F.U. "Monix"

Nasza Firma specjalizuje się we wszelkiego typu pracach wykończeniowych takich jak : -montaż...

Nasza Firma specjalizuje się we wszelkiego typu pracach wykończeniowych takich jak :
-montaż okien i drzwi
-kafelkowanie
-gładzie
-ścianki działowe z G-k
-sufity podwieszane
-adaptacja poddaszy
-malowanie
-hydraulika (ogrzewanie CO)
-ocieplenia budynków
-malowanie elewacji
i wszelkiego innego rodzaju pracach z tym związanych.

Nasi klienci cenią u nas sumienność dokładność i fachowość co do podejścia do zlecenia a także chęć realizacji wyzwań jak i poprawek po poprzednich pseudo fachowcach jak i konkurencyjne ceny.

Naszym największym atutem jest chęć realizacji wymyślanych projektów typu niekonwencjonalne sufity czy okrągłe łazienki.

4 referencji - ocena 4/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Absolutnie odradzam o kategorycznie ostrzegam! Remont łazienki został przeprowadzony w absolutnie nieprofesjonalny sposób. Efekty to zniszczone drogie listwy dekoracyjne, mozaika położona tak, że nadaje się jedynie do wymiany, szereg usterek i niedoróbek. Certyfikowany glazurnik, który oglądał efekty tej "pracy" łapał się za głowę... Podejście absurdalne, panowie z firmy kłamią w żywe oczy i kpią z klienta. Sprawa znalazła swój finał u adwokata. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Absolutnie odradzam o kategorycznie ostrzegam! Remont łazienki został przeprowadzony w absolutnie nieprofesjonalny sposób. Efekty to zniszczone drogie listwy dekoracyjne, mozaika położona tak, że nadaje się jedynie do wymiany, szereg usterek i niedoróbek. Certyfikowany glazurnik, który oglądał efekty tej "pracy" łapał się za głowę... Podejście absurdalne, panowie z firmy kłamią w żywe oczy i kpią z klienta. Sprawa znalazła swój finał u adwokata. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma godna polecenia.Praca nie była łatwa bo jak w starym budynku zawsze coś wyjdzie niespodziewanego przy demontażu, ale dla tej załogi nic nie było trudnego.Firma czysta, dokładna, solidna jestem bardzo zadowolona. Jak będę znowu w potrzebie na pewno skorzystam z ich usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykonała u nas remont kuchni z jadalnią. Obejmował wyburzenie ścian, skucie starych kafli, wiele przeróbek elektryki, montaż ogrzewania podłogowego, ułożenie kafli na podłodze, montaż kominka, na ścianie zostało ułożone 9 m2 mozaiki z tłuczonych kafli (perfekcyjnie, zgodnie z naszym wyobrażeniem). Wszystkie prace wykonane w terminie, zgodnie z kosztorysem, pod stałym nadzorem szefa. Panowie sami zajęli się zakupami materiałów ( ich koszt również zgodny z wyliczeniami początkowymi). Otrzymaliśmy umowę i fakturę. Polecamy firmę i skorzystamy ponownie z usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma rzetelna,wywiązuje się z umowy.Praca wykonana dokładnie jeśli trzeba chętnie wykonuje poprawki.U nas kafelkowali kuchnię bardzo ładnie,dolną łazienkę całość z podwieszanym sufitem,kabina wyłożona mozaiką,półeczki też bez problemu.Po wcześniejszym kafelkarzu poprawki i dokończenie górnej łazienki,gładż w górnym holu.Wszystko dobrze i dokładnie wykonane.Ja osobiście jestem zadowolona i polecam innym."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jest tego zbyt wiele ale z ostatnich prac wykonaliśmy np przebudowę ganku na kuchnie w Jastrzebiu Zdroju -- Remont częściowy przebudowy kuchni na sypialnie a pokoju na kuchnie dla uzyskania dodatkowego miejsca wraz z wybiciem schodów na strych plus mala zabudowa strychu na przedsionek i wejście do pokoju na piętrze.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Chęć niekonwencjonalnych projektów typu wymyślane sufity trzy poziomowe czy cykloramy oraz co najważniejsze uśmiech i zadowolenie klienta po wykonaniu zlecenia w końcu zadowolenie klienta jest najważniejsze.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  By patrzeć na pierwsze wrażenie i od razu pytać o szczegóły typu wykonane prace i czy jest możliwość ich obejrzenia o czas wykonywania prac i sprzęt jakim dany fachowiec się posługuje i na koniec o cenę :)))

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim jak długo firma istnieje na rynku pracy to jest bardzo ważne dla klienta i jakie ma doświadczenie co do wykonywanych możliwość ich udokumentowania chociażby na zdjęciach.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jaka jest cena danej usługi jaki jest najbliższy termin realizacji czy jest możliwość oględzin zlecenia by sprecyzować wstępny kosztorys ilu pracowników posiada Firma i czy jest możliwość obejrzenia poprzednich zleceń.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim zastanowić się jak dana Firma podchodzi do zlecenia i czy dana oferta mu odpowiada chce zwrócić uwagę że wielu klientów sugeruje się ceną i to jest błąd trzeba się zastanowić dlaczego dany fachowiec pobiera większą opłatę czy jest dokładniejszy czy więcej czasu poświęca na dane zlecenie? nie zawsze pospiech idzie w parze z dokładnością.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  DOKŁADNOŚCIĄ pracownicy z mojej firmy dużą wagę przywiązują do tego by klient był zadowolony czasami trzeba na coś poświecić więcej czasu by dana praca miała zadowalający efekt końcowy
  zadowolenie klienta jest bezcenne.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Dużo jeżdze po targach budowlanych jak i szkole się na nich by wiedzieć jak najwięcej o materiałach i nowościach na rynku pracy ułatwiającym i o wiele skuteczniejszym działaniu sporo czasu poświęcam też na czytaniu poprzez internet o nowych technologiach sprzętach itp by w jak najlepszy sposób wykonywać swoją prace.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Dobra komunikatywność z klientem i ustalenie jak najbardziej prawdopodobnego końcowego kosztorysu danego zlecenia staram się wyprzedzić to co nieuniknione czyli problemy napotkane w wykonywanych pracach i by klient miał świadomość tego ile przyjdzie mu zapłacić w efekcie końcowym.