AAABADOM S.C.ZAKOŚCIELNY ANDRZEJ,ZAKOŚCIELNA VIOLETTA

FIRMA ISTNEJE NIEPRZREWANIE OD 1983 ROKU I JEST FIRMĄ RODZINNĄ. Wykonujemy zlecenia kompleksowe...

FIRMA ISTNEJE NIEPRZREWANIE OD 1983 ROKU I JEST FIRMĄ RODZINNĄ. Wykonujemy zlecenia kompleksowe typu: remont czy wykończenie całego mieszkania lub domu, jak i również pojedyncze remonty i wykończenia łazienki, wc, kuchni, pokoju. Stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania dostępne w obecnej sztuce budowlanej ale i nie zapominamy o starszych i sprawdzonych praktykach. Możliwość obejrzenia realizacji prac. Zdajemy sobie sprawę że obecnie na rynku jest mnóstwo firm świadczących podobne usługi, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem robót zgodnie że sztuką budowlaną i uprawnieniami do każdej z dziedzin budownictwa oraz pisemną dwuletnią gwarancją. Przy sporządzaniu kosztorysu jak i również przy rozliczeniu końcowym nie stosujemy ukrytych dodatkowych kosztów, lecz rozliczamy się według spisanej umowy przed rozpoczęciem robót. Przyjazd i wykonanie wyceny robót jest bezpłatne i niezobowiązujące a ponadto dzięki tak długiej praktyce możemy zaoferować doradztwo w każdej dziedzinie związanej z mieszkaniem i nietypowymi rozwiązaniami. Oferujemy doradztwo i pomoc przy zakupie materiałów i urządzeń. Mottem firmy jest uczciwość, rzetelność, profesjonalizm o czym świadczą wystawione opinie o firmie przez klientów z którymi współpracowaliśmy.
Zapraszam do skorzystania z naszych usług.
tel.: (***) / (***)
e-mail: aaabadom@ (***)
CENNIK I GALERIA ZDJĘĆ NA STRONIE:
(***)

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca z panem Andrzejem jest na bardzo wysokim poziomie. Doradztwo w wielu aspektach i etapach prac pomogło w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Jak na warszawskie standardy oferta cenowo nie jest wygórowana a jakość wykonanych usług zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Podpowiedzi pana Andrzeja i jego ekipy były trafne i to dzięki nim jestem zadowolona z finalnego obrazu mieszkania. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca z panem Andrzejem jest na bardzo wysokim poziomie. Doradztwo w wielu aspektach i etapach prac pomogło w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Jak na warszawskie standardy oferta cenowo nie jest wygórowana a jakość wykonanych usług zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Podpowiedzi pana Andrzeja i jego ekipy były trafne i to dzięki nim jestem zadowolona z finalnego obrazu mieszkania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Prace były wykonane w lutym 2018 r. i polegały na wykończeniu mieszkania w stanie deweloperskim, Obejmowały położenie gresu na podłodze w łazience (ok. 6,5 m2) położenie glazury w łazience i biały montaż z przesunięciem ujęć wody do baterii wannowej i umywalkowej, montaż armatury (wraz z deszczownicą), montaż parawanu wannowego szklanego dwuskrzydłowego, montaż oświetlenia łazienkowego (obejmującego oświetlenie ledowe), układanie gresu w przedpokoju (4,5 m2), szpachlowanie ścian w pokojach, dodatkowe gniazdo elektryczne na tarasie, malowanie ścian i sufitów w dwóch pokojach (łączna powierzchnia pokojów to 30 m2), ułożenie podłóg (paneli) w pokojach i ułożenie listew przypodłogowych (razem 37mb) oraz montaż 3 kompletów drzwi (ościeżnice regulowane ze skrzydłami drzwiowymi i okuciami) oraz zwężenie otworów drzwiowych. Prace zostały wykonane w ciągu 3 tygodni. Każdy etap prac i położenie elementów było konsultowane przez wykonawcę, który służył również radami w zakresie wykonawstwa i używanych materiałów. Dużą część zakupów materiałów wykonał również wykonawca przedstawiając faktury. Prace zostały wykonane w terminie określonym umową i objęte są dwuletnią gwarancją.. Nie mam żadnych zastrzeżeń i spokojnie mogę polecić tego wykonawcę"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Andrzeja Z. wykonywała dla mnie remont generalny segmentu (ok 100 metrów kwadratowych na 2 kondygnacjach) przez okres 2,5 miesiąca. Prace objęły skucie terakoty, gipsowanie i malowanie ścian, wymianę pionów, wykończenie łazienek i salonu i wiele innych prac). Ze względu na częściową nieobecność w kraju firma przejęła zakupy materiałów i nadzór nad remontem. Jestem bardzo zadowolony z kompleksowego podejścia - szybko i sprawnie załatwionego remontu oraz wysokiej jakości wykończenia. Szczerze polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Kompleksowy remont łazienki został przeprowadzony sprawnie i ukończony przed terminem, co było dla mnie szczególnie ważne, gdyż musiałam mieszkać podczas prac remontowych . Efekt przekroczył moje oczekiwania, tak starannie przeprowadzone były prace. Pan Andrzej służył radą i pomocą podczas ustalania zakresu prac i doboru materiałów. Koszty adekwatne do wykonanej pracy. Profesjonalna firma, godna polecenia."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont został przeprowadzony szybko i sprawnie , na tyle ile było to możliwe był niezbyt uciążliwy dla mnie i mojej rodziny , gdyż musieliśmy mieszkać podczas prac remontowych . Całość robót wykonana bardzo starannie . Moim zdaniem bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Andrzeja i jego zespół dobrej roboty.Tomasz Kozaryna "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma AAA BADOM okazała się trafnym wyborem .Prace zostały wykonane z dużym profesjonalizmem od strony technicznej a co również ważne czysto i w ustalonym terminie . Koszt robocizny zaproponowany przez wykonawcę był konkurencyjny w stosunku do innych firm .Polecam tę firmę .Pozdrawiam p. Andrzeja."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Realizacje:
  Wykończenie mieszkania deweloperskiego od strony glazurniczej,hydraulicznej,elektrycznej,gipsowo-malarskiej. Pruszków Bolesława Prusa 43.
  Remont mieszkania wyburzenie wszystkich ścianek działowych i postawienie nowych,wymiana elektryki,prace hydrauliczne i gipsowo-malarski. Warszawa Korsaka 6.
  Remont łazienki,wymiana glazury i biały montaż. Warszawa Górna droga 8.