Tomasz

Rodzinna firma remontowo-budowlana działająca od 1990 roku. Zrealizowaliśmy setki projektów....

Rodzinna firma remontowo-budowlana działająca od 1990 roku. Zrealizowaliśmy setki projektów. Współpracujemy z projektantami i architektami.Jesteśmy otwarci na wyzwania. Dla nas liczą się efekty i jakość.W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie . W swojej ofercie mamy także pomoc w odbiorze mieszkań od deweloperów. Kontakt z nami telefonicznie pod numerem (***) lub emailowo pod adresem remontuj.tomasz@ (***)

21 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "BARDZO polecam firmę Pana Tomasza.Jest solidnym , życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Pracę remontowo -wykończeniowe zrobione na wysokim poziomie . Remont mieszkania wykonany w terminie gorąco polecam z skorzystania usług tego fachowca . 100% zadowolenia"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "BARDZO polecam firmę Pana Tomasza.Jest solidnym , życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Pracę remontowo -wykończeniowe zrobione na wysokim poziomie . Remont mieszkania wykonany w terminie gorąco polecam z skorzystania usług tego fachowca . 100% zadowolenia"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szukając fachowca do przeprowadzenia remontu przejrzałam mnóstwo profili i przeczytałam wszystkie opinie. Trafiłam na Pana Tomasza i zdecydowałam się podpisać Umowę skuszona dobrym słowem o ekipie. Nie pomyliłam się. To był strzał w 10!!! Pan Tomasz wraz z ekipą remontował moje mieszkanie w stanie deweloperskim w październiku 2019. Prace obejmowały zrobienie wszystkiego od deweloperki do stanu umożliwiającego wnoszenie mebli. Glazura, gres, panele, podłączenia hydrauliczne w łazience i kuchni, montaż sanitariatów, szafek łazienkowych, montaż oświetlenia, montaż drzwi wewnętrznych, karniszy, malowanie sufitów i ścian. Wszystkie prace były robione „czysto” bez zostawiania bałaganu, dokładnie i z największą starannością. Po omówieniu remontu i tego jaki ma być efekt finalny w mieszkaniu byłam max. 4 razy i to bardziej z ciekwości postępu prac niż konieczności. To ważne aby remont wykonywała osoba do której ma się zaufanie i nie trzeba co chwila zaglądać, pilnować itd. Pan Tomasz jest fachowcem w każdym calu i osobą słowną. Jak mówi że zadzwoni to dzwoni, jak ma przysłać maila to też go przysyła w obiecanym czasie. Klient czuje się pewnie, „zaopiekowany” i może liczyć na fachową radę. Poza tym Pan Tomasz jest przesympatycznym człowiekiem i współpraca z nim to czysta przyjemność. Zero stresu podczas remontowania całego mieszkania a to bardzo ważne! Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała remontu ponownie wybiorę usługi Pana Tomka! POLECAM!!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wykonywał u mnie naprawę pękniętej instalacji hydraulicznej pod drewnianym tarasem. Zrobił to szybko, solidnie i profesjonalnie oraz bez zbędnego rozbierania desek tarasowych. Fachowy i godny polecenia, a do tego punktualny i przemiły człowiek. Z pewnością będę korzystać z usług Pana Tomasza jeszcze nie jeden raz. Polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz przeprowadzał u mnie remont na przełomie kwietnia i mają 2019 roku. Została wymieniona podłoga w przedpokoju i kuchni oraz remont łazienki. Remont obejmował zdjęcie starej podłogi, zrobienie wylewki i położenie płytek. Łazienka była robiona kompleksowo od położenia płytek poprzez instalację kabiny, umywalki do powieszenia szafek, grzejnika. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pracę wykonane solidnie i szybko. Pan Tomasz zachowuje porządek przy pracach, realizuje plan założonych prac. Jest osobą otwarta i komunikatywną. Polecam remont z p.Tomaszem ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wykonywał u mnie montaż sufitu podwieszanego w kuchni. Prace zostały wykonane w ustalonym w umowie terminie, co stanowi wyjątek w tej branży. Przed podpisaniem umowy Pan Tomasz zaprosił mnie do obejrzenia efektów swojej pracy podczas wykonywania wykończenia w innym mieszkaniu. Tak więc mogłem podpisać umowę mając pewność, że moje zlecenie zostanie wykonane na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z sufitu stworzonego przez zespół Pana Tomasza. Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem każdemu, komu zależy zależy na jakości wykonania. Poza tym Pan Tomasz jest kontaktowym człowiekiem, a współpraca z Nim jest bardzo przyjemna."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu tego roku umówiłam się z Panem Tomaszem na remont kuchni oraz przedpokoju, wyrównanie i wygładzenie ścian, postawienie nowego ekranu w kuchni, pomalowanie, podłączenie nowych gniazdek, położenie glazury,paneli, pomalowanie. Efekt? Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Pan Tomasz to fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Przyznam, że miałam pewne obawy biorąc kogoś z " polecenia" z internetu, ale teraz jestem bardzo zadowolona i nie zatrudniła bym nikogo innego. Pan Tomasz oraz jego ekipa są naprawdę na medal, remont trwał nawet krócej niż zakładaliśmy, chociaż w międzyczasie wychodziły różne kwiatki., Pan Tomasz wraz z pracownikami ze wszystkim sobie poradzili. Bardzo pracowici, słowni, czasowi, fachowi. Pracowali w wyznaczonych godzinach, bez ociągania, bez picia, wszystko idealnie. Kontakt też super, w razie wątpliwości Pan Tomasz zawsze dzwonił,upewniał się dogadywał, potrafił też doradzić. Uważam również, że cena idzie w parze z jakością. Jestem naprawdę zachwycona efektami, kuchnia i przedpokój są po prostu przepiękne. Naprawdę polecam usługi Pana Tomasza i jego ekipy, zasłużyli sobie na to ciężką pracą! Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług przy remoncie łazienki :) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Krótko i zwięźle - fachowiec w każdym calu! Ekipa pana Jumerowa kompeksowo wykończyła nam mieszkanie - od stanu deweloperskiego po stan, w którym mogliśmy wnosić meble. Wszystko trwało ok. 6 tygodni - w tym czasie w naszym mieszkaniu kilka ścian zmieniło swoje położenie, elektryka została postawiona na głowie, pojawiły się panele, glazury, tapety, armatura itd. Pomimo kilku utrudnień, wszystko szło sprawnie, a my mogliśmy w zaplanowanym czasie przenieść się do naszego nowego mieszkania. Współpraca z panem Tomaszem to czysta przyjemność. W każdej trudnej sytuacji potrafił znaleźć satysfakcjonujące dla obydwu stron rozwiązanie. Do tego jest przesympatycznym człowiekiem, jak zresztą cała jego ekipa (co przy dłuższej współpracy ma bardzo duże znaczenie). Zdecydowanie polecam pana Tomasza i jego współpracowników. Ja z pewnością zachowam numer, na wypadek gdybym w przyszłości potrzebowała ekipy remontowej."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz J. wykonywał u mnie prace remontowe polegające na kompleksowym wykończeniu mieszkania „developerskiego” w Warszawie od 15 grudnia 2016 r. do 15 stycznia 2017 r. Zakres prac obejmował roboty budowlane (murowanie i przestawianie ścianek,wykonanie podwieszanego sufitu), elektryczne ( instalacje elektryczne, instalacje elektroniczne HDMI), hydrauliczne (wodno-kanalizacyjne oraz c.o.), glazurnicze (wykonanie łazienki, płytkowanie wraz z białym montażem). Pełen zakres prac wykonany został rzetelnie i zgodnie z harmonogramem. Firma wykazała się przy tym dużą fachowością a pracownicy elastycznie podchodzili do wszelkich zmian jakie wynikały w trakcie remontu. Dla Pana Jumerowa nie było żadnych „ wodospadów”. Wszystko dało się wykonać a jeśli w projekcie coś kolidowało ze stanem faktycznym zawsze potrafił znaleźć rozsądne rozwiązanie problemu. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z przebiegu remontu i zaproponowanych materiałów do jego wykonania. Ponadto wszystko to było rzetelnie wyliczone i wykonane za rozsądna cenę. Po zakończeniu prac firma mieszkanie oddała posprzątane. Z ręką na sercu mogę szczerze polecić Pana Tomasza i Jego firmę do wykonywania wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych w/w zakresie. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam! Jestem niesamowicie zadowolony z wykonania zleconej usługi. Przeróbki wykonane bardzo solidnie i profesjonalnie. Nikomu nie trzeba było nic powtarzać, przypominać. Bardzo sympatyczny Pan Tomasz przyjeżdżał sumiennie i działał, aż doprowadził mieszkanie do stanu, z którego jestem bardzo zadowolony :) Polecam gorąco usługi Pana Tomka!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wykonał dla nas w okresie czerwiec-lipiec 2016 kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i wszystkich wykonanych prac. Współpraca z Panem Tomkiem przebiegła bardzo sprawnie, wszystkie prace zostały wykonane z największą starannością, oprócz tego Pan Tomek jest super osobą, która potrafi trafnie doradzić w doborze materiałów a jego humor jest nieoceniony. Mimo, że mieliśmy do wyboru kilka ekip remontowych, to nie żałujemy swojego wyboru, na który złożyła się rzetelna i profesjonalna wycena wszystkich prac oraz doświadczenie jakie posiada Pan Tomek. Gorąco polecamy, a nawet największy remont stanie się o wiele przyjemniejszy i prostszy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szukałam fachowca przede wszystkim do położenia glazury i terakoty w kuchni, łazience i ubikacji. Kontakt do Pana Tomasza znalazłam na tej stronie. Po uzgodnieniu wszystkiego, Pan Tomasz rozpoczął prace w lipcu tego roku. Oprócz położenia glazury i terakoty, montował kabinę prysznicową, kran i umywalkę z szafkami, miskę wc, kontakty, włączniki , oświetlenie w suficie. Można było się poradzić w każdej kwestii. Nie było problemu również z wykonaniem różnych koniecznych przeróbek. Prace zostały wykonane z dużą starannością i dokładnością, jestem zadowolona z wszystkich pomieszczeń. Po zakończeniu pracy został pozostawiony porządek. Polecam Pana Tomasza jako bardzo dobrego fachowca. Jeśli jeszcze raz będę potrzebowała takiego fachowca to na pewno skorzystam z jego usług."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem! Remont mieszkania wykonany w lipcu 2016 r. Terminowo, czysto, schludnie, zgodnie z planem i wymaganiami. Dodatkowo bardzo racjonalne stawki. Zapewne będziemy korzystać z usług Pana Tomasza w przyszłości. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz jest świetnym fachowcem, który nie rzuca słów na wiatr. Najpierw wszystko obejrzy, zmierzy, zważy a potem zrobi tak jak powiedział i w zapowiedzianym terminie. Szczerze polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z usług pana Tomasza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz realizował w maju 2016r. zlecenie wykończenia mieszkania - stan deweloperski. Prace zostały wykonane terminowo. Zawsze mogłem liczyć na fachową poradę. Nawet drobne zmiany podczas wykonywanej pracy nie stanowiły żadnego problemu. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza i napewno będę rezerwował sobie jego terminy przy nastepnej okazji."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Znalazłem kontakt do Pana Tomasza na tej stronie. Zachęciły mnie dobre komentarze. Miałem do wykonania przeróbkę podwieszanego sufitu nad kuchnią. Bardzo zależało mi na czasie. Obawiałem się problemów i że nie zdążymy z przeprowadzką do nowego mieszkania. Pan Tomek to był strzał w dziesiątkę. Szybko ustaliliśmy zakres prac i harmonogram ich wykonania. Prace zostały wykonane zgodnie z założeniami i porządnie a co najważniejsze efekt końcowy jest świetny. Dodatkowo Pan Tomasz przerobił kontakt do okapu oraz położył dodatkowy pas płytek na ścianie. Nie ma żadnego śladu po przeróbce. Polecam z czystym sumieniem! P.S. Data wykonania zlecenia: 18-21.03.2016"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "PAN Tomasz wykonywał u Nas kompleksowe wykończenie całego mieszkania. Począwszy o zmiany pkt elektrycznych, hydraulicznych i ujęć wody, przez podwieszane sufity, malowanie, wszelkiego rodzaju montaż (oświetlenie, baterie, armatura, uchwyty, sprzęt AGD itp) a skończywszy na położeniu tapety. Wszystkie pracy były wykonywane zgodnie z naszymi zaleceniami w ustalonym czasie w najwyższą starannością o detale. Ekipa też starała się pomoc gdy mieliśmy jakieś wątpliwości. Stara się dostosować do Klienta i jest elastyczny. Z czystym sumieniem możemy polecić ekipę p. Tomasza. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu 2015 ekipa Pana Tomasza przeprowadzała u mnie remont łazienki, a w zasadzie kończyła po poprzednim "fachowcu", który z tym zadaniem "poległ". Dodatkowo kafelkowano łkuchnię i wykonano kilka elementów zabudowy z płyt g/k. Prace przebiegły szybko i sprawnie, całość zajęła 5 dni roboczych. Co warte zaznaczenia, przy pojawieniu się obiektywnych problemów, Pan Tomasz bardzo szybko i elastycznie podszedł do tematu. Z czystym sumieniem polecam Pana Tomasza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Tomasza Jumerow rozpoczęła prace remontowe w moim mieszkaniu 18.05.2015r. Zlecenie obejmowało remont kuchni i przedpokoju i zostało zrealizowane w dwa tygodnie. W kuchni wykonano następujące prace: skuto stare tynki, wymieniono instalacje wodną i elektryczną, położono trakotę na ścianach i gres na podłodze, pomalowano ściany. W przedpokoju po zdjęciu starej podłogi, położono gres i finisz parkiet, oraz zagipsowano i pomalowano ściany. Zlecone prace wykonano bardzo starannie ze znajomością rzemiosła. Pan Tomasz oraz jego dwaj pracownicy byli dobrymi partnerami gotowymi do współpracy. Polecam pana Tomasza Jumerow bo to bardzo dobry fachowiec a moja kuchnia dzięki niemu zyskała nowoczesny wygląd. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zlecenie na początku roku,uzgodniony termin dotrzymany. Zlecone prace-łazienka:prace wodno-kanalizacyjne, układanie glazury, zabudowa karton-gips, elektryka,montaż: armatura,ceramika,grzejnik, montaż drzwi. Pokój i przedpokój:układanie gresu i paneli, listwy przypodłogowe. Jak dla mnie jakość OK, miły kontakt, ludzkie podejście. Z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawce."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz w 2014 r robił mi remont a właściwie poprawki po nieudanej ekipie remontowej. W końcu mogłam odetchnąć i mieć poczucie dobrze wykonanej pracy. Bardzo dobrze położył kafelki w łazience, oraz tapetę na ścianie. Można powiedzieć, że "pożyczyłam" Pana Tomka od sąsiadów, którzy również byli bardzo zadowoleni z jego Pracy . Solidny, uczciwy, dokładny, czysty, szczerze polecam. W przyszłości również będę korzystała z jego usług"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zdecydowanie polecam. Odebrałam mieszkanie w stanie deweloperskim i Pan Tomek wykańczał mi całe mieszkanie (łazienka, salon, sypialnia), czyli płytki, panele, malowanie ścian, wstawianie drzwi, elektryka, hydraulika. Remont trwał ok miesiąca (maj-czerwiec 2014 r.). Bardzo solidne i terminowe wykonanie wszystkich zleconych prac. Bardzo dobry kontakt przy załatwianiu wszystkich spraw. Dodatkowo od początku zrobiona została wycena kosztów i każdorazowo Pan Tomek konsultował ze mną wszystkie zmiany i propozycje, które miały wpływ na wzrost kosztów remontu. POLECAM."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Oferujemy: - posadzki, podłogi, parkiety - przebudowy, adaptacje pomieszczeń - remonty, naprawy, renowacje - wykończenia wnętrz, malowanie - remonty łazienek, sanitariatów - usługi glazurnicze - instalacje ciepłej, zimnej wody - instalacje sanitarne w budynkach - elektroinstalatorstwo .

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo lubię tworzyć coś nowego. Coś co zostanie po nas długo jeszcze po naszej śmierci. Odnawianie czegoś zepsutego.starego też sprawia mi wielką satysfakcje. Lubię długo po wszystkim wspominać ,podziwiać i zachwycać się dziełem moich rąk a także sercem które wsadziłem w moją pracę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Możliwość kompleksowego wykonania inwestycji.To bierze się z tego że pracowałem praktycznie w wszystkich branżach w zakresie wykańczania wnętrz :
  -elektryka(uprawnienia SEP )
  -hydraulika
  -wentylacja,klimatyzacja
  -ocieplenie zewnętrzne,elewację
  -parkiety
  -glazurnictwo
  -malarstwo(tynkowanie,gładź,malowanie)
  -projektowanie wnętrz
  -kosztorysowanie( jak robocizny tak i materiałów )

  Taka wiedza i doświadczenie pomaga mi nie tylko samemu wykonać zamówienie,ale również dobrać wykonawców do pomocy i dopilnować fachowego wykonania pełnego zakresu robót.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Możliwość kompleksowego wykonania inwestycji.To bierze się z tego że pracowałem praktycznie w wszystkich branżach w zakresie wykańczania wnętrz :
  -elektryka(uprawnienia SEP )
  -hydraulika
  -wentylacja,klimatyzacja
  -ocieplenie zewnętrzne,elewację
  -parkiety
  -glazurnictwo
  -malarstwo(tynkowanie,gładź,malowanie)
  -projektowanie wnętrz
  -kosztorysowanie( jak robocizny tak i materiałów )

  Taka wiedza i doświadczenie pomaga mi nie tylko samemu wykonać zamówienie,ale również dobrać wykonawców do pomocy i dopilnować fachowego wykonania pełnego zakresu robót.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Po pierwsze- skąd jesteśmy. Pytanie bardzo ważne bo niektórzy klienci nie mają możliwości nocowania "fachowców n" na budowie. My jesteśmy z Warszawy i jesteśmy samowystarczalni.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Po pierwsze, co by chciał zrobić.Po drugie jakim materiałem chciałby wykonać zlecenie.Po trzecie czas jaki może poświęcić na wykonanie.Jakość materiału w tym przypadku jest bardzo ważna.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Przede wszystkim nie pijemy w pracy alkoholu. Jesteśmy punktualni i oczekujemy od klienta również punktualności. Jeżeli umawiamy się na spotkanie a ktoś nie przyjeżdża o umówionej godzinie bez powiadomienia wcześniejszego, znaczy to iż nie ma szacunku do ludzi.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Po pierwsze to gdzie mieszkamy. Po drugie ile wykonujemy ten zawód. Często zdarza się ,że klient pyta o orientacyjną wycenę. I tu powstaje problem. Jeżeli powie się za dużo można stracić zlecenie.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Każde zlecenie ma swoją historię, którą bardzo dobrze pamiętam. Najbardziej wspominamy zlecenia gdzie klient na końcu roboty jest bardzo mile zaskoczony efektem prac.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Że wykonuje ją uczciwie. Podchodzę do każdego klienta indywidualnie. Nie działam tylko i wyłącznie według schematu. Doradzam i słucham potrzeb klienta. jestem w miarę możliwości dyspozycyjny , a jeśli nie to mogę zawsze kogoś polecić. Mimo skromności warto skorzystać z moich usług.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Już jako nastolatek uwielbiałem przyglądać się fachowcom na budowach. Ich praca była bardzo inspirująca. Niestety jakość prac zostawiała wiele do życzenia. Było to spowodowane technologią wykorzystywaną w latach 80,90. Teraz dzięki nowoczesnym materiałom i maszynom można więcej i lepiej.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jest takie jedno zlecenie , które utkwiło mi najbardziej w pomięci. Remontowaliśmy stary dworek gdzie właściciel był osobą bardzo wymagającą . Mimo ceny którą ustaliliśmy za remont ,włożyliśmy z chłopakami wiele serca w ten projekt. Efekt końcowy zaskoczył nas samych.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Chodzimy na szkolenia producentów znanych marek.Dużo czytamy artykułów w prasie i internecie.Stosujemy nowe technologie.Popełniamy błędy ale potrafimy je naprawić.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Tak jak pisałem do każdego projektu i klienta podchodzę indywidualnie. Są duże i małe projekty. Jeżeli odpowiedział bym na to pytanie liczbami było by to nie fer w stosunku do moich klientów. Cenię sobie dyskrecję klientów i nie zmienię tej zasady. Co do czasu , nigdy nie idzie w parze z pieniędzmi.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik jest skomplikowany? Ależ nie. Jest obszerny i prosty w czytaniu. Nie ma żadnych ukrytych punktów . Każda czynność jest dokładnie wyszczególniona i pozwala klientowi przejrzyście zorientować się w cenie. Dodatkowo zawiera rubrykę z ceną netto i brutto. Czysto, przejrzyście, bez krętactw .

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jest to bardzo ciężki kawałek chleba. Nie polecam tego zawodu osobą o słabych nerwach.Ciągłe życie w stresie oraz ciągłe problemy finansowe całkowicie zniechęcają do tej profesji. Ale jak się potrafi i jest się dokładnym to można przez problemy przebrnąć. Nie jest to praca dla wszyskich.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Jest wiele. Komunikatywność, Uczciwość, Doświadczenie. Bardzo często poprawiamy błędy innych wykonawców i uczymy się jak nie popełnić ich w swoim wykonaniu. Niestety nie zawsze da się coś poprawić.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Możliwość kompleksowego wykonania inwestycji.To bierze się z tego że pracowałem praktycznie w wszystkich branżach w zakresie wykańczania wnętrz :
  -elektryka(uprawnienia SEP )
  -hydraulika
  -wentylacja,klimatyzacja
  -ocieplenie zewnętrzne,elewację
  -parkiety
  -glazurnictwo
  -malarstwo(tynkowanie,gładź,malowanie)
  -projektowanie wnętrz
  -kosztorysowanie( jak robocizny tak i materiałów )

  Taka wiedza i doświadczenie pomaga mi nie tylko samemu wykonać zamówienie,ale również dobrać wykonawców do pomocy i dopilnować fachowego wykonania pełnego zakresu robót.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy jestem zadowolony z tego co robię? --Chyba tak. Są problemy, jak w każdym zawodzie. Po to jestem na budowie aby je na bieżąco rozwiązywać. Nikt nie mówił że będzie lekko. Jest to ciężka praca ale satysfakcja po skończonej pracy rekompensuje wszystko z czy się zmagaliśmy .

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jak oceniasz pracę za granicą? -- Tak pracowałem za granicami naszego kraju ponad rok. Nauczyłem się nowych technologi które powoli wdrażam do swoich prac. Niestety kultura pracy w naszym kraju jeszcze długo się nie zmieni i ubolewam nad tym najbardziej.Pozdrawiam