remonty-wykonczenia-poznan.pl

Od 10 lat zajmuję się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Moje usługi zaliczane są do tzw. górnej...

Od 10 lat zajmuję się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Moje usługi zaliczane są do tzw. górnej półki, ponieważ cechuje je dokładność, solidność, szybkość i fachowość wykonania. W trakcie wykonywania prac remontowych klienci są zaskoczeni wiedzą, która prezentuję, pomysłem wykonania, łatwością radzenie sobie w trudnych sytuacjach, rozwiązywaniem problemów a nie skupianiem się na nich. Jestem wykonawcą, który nie pali, nie pije pracuję 10 godzin dziennie, jest to zaleta, która często daje komfort szybkiej i solidnej usługi. Posiadam szeroki park maszynowy, który daje mi możliwość wykonania kompleksowych remontów w mieszkaniu, domu, czy biurze. Moje prace to wszystko od A do Z, zadzwoń a przekonasz się co potrafię. Wykonuję następujące prace wykończeniowe : szpachlowanie, malowanie, panel, osadzanie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, poddasza, ocieplenie budynków mieszkalnych, zabudowy z G-K, ścianki działowe, antresola, budowa domu, elektryka, wod-kan, kapitalne remonty mieszkań,łazienki, drewnie, płytki ceramiczne, kominki i wiele innych aranżacji.

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    remont łazienki, kompleksowo poddasze, szpachlowanie domu, kominek, sufity podwieszane, remont kuchni, ścianki działowe z G-K, kapitalny remont salonu, wymiana okien, drewutnia i zewnętrzny magazyn na narzędzia,

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Remonty to wyzwanie, nowe możliwości i nowi klienc. Każdy z klientów chce by było ładnie szybko i dobrze. Lubie jak klient przychodzi i z dnia na dzień widzi postępy, często mówi jestem zadowolony i proponuje nowe prace, remonty a, co najważniejsze poleca mnie swoim klientom.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Poradził bym, by zadzwonił do moich klientów, u których robiłem remont. Zapytał jaki jestem jak wykonuje prace, czy są zadowoleni. Poprosił o referencje, ponieważ jest to dla mnie najlepsza wizytówka.