Consulting Sati Sp. z o.o.

Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlano mieszkaniowe, wykonujemy adaptacje obiektów...

Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlano mieszkaniowe, wykonujemy adaptacje obiektów mieszkalnych pod klucz. Remontujemy biura, sklepy, mieszkania i domy. Na zlecenie klienta przeprowadzamy adaptacje piwnic, strychów lub obiektów gospodarczych n cele mieszkaniowe. Wychodząc na przeciw potrzebom zleceniodawców posiadamy własny nadzór budowlany, biuro projektów. Personel posiada stosowne uprawnienia budowlane, wszystkie prace kończą się protokołem odbioru. Posiadamy ubezpieczenie kontraktowo deliktowe ochrony cywilnej co w obecnych czasach jest dużym atutem dla zleceniodawcy. Działamy na terenie całej Polski, lecz ze względów na zaplecze magazynowe scentralizowani jesteśmy na działaniach w województwie mazowieckim. Posiadamy zaplecze produkcyjne w postaci dwóch stolarni, produkcji okien oraz stale współpracujemy z wieloma dostawcami. Dla przykładu sprzęt AGD który posiadamy w ofercie pozyskujemy bezpośrednio od producenta będąc w takim przypadku najbardziej konkurencyjnymi cenowo. Stolarnia meblowa wyposażona jest w lakiernię, więc zabudowy kuchenne na wymiar mamy w bardzo przystępnych cenach. Produkujemy na zamówienie towary z litego drewna, a sprzęt i druga stolarnia mieści się w Sokołowie Podlaskim.
Firma działa na rynku od 2008 roku.Ww 2018 roku działa w formie Spółki Kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością o kapitale początkowym (***) zł.

Zdjęcia

wszystkie (6) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Adaptacja mieszkań pod klucz. Mieszkania w stanie deweloperskim, malowanie ścian, ułożenie płytek, klejenie parkietu, wykonanie łazienki, montaż sanitariatów, kompletna zabudowa kuchenna, zamówienie mebli, montaż oświetlenia, zamówienie i podłączenie AGD. Zamówienie i podłączenie rtv, wszystkie prace związane z wykończeniem mieszkań, montaż drzwi, przeróbki hydrauliczne, przeróbki elektryczne itp. Na koniec sprzątanie i klient zadowolony.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracy najbardziej lubię zadowolenie zleceniodawcy, jeżeli usługi są wykonane fachowo i terminowo, nie ma problemów z ustalonym rozliczeniem. Więc jak zleceniodawca jest zadowolony to wypłaca wynagrodzenie z górką. Wyzwania napotykane przy tak szerokim zakresie prac jakie wykonujemy podnoszą adrenalinę, ale planowanie i kolejność wykonywania poszczególnych etapów to moja specjalność, a dreszczyk emocji pozostaje na długo w Pamięci.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Wybierając fachowców warto zwrócić uwagę na ich kompetencje. Pracownicy mojej firmy posiadają stosowne szkolenia, tynkarz posiada certyfikat umiejętności, monterzy zabudów gipsowo kartonowych posiadają świadectwo odbytego kursu potwierdzające znajomość technologii, malarz posiada certyfikat producenta farb, elektryk posiada uprawnienia SEP, gazownik posiada uprawnienia SEP, hydraulik posiada uprawnienia sanitarne i niezbędne uprawnienia do montażu kotłów. Glazurnicy ukończone kursy z technologii i materiałoznawstwa. Końcowo posiadam uprawnienia nadzoru, i wszystkie z tych prac podlegają kontroli i odbiorom.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Po za profesjonalnym podejściem do każdego wykonywanego zlecenia, klienci powinni weryfikować uprawnienia wykonawców zleconych prac. Na swojej drodze napotkałem się z problemami z różnymi instalacjami i miałem przyjemność poprawiać. Na przykład zlecenie przeniesie gniazdka tynkarzowi kończyło się zwarciem w najgorszym przypadku ale nie zachowanie kolorystyki przewodów jest rażącym naruszeniem i błędem w sztuce budowlanej. Nie dopuszczam osób bez wiedzy merytorycznej do wykonywania prac wymagających uprawnień. Posiadam uprawnienia nadzoru , więc wszystkie wykonane prace podlegają ocenie i wymagają akceptacji.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Mam własne biuro projektów, własne stolarnie, jedna z nich to stolarnia meblowa z lakiernią, druga to stolarnia produkująca z litego drewna z lakiernią. W bardzo dużym stopniu ogranicza to koszty adaptacji mieszkań ze stanu deweloperskiego do mieszkalnego. Dodatkowo mam umowy z dostawcami sprzętu rtv i agd. Dostawcy deski podłogowej z którymi współpracuję oferują najniższe ceny na rynku, a producenci żaluzji, moskitier itp. z którymi współpracuję zapewniają dobre ceny i super jakość produktów.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Posiadam uprawnienia hydrauliczne i doświadczenie, posiadam uprawnienia elektryczne i doświadczenie, posiadam uprawnienia gazowe oraz doświadczenie. Mam uprawnienia BHP stanowiskowe, więc szkolę pracowników na terenie budowy, lub remontu które nadzoruję. Uprawnienia nadzoru i oceny wykonanych prac potwierdzone certyfikatem, również uprawnienia nadzoru nad wykonaniem instalacji sanitarnych, gazowych, centralnego ogrzewania wraz z uprawnieniami montażu kotłów.