Awerdom

Wykonuje szeroki zakres prac remontowych i wykończeniowych. Adaptację budynku na cele...

Wykonuje szeroki zakres prac remontowych i wykończeniowych. Adaptację budynku na cele mieszkaniowe. Malowanie szpachlowanie prace montażowe . Składamy meble biurowe i kuchenne. Montujemy kabiny prysznicowe baterie wc zestawy podtynkowe deszczownice. Wykonamy wszelkie inne prace potrzebne w codziennym działaniu.

Zdjęcia

wszystkie (9) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Wykonanie remontu 12 klatek schodowych dla administracji. Generalny remont i przebudowa lokalu mieszkalnego na usługowy. Remont i wykończenie mieszkania os.Polanka . Remont kilku balkonów kolejne kilka klatek mieszkanie trochę drobniejszych prac itd.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Zaangażowanie i wytrwałość. Dążenie do celu i ogólne zadowolenie z wykonanej pracy. Zadowolenie naszych klientów jest dla mnie bardzo ważne. Lubię też poznawać nowych ludzi i nowinki technologiczne.

  • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

    Jakie mamy doświadczenie ile czasu zajmują prace wykończeniowe czy prace wykonujemy osobiście czy są zlecane jak długo jesteśmy na rynku pracy. Co możemy zaoferować. Poprosiłbym o kontakt telefoniczny lub mailowy do któregoś z klientów indywidualnych .