Artur Zaleski

Witam bardzo serdecznie. Mam do zaoferowania państwu usługi remontowo-wykończeniowe. Posiadam...

Witam bardzo serdecznie. Mam do zaoferowania państwu usługi remontowo-wykończeniowe. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy tego typu i nowinek związanych z tym tematem. Oferuje szeroki wachlarz usług na terenie Poznania oraz okolic, w zakresie malowania,szpachlowania, szlifowania, wykończenia poddaszy, dodatkowo usług płytkarskich, tapeciarskich, montażu białego, płyt G-K. Kieruje swoje usługi w stronę zarówno osób prywatnych jak i firm. Przez ostatni czas pracowałem jako podwykonawca w pracach elewacyjnych między innymi na ul. Jackowskiego, także na ul. Piątkowskiej w firmie Metrolog. Dodatkowo brałem udział w rozbiórce zabytkowego na grunwaldzkiej. Swoją pracę wykonują rzetelnie, z należytym profesjonalizmem. Podczas każdego zlecenia staram się dać z siebie wszystko, pracować najlepiej jak potrafię, tak aby efekt końcowy był jak najlepszy. Jak dotąd żaden z klientów nie skarżył się na wykonaną prze mnie pracę. Mam do dyspozycji zespół wykwalifikowanych ludzi posiadających doświadczenie w ww usługach.

3 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Artur kilka razy przeprowadzał u mnie w domu remont. Pierwszy raz poznaliśmy się 20 lat temu przy budowie mojego domu ,którego był wykonawca w stanie surowym ,póżniej kładł u mnie panele na całym piętrze ,wykonywał też drobne prace wykończeniowe,malowanie ,płytki w łazience.A w 2012 r przeprowadził całkowity remont płytki nida gips malowanie podwieszany sufit bardzo polecam fajny ciepły uczciwy człowiek ,w 2013 r poleciłam p,Artura sąsiadom gdzie remontował garaż ."

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Artur kilka razy przeprowadzał u mnie w domu remont. Pierwszy raz poznaliśmy się 20 lat temu przy budowie mojego domu ,którego był wykonawca w stanie surowym ,póżniej kładł u mnie panele na całym piętrze ,wykonywał też drobne prace wykończeniowe,malowanie ,płytki w łazience.A w 2012 r przeprowadził całkowity remont płytki nida gips malowanie podwieszany sufit bardzo polecam fajny ciepły uczciwy człowiek ,w 2013 r poleciłam p,Artura sąsiadom gdzie remontował garaż ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Artura jest solidna wiarygodna w pełni przygotowana do wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami i w wyznaczonym terminie. Firma zapewnia doświadczoną kadrę która gwarantuje wysoki poziom wykonywanych usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Artur jest bardzo solidny i pracowity. Umie fachowo doradzić. Zajmował się wykończeniem mojej łazienki - od płytek po zamontowanie każdego najmniejszego drobiazgu. Jednym słowem fachowa robota, a łazienka wszystkim się bardzo podoba. Polecam"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kilka ostatnich wykonanych zleceń to np. podwykonawstwo w pracach elewacyjnych między innymi na ul. Jackowskiego, także na ul. Piątkowskiej w firmie Metrolog. Dodatkowo brałem udział w rozbiórce zabytkowego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Ostatnio pracowałem przy remoncie sklepu ZARA w Starym Browarze w Poznaniu.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię w swojej pracy patrzeć na zadowolonych klientów po skończeniu wykonywanych prac remontowych u nich w domach czy mieszkaniach, kiedy widać na ich twarzach, że jest właśnie tak jak to sobie zaplanowali. Lubię to, że każde zlecenie jest inne niż poprzednie i można się wykazać.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukającej osoby o moich umiejętnościach poradziłbym aby nie kierował się tylko ceną za usługi, ponieważ bardzo często niska cena równa się z niską jakością wykonanych usług. Są ogólnodostępne cenniki z uśrednionymi cenami za poszczególne usługi, warto do nich zajrzeć i się upewnić czy ktoś nie chce nas oszukać.
  Również ważne jest to aby sprawdzić referencje fachowca, jeśli to możliwe, przed nawiązaniem współpracy,

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłbym klientem na pewno chciałbym wiedzieć ile lat doświadczenia ma wybrany przeze mnie fachowiec. Jakie było ostatnie zlecenie które wykonywał. Zapytałbym również w czym czuje się mocny a w których zadaniach trochę słabszy, wiadomo że nikt nie musi być dobrym we wszystkich dziedzinach.Lepiej to wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim klient powinien szczerze porozmawiać o tym jakie są jego oczekiwania wobec wykonywanych prac, jaki jest zakres cenowy na który może sobie w danym momencie pozwolić, ustalić czy dany fachowiec jest również fachowcem w zakresie usług na których mu w tym momencie zależy.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przemyśleć czy warunki które ustalił z fachowcem to warunki na które może i chce przystać. Czy wybrany termin prac jest terminem mu odpowiadającym oraz czy ustalone ceny są cenami które mu odpowiadają. Ważne jest to aby być z 100% pewnym co do drugiej osoby i jej zaufać, jeśli tak nie jest to nic na siłę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży remontowo- budowlanej, myślę że jest to duży plus. Staram się przyjmować tylko jedno zlecenie na raz aby zawsze dotrzymywać ustalonych terminów. W każdej kwestii pomogę i doradzę jeśli będzie ktoś ma jakieś wątpliwości dotyczące remontu.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczęściej na początku pytają się o cennik usług, Odpowiadam że wyceny dokonuję dopiero po obejrzeniu prac i po negocjacjach. Pytają również o termin realizacji oraz czy jest możliwość abym ja zakupił potrzebny towar. Oczywiście nie ma z tym problemu.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Nie przypominam sobie takich historii w mojej karierze zawodowej, moim celem jest rzetelne wykonywanie moich prac tak aby klient był usatysfakcjonowany. Jeśli taka historia się wydarzy to na pewno się nią podzielę. Zdarzały się małe wpadki ale nie są warte opisu.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym aby klienci wiedzieli że temat remontu oraz wykończeń wnętrz jest to bardzo rozbudowana dziedzina i dlatego najważniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem i przeprowadzenie dokładanego wywiadu zaplanowanych remontów przed rozpoczęciem prac.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od dziecka interesowało mnie majsterkowanie w domu z tatą. Zaczynałem jako murarz na budowie z biegiem lat przekształciłem profesje w stronę remonto i wykończeń wnętrz oraz wyburzeń. Jest to moje hobby i pasja co przekłada się na wykonywane przeze mnie prace..

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  W dotychczasowej mojej karierze najbardziej dumny jestem z remontu i adaptacji wolnego pomieszczenia w Sadzie rejonowym w Poznaniu z którego powstała sala konferencyjna. Wykonywałem tą pracę w kooperacji z inną firmą remontowo- budowlaną. Sala ze strychu zmieniła się diametralnie w najwyższej klasy salę konferencyjną.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jeśli ktoś będzie zainteresowany moimi usługami to bardzo chętnie prześlę cały cennik na maila lub poinformuję telefonicznie. Tutaj wypiszę tylko kilka podstawowych usług, oczywiście wszystko jest do ustalenia indywidualnie z klientem. jestem otwarty na propozycje.

  PRZYKŁADOWE POZYCJE Z CENNIKA USŁUG:
  Montaż płyt g-k na stelażu -45 zł/m2
  Dwukrotne malowanie metodą tradycyjną farbami emulsyjnymi w 1 kolorze – bez materiału -7zł/m2

  Wykonanie ścianki działowej z płyt g-k wraz z wyciszeniem wełną mineralną -40 zł/m2
  Położenie gładzi gipsowej bez materiału bez malowania-13zł/m2

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jeśli miałbym doradzić osobie chcącej wykonywać moją profesję powiedzialbym aby starał się robić wszystko dokładnie, trzymał się szczegółów zawartych w projekcie oraz aby dotrzymywał obiecanych terminów. Ważne jest to aby dawał z siebie wszystko ponieważ zadowolony klient zawsze wróci lub poleci dobrą firmę znajomym.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest doświadczenie w branży remontowo budowlanej, ponad 20letnie.
  Najmocniejszą stroną jest montaż płyt G-K wraz z wykończeniem i malowaniem(podwieszane sufity, wydzielanie pomieszczeń oraz adaptacja strychów) po za tym glazura, malowanie,szpachlowanie , panele, montaż okien i drzwi oraz wiele innych.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Myślę ze chciałbym udoskonalić swoje umiejętności w kierunku najnowszych nowinek w temacie remontów i wykończeń wnętrz. Ciągle przybywa nowych technik wykonywania różnych prac. Chciałbym być z nimi na bieżąco aby nie pozostawać z tyle za moimi kolegami po fachu.