Daw-Bud

Zajmuję się wykończeniami wnętrz oraz ich remontami jak i ociepleniem domków jednorodzinnych, a...

Zajmuję się wykończeniami wnętrz oraz ich remontami jak i ociepleniem domków jednorodzinnych, a tak że niewielkimi robotami murarskimi oraz dekarskimi. W branży od około 6 lat. Przy wykończeniach wnętrz pierwsze szlify łapałem u boku ojca od którego wiele się nauczyłem. Przy dociepleniach pracowałem przez jeden sezon. Od niedawna postanowiłem pracować na własną rękę. Spodziewać się możesz szybkiej i solidnej usługi z mojej strony.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kompleksowy remont łazienki około 20m2 glazury oraz terakoty, przeróbka hydrauliki, montaż sanitariatów oraz klejenie luster na suficie.
  Przedpokój, obsadzenie drzwi wejściowych, oraz dwie sztuki wewnętrznych, terakota, podwieszenie sufitu oraz mozaika na ścianach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość zmiany czegoś starego, zaniedbanego czyli po prostu brzydkiego, na coś co wzbudza szacunek i zafascynowania. Jest to mianowicie odnawianie starych pomieszczeń oraz elewacji wiąże się to oczywiście z remontowaniem oraz wykańczaniem wnętrz. Lubię też solidność oraz żetelność.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby nie zawsze sugerowała się ceną, ponieważ obecnie na rynku jest dużo tak zwanych panów "Mietków", którzy zaniżają cenę na rynku oraz paprzą wykonywaną przez siebie pracę co za tym idzie trzeba po nich poprawiać. Czasami lepiej przeznaczyć na remont trochę więcej i mieć zrobione to raz a porządnie.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przemyśleć to czy cena jest głównym wyznacznikiem wyboru osoby wykonującej daną usługę. Niestety w obecnych czasach jest mnóstwo Panów "Mietków" którzy zanirzają ceny, co nie koniecznie idzie w parze z jakością wykonywanych usług. Czasami lepiej trochę dołożyć i być zadowolonym niż płacić za coś kilka razy, kiedy można tylko raz.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Tym że usługi wykonywane przeze mnie, zawsze są wykonywane starannie, co nie znaczy że wolno. Do każdej pracy przykładam się i wykonuje je tak aby klient był zadowolony, ponieważ to jest moją najlepszą reklamą a przy okazji wiążę się z tym że sam jestem zadowolony z wykonywanych przeze mnie usług.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Gdy byłem młodym chłopakiem, rodzice postanowili przeprowadzić się do domku jednorodzinnego co wiązało się z jego postawieniem oraz wykończeniem, właśnie przy tych pracach pomagałem rodzicom i postanowiłem kształcić się w tym kierunku, po ukończeniu Technikum Budowlanego postanowiłem rozpocząć pracę w tej branży.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Kompleksowy remont łazienki około 20m2 glazury oraz terakoty, przeróbka hydrauliki, montaż sanitariatów oraz klejenie luster na suficie, zabudowa rur hydraulicznych. Koszt około 2000 zł. Czas pracy wyniósł 5 dni roboczych z czego nie wszystkie były w pełnym wymiarze czasowym.