Bauwit sp. z o.o.

Firma Bauwit posiada ponad 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu remontów, budowie domów i innych...

Firma Bauwit posiada ponad 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu remontów, budowie domów i innych obiektów oraz wykańczaniu wnętrz. Opinia, którą cieszy się firma Bauwit na rynku, jest efektem naszego profesjonalnego podejścia i pełnego zaangażowania w wykonywane prace.
Naszą nadrzędną zasadą jest dokładność i dbałość o każdy detal. Zatrudniamy tylko sprawdzonych fachowców znających najnowsze i najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie w branży remontowo-budowlanej. Pracujemy z użyciem własnego, nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Malowanie mieszkań oraz innych obiektów wykonujemy również agregatami malarskimi.Film z nagrania jednej z takich prac wykonanych przez naszą firmę znajduje się pod adresem::
(***) -XEY9kzhYA_FVXi-8h_nQ

Nasze usługi:

• Remonty i wykończenia wnętrz:

- Ścianki działowe i sufity podwieszane
- Gładzie oraz tynki
- Malowanie i tapetowanie
- Układanie płytek ceramicznych
- Montaż paneli, parkietów i innych rodzajów podłóg
- Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
- Wymiana okien
- Biały montaż
- Kuchnie zabudowane na wymiar

• Budowa domów i innych obiektów:

- Roboty ziemne i fundamenty
- Prace murarskie
- Stropy
- Dachy
- Domy energooszczędne
- Altany, wiaty i pawilony
- Garaże, ogrodzenia i inne obiekty

• Instalacje:

- Instalacje wodno-kanalizacyjne
- Instalacje gazowe
- Instalacje CO, wymiana grzejników
- Instalacje elektryczne, montaż oświetlenia i gniazdek

Doradzamy naszym klientom w zakresie projektów i aranżacji wnętrz. Pomagamy również w wyborze najlepszych rozwiązań oraz materiałów stosowanych podczas prac. Posiadamy własne samochody dostawcze, którymi na życzenie klienta dostarczymy materiały we wskazane miejsce.

Obejmujemy klienta opieką w zakresie załatwienia formalności i dokumentów związanych z realizowanymi pracami. W razie potrzeby pomagamy w składaniu wniosków, załatwianiu pozwoleń i innych dokumentów. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT. Powierzając nam pracę, zaoszczędzą Państwo czas i unikną niepotrzebnego stresu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Przeróbka i kompleksowy remont trzech mieszkań na wynajem wykonany w Katowicach przy ulicy Wiertniczej. "Kawalerki" przerobiono na mieszkania dwupokojowe. Wykonany gruntowny remont i doprowadzono do stanu gotowego do zamieszkania. Mieszkania z ruiny doprowadzono do stanu luksusowego. Właściciel wynajął mieszkania za cenę 1600 zł plus media (!)

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Najbardziej w naszej pracy lubimy reakcję klientów na efekt końcowy wykonanych prac. Doradzamy klientom w zakresie zastosowania nowoczesnych i efektownych rozwiązań. Podczas wykonywania zleceń dbamy o każdy szczegół. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z przeprowadzonych prac.