T.E.P.W. DANIEL KOWALEWSKI

Firma z długoletnim doświadczeniem podejmie się realizacji kompleksowych remontów oraz odaptacji...

Firma z długoletnim doświadczeniem podejmie się realizacji kompleksowych remontów oraz odaptacji pod projekt.

19 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "TEPW ratowało nasze mieszkanie po nieuczciwej ekipie. Co prawda konieczna była ponowna demolka, ale wszystko wyszło na plus. W zakresie ich pracy była łazienka od podstaw, gipsowanie, szlifowanie i malowanie ścian. Łazienka wykonana świetnie, ściany tak samo. Chłopaki pracują sumiennie i terminowo, utrzymują świetny kontakt - polecam!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "TEPW ratowało nasze mieszkanie po nieuczciwej ekipie. Co prawda konieczna była ponowna demolka, ale wszystko wyszło na plus. W zakresie ich pracy była łazienka od podstaw, gipsowanie, szlifowanie i malowanie ścian. Łazienka wykonana świetnie, ściany tak samo. Chłopaki pracują sumiennie i terminowo, utrzymują świetny kontakt - polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firmę p. Daniela znalazłam, przeglądając ogłoszenia na stronie internetowej. Kierując się dobrymi opiniami, postanowiłam zaryzykować i przekonać się osobiście. Już pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne - pan Daniel okazał się być osobą sympatyczną, punktualną i kompetentną. Przed rozpoczęciem prac otrzymałam dokładny kosztorys, a następnie podpisaliśmy umowę. Moje 3-pokojowe mieszkanie wymagało remontu generalnego. Całkowicie zaufałam ekipie i muszę przyznać, że zadanie zostało wykonane znakomicie. Zakres prac był olbrzymi - m.in. położenie nowych instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych, wyrównanie ścian i sufitów, skucie podłogi i wylanie nowej, tynkowanie, malowanie, położenie glazury, paneli itp. W każdej chwili można było wszystko omówić, skonsultować i polegać na doświadczeniu fachowej ekipy. Świetne okazały się pewne rozwiązania zaproponowane przez zespół, na które sama bym nie wpadła, a które na co dzień - gdy już się wprowadziłam - okazały się bardzo praktyczne. Dużym plusem była możliwość kontaktu z p. Danielem w trakcie wizyt w sklepie budowlanym i wyboru np. płytek czy paneli. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić i zapytać, czy dany materiał ma właściwe parametry i jest dobrej jakości. Nie musiałam też martwić się o zakupy i transport. Pan Daniel zajął się kupnem wybranych przeze mnie materiałów i dostarczeniem ich do mojego mieszkania. Wszystkie prace zostały wykonane perfekcyjnie, za co chciałabym podziękować p. Danielowi oraz całej jego ekipie: p. Radkowi, Sławkowi oraz Piotrowi. Na koniec muszę jednak przyznać, że remont trwał nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Mieszkanie zostało pięknie wyremontowane, więc warto było czekać. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam :) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "powierzone prace wykonane zostały terminowo oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone; cechuje się solidnością i dobrą organizacją wykonanych prac oraz pełną kompetencją personelu wykonawczego i nadzorującego. Remont odbywał się na przełomie 2021/2022 dotyczył całego mieszkania 60m2; wysoka jakość w dobrej cenie; "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Po wielu nieudolnych próbach wykończenia mieszkania przez różne ekipy, skontaktowałem się z firmą p. Daniela. Znalazł on wiele rażących problemów, które wyeliminował. Wykonane prace to praktycznie zerwanie wszystkiego po poprzednikach, i zrobienie od podstaw. Wszystko odbyło się tak, jak powinno od początku - od A do Z profesjonalnie. Rozliczenie zgodnie z początkowym kosztorysem, bez niedomówień albo dziwnych dopłat."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Serdecznie polecam Daniela Kowalewskiego i jego ekipę. Bardzo pomocny podczas remontu po innym wykonawcy. Zawsze służył radą. Cały ciężar remontu po wadliwym wykonaniu wziął na siebie łącznie z materiałami. Dzięki jego wiedzy udało się wprowadzić rozwiązania, o których inni wykonawcy nie mieli pojęcia oczywiście wszystko schludnie i czysto. Z czystym sumieniem polecam tego wykonawcę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z firmą Pana Daniela odbierałam i wykończyłam mieszkanie w stanie deweloperskim. Główne prace: malowanie, glazura, elektryka, panele, instalacje sanitarne. Otrzymałam fachowe porady i pomoc we wszelkich zakupach materiałów. Wszystko odbyło się we wcześniej ustalonym terminie. Rozliczenie robót odbywało się bez żadnych niedomówień. Nie było też żadnych problemów z drobnymi poprawkami. Pan Daniel jest człowiekiem otwartym, kontaktowym i z poczuciem humoru. Dba o klientów. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Ekipę, jeśli zależy Państwu na sprawnym i jakościowym wykonaniu prac remontowych bez niepotrzebnego stresu. Ja na pewno wszelkie następne prace remontowe będę realizować z Firmą Pana Daniela."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma zajmowała się kompleksowym remontem mieszkania odebranego w stanie deweloperskim. Wykonane prace to m.in. gładzie tynkowe, malowanie farbami Flugger, położenie glazury, prace elektryczne i hydrauliczne, kompleksowe wykonanie łazienki. Wszystkie prace wykonane solidnie. Ewentualne drobne niedoróbki zostały usunięte zgodnie z wymaganiami inwestora. Wykonawca charakteryzuje się elastycznością (np. odebranie brakującej glazury ze sklepu, czy przewóz prysznica z innej lokalizacji). W kwestiach cenowych - szczegółowa wycena pozwalająca na pełna wiedzę o wykonywanych pracach. Płatności rozliczane po zakończeniu poszczególnych etapów. Polecam, zwłaszcza że ekipę zatrudniam do kolejnego remontu."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dobra robota. Począwszy od profesjonalnych konsultacji i porad przed wejściem na obiekt, poprzez rzetelne wykonanie aż do naprawdę ludzkiego podejścia w kwestii rozliczenia się. Czasami miałem wrażenie, że wykonawca bardziej troszczy się o budowę mojego domu niż ja. :) Pan Daniel i jego pracownicy przyłożyli się do wykonywanych prac, wszystkie uwagi i zgłaszane poprawki wykonywali zgodnie z ustaleniami. Plus cała gama mniej lub bardziej logicznych pomysłów mojej żony, które przyprawiały i mnie, i wykonawców o ból głowy. Największą wadą opisywanej przeze mnie ekipy jest czekanie na nich. No, ale tak to jest jak się ma fach w ręku, że ma się zapchany terminarz. Polecam z czystym sumieniem, rezerwuj ich z wyprzedzeniem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Pana Daniela Kowalewskiego wykonała nam remont dwóch mieszkań przeznaczonych na inwestycje w II połowie 2016r. Obydwa mieszkania były do generalnego remontu, remont obejmował doprowadzenie mieszkania do stanu deweloperskiego z wymianą wszystkich instalacji, a następnie doprowadzenie do stanu pod klucz. Dotychczas remont w moim wyobrażeniu to droga przez mękę: szukanie fachowców, oczekiwanie na wolne terminy, szukanie materiałów wykończeniowych, zastanawianie się czy wszystko do siebie pasuje i czy ostateczny efekt nie będzie kiczem. Z firmą Pana Daniela remont to sama przyjemność, wszystkie problemy związane z remontem Pan Daniel bierze na siebie, oddajemy klucze i pozwalamy działać firmie, przychodzimy zaakceptować poszczególne etapy. Jeżeli coś nam nie odpowiada albo zmienimy zdanie, panowie bez problemów wykonują pracę od nowa. Ekipa jest zgrana, solidna, dokładna, to ludzie na poziomie, kulturalni, życzliwi i z dużym poczuciem humoru. Na początku remontu ustalamy kosztorys i cały remont zamyka się w ustalonej kwocie. Firma wykonuje wszystko od A do Z. Pan Daniel przejmuje wszystkie problemy doboru materiałów, kupuje z dużymi rabatami, dostajemy najlepsze materiały w b. dobrych cenach. Pan Daniel to człowiek o wielu talentach: projektuje wnętrza, projektuje i wykonuje autorskie meble, oryginalne oświetlenie, wykonuje renowację mebli, wprowadza innowacyjne, oryginalne rozwiązania. Dla tej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Pan Daniel to nie tylko fachowiec ale pasjonat, który kocha to co robi. Dostajemy nie wyremontowane mieszkanie ale mieszkanie w dobrym stylu, niepowtarzalne, oryginalne i zachwycające. Meble autorstwa Pana Daniela są na miarę najlepszych i najdroższych marek. Jestem przekonana, że ta firma jest bezkonkurencyjna nie tylko na lokalnym rynku. Jestem szczęśliwa, że miałam przyjemność z nimi współpracować."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam remonty z firmą Pana DANIELA KOWALEWSKIEGO Remont mieszkania (sypialnia, gabinet, salon - remont kapitalny: podłogi, przemieszczenie i montaż drzwi przesuwnych DRE, system ECLISSE, ścianka działowa z luksfer, elektryka, cekolowanie, malowanie) został wykonywany w listopadzie 2015 - czysto, terminowo i dokładnie. Wszystkie zmiany i poprawki wykonywane na bieżąco. Szef firmy Pan Daniel ma bardzo duże doświadczenie i w każdej sytuacji służy dobrą radą. W firmie panuje dobra współpraca między szefem a pracownikami. Ekipę ma sprawdzoną, doświadczoną i solidną. Prace remontowe wykonują zgodnie z umową , w miejscu pracy utrzymują ład i porządek. Następny remont (kuchnia, łazienka, przedpokój) oczywiście z firmą Pana Daniela. Pozdrawiamy B&B Gdańsk Al. Legionów "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z ekipą Pana Daniela wykończyliśmy mieszkanie pod inwestycje ( 60m2 ). Jestem bardzo zadowolony z jakości i terminowości wykonanych usług. Kafelki ułożone idealnie, wszelkie poprawki wykonane błyskawicznie, hydraulika niemożliwa do wykonania - zrobiona :) Do następnego mieszkania również wybiorę tą firmę !! POLECAM i zapraszam niedowiarków na inwestycje !!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W maju 2015r. moi rodzice zapragneli remontu mieszkania w Gdansku na Chelmie. Ze wzglegu na wiek i słabą wiedze dotyczących remontów, poprosili mnie o pomoc. Remont dotyczył 3 pokoi, korytarzu oraz łazienki. Zakresem robót było: -demontaż starych ościeżnic -wymiana instalacji elektrycznej z dodaniem gniazdek -wykonanie gładzi na sufitach i ścianach oraz ich pomalowania -odświerzenie parkietu -zerwanie starej glazury i terakoty -wymiana inst. hydraulicznej -ulożenie nowej glazury oraz gresu -na koniec biały montaż Ze wzglegu na brak czasu, zakupem materiałów miał się zająć wykonawca! Z różnych ofert wykonania remontu po zapoznaniu sie z przedstawionymi kosztorysami wybralem ofertę Pana Daniela Kowalewskiego. Chodź termin realizacji był najszbciej na sierpień, to ceny za material opisane w kosztorysie były rzeczywiście po dobrych rabatach. Zostałem też zaproszony na inną robotę wykonywaną przez firmę p.Daniela, by się przyjżeć co do jakości wykonywanych robót. Miłe zaskoczenie! Prace ruszyły 2 sierpnia i trwały do 29sierpnia. Postęp prac był zadawalający! Jedynie o co można bylo sie doczepić, to wystąpiły problmy z elektryką, ale jak później się dowiedziałem, wina była po stronie elektryków-firmy podwykonawczej. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie! Rodzicom, mi również sie podoba! Naprawdę bardzo polecamy firmę p.Daniela Kowalewskiego !!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W październiku 2015 wspólnie z firmą p. Daniela przeprowadziliśmy kompleksowy remont łazienki i korytarza w naszym mieszkaniu. Temat był trudny, bardzo duże przeróbki, zwłaszcza hydrauliczne. Ekipa poradziła sobie świetnie pomimo przeciwności spotykanych praktycznie na każdym kroku (prawo Murphy'ego). Na uwagę zasługuje profesjonalne doradztwo techniczne przed rozpoczęciem remontu a także wzorowe podejście do problematycznych sąsiadów (siła spokoju). Końcowe poprawki wykonane błyskawicznie, wszelkie nasze sugestie podczas pracy były uwzględniane. Nie było ukrytych dodatkowych kosztów, zapłaciliśmy tak jak było umówione na początku. Szczerze polecam firmę p. Daniela, przy naszych przyszłych remontach na pewno będziemy się kontaktować."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Usługi ekipy Pana Daniela oceniam celująco. Pan Daniel, był pomocny praktycznie w każdej sytuacji. Kwestia doradzenia w sytuacjach beznadziejnych była nieoceniona. Ekipa Pana Daniela, robiła remont po ekipie, która nam dosłownie uciekła i zostawiła niezliczoną ilość błędów. Pewnie większość fachowców powiedziałaby, że większości rzeczy nie da się zrobić, naprawić, tak już musi być, ale na szczęście nie tym razem. Pan Daniel, bardzo jasno określił zakres prac i kolejność ich wykonania... i faktycznie tak było. Tynkowanie całego mieszkania, wymiana wszystkich zabudów GK, które były koszmarnie zrobione przez poprzednią ekipę, wyprostowanie całej elektryki, ułożenie terakoty, glazury, deski podłogowej, montaż drzwi, wymiana okna, malowanie, biały montaż, itd...Gdyby nie konieczność czekania na szereg materiałów, które sukcesywnie zamawialiśmy, to mieszkanie dwu-poziomowe, na poddaszu, z dużą ilością skosów, metrażu po podłodze 140 m2, byłoby gotowe w miesiąc. Reasumując, polecam ekipę w ciemno do remontów każdego rodzaju!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca z firmą p. Daniela to czysta przyjemność. Świetna ekipa - punktualna, dokładna, wszechstronna, wysoki poziom pracy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Remont wykonany zgodnie z umową, na czas i w pełnym zadowoleniu inwestora. Absolutnie polecam i jeszcze nie raz skorzystam z ich usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Daniela wykonywała u mnie prace wykończeniowe na przełomie: marzec- maj 2015r. Zakres usługi obejmował położenie około 100m2 kafli wraz z fugami epoksydowymi oraz szpachlowanie, szlifowanie i malowanie powierzchni około 500m2, częściowo techniką natrysku maszynowego. Wszystkie prace wykonane zostały wedle najwyższych standardów. Firma maksymalnie ułatwia wszelkie czynności związane z zakupem i transportem materiałów. Pracowników cechuje bardzo wysoka kultura osobista, są wszechstronni - uczynni, oddani i uczciwi. Nawet klient o złych budowlanych doświadczeniach odnajdzie w nich wiarę ! POLECAM. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam. Firma wykonywała u mnie kompleksowe prace wykończeniowe mieszkania deweloperskiego. Właściciel firmy wykazał dużą znajomością tematu, fachowością i rzetelnością. Przejawiał inicjatywę w rozwiązywaniu trudnych spraw, co pomogło zaoszczędzić czasu i pieniędzy. Co najważniejsze sprostał moim bardzo wysokim wymaganiom, co do jakości wykonania. Polecam wszystkim, co chcą wykonać remont „od A do Z”, właściciel biegle zajmował się wszelkimi zagadnieniami remontu. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę. Praca wykonana wedle prawideł sztuki budowlanej. Firma zadaje kłam stwierdzeniu, iż najlepsi fachowcy wyjechali z kraju. Z serdecznymi pozdrowieniami. Wojciech Sz. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem zadowolony w usług Pana Daniela i jego ekipy. Mieszkanie 51 m ze stanu deweloperskiego wykończone na piątke. Kontakt bardzo dobry, każda nieprawidłowość została naprawiona. Mogę śmiało polecić."

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Jest wiele czynników które powodują u mnie radość z wykonywanej pracy.
  Uwielbiam nowe wyzwania, im trudniejsze i skomplikowane jest zlecenie tym więcej radości z niego czerpię bo wymaga to ode mnie pełnego skupienia i korzystania z całego wachlarza doświadczenia oraz wiedzy nabytej przez lata spędzone na budowach. Drugim aspektem powodującym,iż praca daje mi radość jest kontakt z klientem, niejednokrotnie podczas rozmów okazuje się,że nasze rady oraz pomoc potrafią zaoszczędzić pieniądze inwestora bądź zrealizować pragnienia dotyczące wymarzonego domu, mieszkania lub adaptacji lokalu.. Ostatnim i chyba najważniejszym kryterium jest satysfakcja gdy widzę radość klienta dokonującego odbioru zlecenia, nie ma chyba nic bardziej budującego niż świadomość dobrze wykonanej pracy.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Na początek uzbrojenie się w cierpliwość, zdobywanie rynku oraz nauka fachu zajmuje ładnych parę lat. Aby wybrać tą profesję trzeba od początku ukierunkować się na profesjonalizm, nie wybierać półśrodków pomimo, iż wszyscy w około tak czynią. Jeżeli chcesz związać swoją przyszłość z pracą w segmencie budowlanym (niezależnie czy chodzi o stany surowe czy też o "wykończeniówkę") musisz kochać to co robisz i czerpać z tego przyjemność nie zrażając się drobnymi potknięciami.