przerw i podejmowała się wykonania każdego nowego pomysłu. Koszt nie różnił się od ustalonego wcześniej w kosztorysie. Polecam pana Andrzeja Chłostę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej Chłosta na przełomie maja i czerwca 2015 roku wykonał u nas kompleksowy remont kuchni i łazienki trwający 2,5 tygodnia i obejmujący m. in. wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie podejść wodno-kanalizacyjnych, malowanie ścian i układanie płytek z wcześniejszym przygotowaniem ścian i podłóg, montaż sufitu podwieszanego, montaż drzwi wewnętrznych, biały montaż, itp... Na każdym etapie prac można było liczyć na jego fachową pomoc, poradę i wsparcie. Udzielił wielu cennych wskazówek i cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasuwające się nam, jako laikom, pytania. Chętnie wykonywał również dodatkowe zadania, nieobjęte zakresem remontu. Prace realizowane były terminowo, szybko i sprawnie, a przy tym rzetelnie i z należytą starannością. Pan Andrzej wraz ze swoimi pracownikami wykazał się świetną organizacją, a także troską o zadowolenie klienta. Dokładał wszelkich starań, aby zminimalizować uciążliwości charakterystyczne dla prowadzonych prac remontowych. Współpraca z ekipą pana Andrzeja przebiegała na wysokim poziomie. Panowie byli pomocni i życzliwi, a zlecone im zadania wykonywali solidnie, sumiennie i dokładnie. Efekt finalny przerósł nasze oczekiwania. Polecam współpracę z panem Andrzejem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej wykonywał u nas remont całego mieszkania łącznie z instalacją elektryczną. Prace trwały od o marca do maja bieżącego roku. Bardzo profesjonalnie z całą ekipą podchodził do tematu. Potrafił w zrozumiały i dokładny sposób wyjaśnić wszystkie nasuwające się nam pytania i wątpliwości. Dotrzymywał ustalonych terminów zakończenia poszczególnych etapów prac. Materiały organizował we własnym zakresie i za przystępną cenę, Nie było chwili, aby ekipa Pana Andrzeja stała bezczynnie,cały czas mieli ręce "pełny roboty", nie było potrzeby aby "nad nimi stać" i ich pilnować. Gorąco polecamy"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam całą ekipę prowadzoną przez Pana Andrzeja. Jesteśmy pod dużym wrażeniem współpracy. Generalny remont trwał od 19stycznia 2015 r. do 1 marca 2015r. dotyczył mieszkania 50m2. Tempo prac i organizacja, a także bardzo dobry kontakt z Panem Andrzejem.-wzorowe. Na dużą pochwale zasługują również współpracownicy, którzy także wykazali się dużym zaangażowaniem. Jestem przekonana, że będziemy dalej realizować wspólnie projekty, gdyż taką ekipę trzeba cenić."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firmę pana Andrzeja znalazłam na remontuj.pl w zeszłym roku. Wiosną zeszłego roku robił remont dużego pokoju: ściany trzeba było obdrapać, dać gładź, pomalować i wymienić drzwi. W lutym tego roku to samo było robione w pokoju dzieci plus drzwi, nowa instalacja elektryczna i malowanie okna ( drewnianego). Jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało bardzo dokładnie i sumiennie. Pracowali już od rana i wszystko było terminowo skończone. Nie było nic do poprawki, praca w miłej atmosferze. Polecam w 100%"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachowość jest ok. Pan Andrzej wie co i jak robic. To co zrobil z naszą łazienką jest mistrzostwem!Mogę polecić tą firmę, zwłaszcza wtedy gdy macie drogi materiał i szkoda aby robił go jakiś Pan X bez pojęcia.  Terminowość: bez zastrzezeń "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej wraz ze swoimi Pracownikami wykonał u mnie pod koniec 2014 roku (listopad/grudzień) remont lokalu użytkowego. Od pierwszego dnia wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam! Panowie bardzo sumiennie, sprawnie i profesjonalnie wykonywali powierzone im zadania, niestraszne były im wprowadzane przeze mnie wielokrotnie w trakcie remontu modyfikacje. Nie musiałam martwić się o to, że nie nadzoruje poszczególnych etapów prac remontowych, Panowie pracowali jak natchnieni, przewidywali możliwe komplikacje, udoskonalali moje pomysły. Podczas trwania remontu z każdym Pracownikiem był bardzo dobry kontakt, zawsze można było liczyć na fachową poradę "co? gdzie? i jak?" kupić żeby było dobrze. Pan Andrzej sam kupował większość niezbędnych materiałów, łącząc przy tym znakomitą jakość z dobrą ceną. Panowie pracowali wielokrotnie po godzinach, nigdy nie narzekali, nigdy nie zastałam ich w stanie bezczynności, wręcz przeciwnie, zawsze byli zwarci i gotowi do pracy! Niewiarygodne, że są jeszcze tak sumienni i pracowici fachowcy! Obalili moje wyobrażenie o ekipach remontowych. Wielkie brawa Panowie! Te 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało!!!! Po zakończeniu prac remontowych Panowie wszystko perfekcyjnie posprzątali Do dziś jestem pod Ich wrażeniem! Dziękuję Panie Andrzeju i Ekipo za ten remont! Chapeau bas Panowie!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "REMONT GENERALNY MIESZKANIA - MIAŁ TRWAĆ 6 TYGODNI A TRWAŁ 5, W TYM CZASIE WSZYSTKO ZOSTAŁO UKOŃCZONE Z BARDZO POZYTYWNYM SKUTKIEM. WYRÓWNANO PODŁOGI, ZBURZONO I POSTAWIONO NOWE ŚCIANY, OBNIŻONO SUFIT, WSZYSTKO POKRYŁO SIĘ GŁADZIAMI I POMALOWAŁO NA WIELE KOLORÓW. ZROBIONO NOWĄ ELEKTRYKĘ ORAZ WOD-KAN, POŁOŻONO KAFELKI W KUCHNI I ŁAZIENCE. NO I NAJWAŻNIEJSZE EKIPA BYŁA CODZIENNIE OD 7:00 DO 15:30 A NAWET DŁUŻEJ, NO I CZASEM PRACOWALI W SOBOTY. WIELKIE GRATULACJE DLA PANA ANDRZEJA CHŁOSTY I JEGO EKIPY. OCENA CAŁKOWITA W SKALI OD 1 DO 10 - TO 11. JANUSZ"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont zaczął się w kwietniu 2014 roku. Trwał jeden miesiąc. Obejmował całkowitą przebudowę kuchni, łazienki i wc. Firma pracowała szybko , sprawnie i solidnie. Został zrealizowany cały zakres projektu. Mogę polecić tę firmę znajomym."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Andrzej w pełni sprostał naszym oczekiwaniom. Wszystkie zlecone prace wykonane zostały z należytą starannością, fachowo i dokładnie łącznie ze sprzątaniem. W trakcie prac bardzo dobry kontakt, wszystkie zmiany uzgadniane na bieżąco. Bardzo dobrze potrafi uzasadnić i doradzić co i jak należy zrobić. Rozliczenia przejrzyste. Jako jeden z niewielu mi znanych fachowców liczy się także z kosztami ponoszonymi przez zlecającego - pomoc w pozyskaniu materiałów w dobrych cenach. Duże zaangażowanie, dobry kontakt, miła współpraca oraz terminowość. Polecam:) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z ogromną przyjemnością, w skali od 1 do 10, oceniam prace ekipy remontowej Pana Andrzeja Chłosty na MILION. Jesienią tego roku firma wykonała u mnie remont łazienki i toalety w imponującym tempie. Panowie byli niezwykle zdyscyplinowani, doskonale zorganizowani, bardzo pracowici i co najważniejsze super profesjonalni. Na pewno w przyszłości będę korzystała z usług tak fantastycznej firmy. Z czystym sumieniem polecam wymagającym klientom którzy cenią usługi na najwyższym poziomie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem bardzo zadowolony z współpracy oraz jakości wykonania prac wykończeniowych w Naszym domu. Dom po wykonaniu prac pozostał w bardzo czystym stanie co dodatkowo upewniło mnie w tym że mam do czynienia z porządnymi fachowcami. Polecam !!! "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Remonty i wykonczenia mieszkan domow sklepow pod Klucz
  (***)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię tworzyć wnętrza które cieszą oko, lubię wyzwania nie, boję się nowych zleceń, uwielbiam kłaść płytki jest to moje ulubione zajęcie ,lubię zadowolenie moich klientów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukającej osoby o moich umiejętnościach poradziłbym, żeby szukała osoby rzetelnej, znającej się na swojej pracy.Przede wszystkim taka osoba powinna być odpowiedzialna i precyzyjna w tym co robi, osoba ta powinna mieć duże doświadczenie w dziedzinie budownictwa oraz mieć dużą praktykę.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem chciałbym wiedzieć z jakich towarów korzysta fachowiec, z jakich technologi
  korzysta tradycyjnych sprawdzonych, czy nowoczesnych.Chciałabym dowiedzieć się, jakie dana osoba ma doświadczenie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Chciałbym znać historie fachowca,to jak długo jest na rynku i poznać kilka jego wcześniejszych prac,Jakie warunki pracy jest w stanie zaproponować, określić bardzo jasno, jakie ma wobec mnie oczekiwania.