DECOTEL

Oferujemy usługi w zakresie: aranżacji/remontów mieszkań, domów, lokali usługowych i innych,...

Oferujemy usługi w zakresie: aranżacji/remontów mieszkań, domów, lokali usługowych i innych, wykończeń mieszkań i domów pod klucz, posiadamy doświadczenie w aranżacji i remontach mieszkań i lokali usługowych w zabytkowych kamienicach, zabudowy GK, gładzi, szpachlowania, malowania, układamy glazurę, terakotę i gres, wykonujemy, naprawiamy i przerabiamy instalacje hydrauliczne, gazowe i elektryczne, budowy domów i innych obiektów, montaż bram, budowa ogrodzeń, wykonujemy meble na zamówienia indywidualne, budowy i naprawy kominów, więźby dachowej, specjalizujemy się także w malowaniu powierzchni przemysłowych agregatami malarskimi, wykonujemy wszelkiego rodzaju elewacje zewnętrzne, specjalizujemy się także w odrestaurowywaniu budynków będących pod opieką konserwatora zabytków, ocieplenia dachów/stropów, wycinki i pielęgnacji drzew i ogrodów, remontów i konserwacji placów zabaw, wykonujemy hydroizolacje balkonów, tarasów i basenów, układania kostki brukowej oraz wielu innych typowych i nietypowych zleceń. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na propozycje i sugestie naszych Klientów. Na nasze usługi udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, wystawiamy faktury VAT, posiadamy ubezpieczenie OC.Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, terminowość oraz atrakcyjne warunki współpracy.
W dniach (***) roku wzięliśmy udział w II edycji Piaseczyńskich Targów Nieruchomości, które były dla nas biznesowym sukcesem. W galerii zamieściliśmy kilka fotek z targów. Do grona naszych stałych Klientów, dołączyła dość duża grupa nowych Klientów oraz Partnerów biznesowych. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na (***) .

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Mariusz Dudek

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma DECOTEL Mariusz D. wykonywała przebudowę i remont 1 piętra naszego budynku. W zakresie prac były m.in. budowa i przebudowa ścian istniejących pomieszczeń, ich wykończenie, instalacja drzwi oraz przebudowa systemu wentylacyjnego i sufitów podwieszanych. Wszystkie prace zostały doskonale zaplanowane, wykonane zgodnie z założeniami i zakładanymi terminami. Powyższe działania wykonano na najwyższym poziomie profesjonalną i kompetentną ekipą. Zdecydowanie polecamy tą firmę do wszelkich działań remontowo wykończeniowych."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma DECOTEL Mariusz D. wykonywała przebudowę i remont 1 piętra naszego budynku. W zakresie prac były m.in. budowa i przebudowa ścian istniejących pomieszczeń, ich wykończenie, instalacja drzwi oraz przebudowa systemu wentylacyjnego i sufitów podwieszanych. Wszystkie prace zostały doskonale zaplanowane, wykonane zgodnie z założeniami i zakładanymi terminami. Powyższe działania wykonano na najwyższym poziomie profesjonalną i kompetentną ekipą. Zdecydowanie polecamy tą firmę do wszelkich działań remontowo wykończeniowych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zaświadczam, że firma DECOTEL Mariusz Dudek, wykonała prace remontowo-wykończeniowe w dwóch magazynach Instytutu w okresie 25 maja – 15 czerwca 2016 r. Zakres prac obejmował m.in.: demontaż i wykonanie nowej instalacji elektrycznej, demontaż dwóch warstw cegły na ścianie wewnętrznej oddzielającej pomieszczenia magazynowe, wykończenie tynkiem ściany od góry, uszczelnienie prześwitów pomiędzy obrzeżem dachu a ścianami, położenie płyt KG na nowodobudowanych ścianach, gruntowanie i podwójne malowanie białą farbą, wykonanie warstwy szczepnej, wykonanie wylewki betonowej na całej powierzchni magazynu z betonu B-20, malowanie posadzki farbą do betonu, wykonanie podbitki dachu wokół całego budynku, wymiana izolacji przeciwwilgociowej na ścianie budynku. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie, zgodnie z zapisami w umowie i w należyty sposób. Po dokonanym odbiorze bardzo wysoko oceniono jakość wykonanych robót. Serdecznie polecam wszystkim korzystanie z usług firmy DECOTEL Pana Mariusza Dudka, który jest solidnym i kompetentnym partnerem. Firma DECOTEL jest w pełni przygotowana do kompleksowego wykonywania zadań remontowo-wykończeniowych na najwyższym poziomie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Do wykonania był montaż kabiny prysznicowej. Praca została wykonana w umówionym terminie. Pracownicy Pana Mariusza Dudka bardzo sprawnie, fachowo i szybko wykonali montaż kabiny. Polecam firmę i sama w przyszłości jeszcze skorzystam z jej usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna firma. Początkowo zakres prac miał obejmować tylko remont ogrodzenia, ale został rozszerzony o wymianę podbitki dachowej oraz renowację kominów. Ogrodzenie musiało być częściowo wyburzone i odtworzone ponownie, a następnie został ułożony na nim klinkier i tynk mozaikowy. Kominy zostały otynkowane i pokryte tynkiem mozaikowym, a zniszczona podbitka drewniana wymieniona na plastikową. Firma dysponuje odpowiednim wyposażeniem sprzętowym (także do pracy na wysokości). Właściciel jest osobą kontaktową i bardzo życzliwą- zapewnia fachowe doradztwo i oferuje zabezpieczenie logistyczne prac (zakup i transport materiałów). Pracownicy zdyscyplinowani, sprawni i uprzejmi. Wszyskie prace zostały wykonane profesjonalnie i w zadeklarowanym terminie. Rozliczenia przejrzyste- umowa, rachunki z dokonanych zakupów, faktura za całość prac. Po zakończonych pracach ekipa pozostawiła porządek, we własnym zakresie zabezpieczając kontener na odpady. Efekt prac jest więcej niż zadowalający. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa Pana Mariusza Dudka pracowała u nas w maju 2014 r. Panowie robili elewację domu (klej, tynk, bonie, wykończenia), izolację balkonu oraz podstawę ogrodzenia. Prace przebiegały bardzo sprawnie, a przede wszystkim bardzo czysto. Efekt prac bardzo ładny, solidny i rzetelny. Prace zakończyły się w planowanym terminie. Gorąco polecam ekipę Pana Mariusza!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firmę wyszukałem dzięki portalowi remontuj.pl Chodziło mi o lokalnego wykonawce. Na wykonane prace zaproponował 24 m-ce gwarancji. Wszystko zgodnie z umową. Solidnie, terminowo. Do pomalowania było mieszkanie 3 pokojowe. Po malowaniu lokal zostawiony czysty. Polecam tą firmę. W przyszłości zapewne skorzystam z jej usług."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Remont mieszkania, elewacja, remont łazienki, wzmocnienie fundamentów, wykonanie i montaż mebli kuchennych, ułożenie gresu na balkonie, układanie schodów i gresu na klatkach schodowych, wymiana i montaż szamba, remont kapitalny 100-letniego domu, wykonanie hydroizolacji na balkonach oraz tarasach, kompletne wykończenie łazienek, wykonanie ogrodzenia, montaż bram, budowa garażu od podstaw w systemie "zaprojektuj i wybuduj", ułożenie kostki brukowej, wykończenie i remont kilku domów jednorodzinnych, adaptacja i remont budynku gospodarczego na pomieszczenie mieszkalne, remont lokalu usługowego..

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z ludźmi, poznawanie nowych osób, poszukiwanie nowych rozwiązań, konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji moich oraz moich pracowników, radość i zadowoloenie Inwestorów z dobrze wykonanej pracy

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym poznać doświadczenie w branży, referencje od Klientów (najlepiej sprawdzone osobiście), zasoby, możliwości i potencjał do wykonywania poszczególnych zleceń. Ważne jest także dla mnie elastyczne podejście do potrzeb Klienta.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Uczciwe podejście do wykonywanych zadań, umiejętność pracy pod presją czasu, punktualność, nastawienie na stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, spokój i opanowanie, doświadczenie, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym podnieść kwalifikacje swoje i pracowników w zakresie zagadnień związanych z usługami elektrycznymi i gazowniczymi. Obecnie jesteśmy w trakcie uczestniczenia w szkoleniach mających na celu uzyskanie odpowiednich uprawnień elektrycznych oraz gazowniczych.