BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - architekt Łódź

Biuro projektowe i architektoniczne z Łodzi prowadzone przez Marcina Sieradzkiego - architekta z...

Biuro projektowe i architektoniczne z Łodzi prowadzone przez Marcina Sieradzkiego - architekta z Łodzi z uprawnieniami, oferuje szeroki zakres usług m.in.:
- indywidualne projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych
- projekty i aranżacje wnętrz
- koncepcje i projekty budynków wielorodzinnych
- budynki użyteczności publicznej
- pomieszczenia socjalne
- projekty rewitalizacje kamienic
- obsługa inwestycji
- inwentaryzacje
- kierownictwo budowy oraz inspektor inwestorski
- odbiory, nadzory
- pełne relacje z urzędem
- i wiele innych

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wszelkie projekty można znaleźć na stronie firmowej
  (***)
  Inteligentny dom we Florentynowie pod Łodzią, willa na Wilanowie w Warszawie, domy typu stodoła, aranżacja mieszkań i apartamentów w stylu loftowym.
  Projektowanie budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, projektowanie budynków usługowych, aranżacje i metamorfozy domów i mieszkań, rewitalizacja kamienic, uzyskiwanie warunków pod zabudowę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przy pierwszej decyzji o wybudowaniu samodzielnego domu pojawia się pytanie czy zatrudnić architekta do zaprojektowania domu od początku czy wykorzystać gotowe projekty dostępne w katalogach.
  Posiadanie działki to nie wszystko, może się bowiem okazać, że plan miejscowy jest bardzo wymagający i każdy projekt gotowy należy do niego dostosować. Co więcej, rozkład pomieszczeń może nie iść w parze z urokiem zewnętrznym domu.
  Dzięki zatrudnieniu architekta i stworzeniu indywidualnego projektu możemy mieć dom marzeń wydając na to często zaledwie 1% więcej kosztów budowy całego domu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najważniejsze w pracy architekta jest doświadczenie. Dlatego należy dowiedzieć się jak długo biuro działa na rynku i z jakimi klientami pracowała.
  Czy były to firmy budowlane czy indywidualni klienci. Nie cena jest najważniejsza a jakość. Dom, w którym miałoby się najprawdopodobniej mieszkać do końca życia musi być wykonany i zaprojektowany solidnie i z sensem.