Ceremo- Usługi glazurnicze i remontowe

Od wielu już lat oferuję Państwu usługi remontowe, glazurnicze i wykończenia wnętrz na terenie...

Od wielu już lat oferuję Państwu usługi remontowe, glazurnicze i wykończenia wnętrz na terenie Tarnowa i okolic.

Wysoka jakość moich prac, dokładność i czystość poparta jest wieloletnim doświadczeniem nabytym w kraju i za granicą. Wykonane przeze mnie projekty spełniają najwyższe standardy. Priorytetem dla mnie jest wysoka jakość za co za tym idzie - zadowolenie klienta.

Oferuję między innymi:
-układanie fliz, glazury, terakoty, gresu
-układanie mozaiki i innych elementów ozdobnych z glazury
-ścianki działowe i sufity podwieszane
-montaż stolarki drzwiowej
-montaż urządzeń sanitarnych i armatury
-tynkowanie, gładzie,
-malowanie
-wylewki betonowe samopoziomujące
-przeróbki hydrauliczne i elektryczne
-i wiele innych usług remontowych

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Małe projekty - Łazienki, toaleta dla gości, taras. Duże projekty- cały dom składający się z salonu, kuchni, przedpokoju, trzech sypialni, poddasza no oczywiście łazienki i toalety- zakres prac - płytki, montaże, gładzie, panele, malowanie, montaż drzwi wejściowych, szlifowanie i lakierowanie drewnianych schodów

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w mojej pracy lubię nie tyle samą jej wykonywanie, chociaż lubię wyzwania i czym większy problem do rozwiązania tym bardziej włącza się moja kreatywność, ale ten moment gdy wchodzi klient do skończonego pomieszczenia, pokoju, łazienki i robi WOW. Dla takich chwil ta praca sprawia największą przyjemność.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Nie będę skromny, ale widziałem dziesiątki różnych glazurników i ich prace i muszę przyznać szczerze, że ciężko znaleźć osoby o takich umiejętnościach jak ja i zawzięciu w pracy. Ja spotkałem takich osób może trzy może cztery. Więc jeśli szuka ktoś osoby o wysokich umiejętnościach to nie musi dłużej szukać bo go znalazł.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Glazurnictwo to wyjątkowa specjalizacja, nie przygotowują do niej żadne szkoły, przynajmniej w Polsce, tzn jest coś takiego jak posadzkarz ale to jeszcze daleko od glazurnictwa. Będąc klientem raczej skupił bym się na pytaniach natury technicznej, tj, jakich klejów najlepiej używać, jakiej szerokości fug stosować itp.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najlepiej zadawać pytania typowo techniczne tj. na temat konkretnego remontu. Fachowiec powinien odpowiadać z łatwością, dodając jeszcze radę np. na temat używanych materiałów. Pytanie o staż też jest bardzo ważny, chociaż widziałem wielu fachowców z długim stażem i pracujących niedbale, nie dokładnie i niechlujnie więc nie ma reguły.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jeśli zatrudnia się glazurnika, fliziarza, kafelkarza zależy jak się nazwie ten zawód, trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy, Po pierwsze spotykając się po raz pierwszy zwrócić uwagę na wiek fachowca i staż pracy. Za młody nie będzie miał doświadczenia, a za stary, no cóż doświadczenie jest ale i wzrok już nie ten i tempo pracy też nie za szybkie, Drugie zadać jak najwięcej pytań dotyczących remontu. Doświadczony fachowiec powinien bez problemu odpowiedzieć na nie a odpowiedzi będą do rzeczy. Po trzecie już na etapie rozpoczęcia prac zwrócić uwagę czy fachowiec dokładnie pozabezpieczał powierzchnie i meble które chcemy pozostawić nietknięte.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wykonywane przeze mnie usługi wyróżniają się dokładnym wykonaniem, przyzwoitym tempem wykonywanych prac (choć też nie pędzę zgodnie z powiedzeniem - Gdzie się człowiek śpieszy..) i czystością podczas pracy ( płytki nie są całe w kleju i wszystko wokół). Klienci zawsze mogą liczyć na moją radę dot. różnych rozwiązań czy aranżacji.