Artel Instalacje Elektryczne

Solidność, terminowość i kompetencje to nasze największe atuty. Jeżeli poszukują Państwo...

  • Lokalizacja: Zabrze Mikulczyce
  • Szczegóły: Mogę dojechać w odległości 60 km
  • Specjalizacje: Elektryk ·
  • Ostatnio aktywny: 21 marzec 2020 06:42

Solidność, terminowość i kompetencje to nasze największe atuty. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego i godnego zaufania wykonawcy instalacji elektrycznych do swojego domu, mieszkania lub biura, polecamy swoje usługi. Na rynku działamy nieprzerwanie od kilku lat. Naszą specjalnością są instalacje elektryczne i teletechniczne. Współpraca z naszą firmą to gwarancja, że cała instalacja w Państwa nieruchomości zostanie przygotowana zgodnie z wymogami prawa, na wysokiej jakości materiałach, a także z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Swoje usługi polecamy również wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym, oferując usługi w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw bieżących. W ślad za doskonałą jakość usług, podążają również konkurencyjne ceny, na które nasi klienci zawsze mogą liczyć. W ofercie posiadamy również usługi pomiarów elektrycznych i oświetlenia.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Montaż instalacji elektrycznej, alarmowej, R-TV, internet i sterowanie oświetlenia w domku jednorodzinnym wraz z przyłączem - Ruda Śląska.

    Montaż instalacji elektrycznej pod fotowoltaikę i klimatyzację, wymiana rozdzielni głównej, zabezpieczeń przedlicznikowych na nowe. Wykonanie uziomu i montaż ochronników przepiec - Ruda Śląska.