(***)

Od 10 lat zajmuję się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Moje usługi zaliczane są do tzw. górnej...

Od 10 lat zajmuję się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Moje usługi zaliczane są do tzw. górnej półki, ponieważ cechuje je dokładność, solidność, szybkość i fachowość wykonania. W trakcie wykonywania prac remontowych klienci są zaskoczeni wiedzą, która prezentuję, pomysłem wykonania, łatwością radzenie sobie w trudnych sytuacjach, rozwiązywaniem problemów a nie skupianiem się na nich. Jestem wykonawcą, który nie pali, nie pije pracuję 10 godzin dziennie, jest to zaleta, która często daje komfort szybkiej i solidnej usługi. Posiadam szeroki park maszynowy, który daje mi możliwość wykonania kompleksowych remontów w mieszkaniu, domu, czy biurze. Moje prace to wszystko od A do Z, zadzwoń a przekonasz się co potrafię. Wykonuję następujące prace wykończeniowe : szpachlowanie, malowanie, panel, osadzanie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, poddasza, ocieplenie budynków mieszkalnych, zabudowy z G-K, ścianki działowe, antresola, budowa domu, elektryka, wod-kan, kapitalne remonty mieszkań,łazienki, drewnie, płytki ceramiczne, kominki i wiele innych aranżacji.

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  remont łazienki, kompleksowo poddasze, szpachlowanie domu, kominek, sufity podwieszane, remont kuchni, ścianki działowe z G-K, kapitalny remont salonu, wymiana okien, drewutnia i zewnętrzny magazyn na narzędzia,

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Remonty to wyzwanie, nowe możliwości i nowi klienc. Każdy z klientów chce by było ładnie szybko i dobrze. Lubie jak klient przychodzi i z dnia na dzień widzi postępy, często mówi jestem zadowolony i proponuje nowe prace, remonty a, co najważniejsze poleca mnie swoim klientom.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradził bym, by zadzwonił do moich klientów, u których robiłem remont. Zapytał jaki jestem jak wykonuje prace, czy są zadowoleni. Poprosił o referencje, ponieważ jest to dla mnie najlepsza wizytówka.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czym się zajmuje wykonawca więcej szczegółów. Jakie prace wykonuje jaki ma doświadczenie jak długo na rynku no i referencje. Do tego miło poznać jego profil lub stronę www

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Uważam, że słowa kluczowe są ważne. Powinien wpisać je w wyszukiwarkę i automatycznie powinny się wyświetlać wykonawca z branży. Tego brakuje a ogłoszenia są zamieszczane często mało precyzyjnie.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Na pewno powinien się zastanowić nad zakresem prac które chce zlecić wykonawcy. Powinien zastanowić się nad terminem bo często nie wie kiedy dokładnie chce zacząć pracę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moim zdaniem to dokładność osobiście podchodzę do wykonywanej pracy jak u siebie. Nie chce jeździć na poprawki dlatego i westuje w sprzęt, który ułatwia mi pracę.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawane pytania to:
  Co pan potrafi robić
  kiedy ma pan czas by rozpocząć pracę.
  Jakie ma pan doświadczenie
  ile ma pan pracowników
  czy ma pan referencje

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zdecydowałem się podjąć pracę w mojej profesji ponieważ od najmłodszych lat miałem zdolności manualne do wszelkich napraw przedmiotów czy rzeczy, które się w domu zepsuły.