Domiro

Serdecznie witam. Moja oferta składa się na szeroki wachlarz usług remontowo- wykończeniowych....

Serdecznie witam. Moja oferta składa się na szeroki wachlarz usług remontowo- wykończeniowych. Począwszy od pomocy z projektem, następnie praktyczne oraz stylistyczne rozwiązania, po dobór materiałów. Moi klienci cenią sobie świetne doradztwo, piękne, dokładne wykonanie oraz terminowość. Staram się wychodzić na przeciw potrzebom współczesnych zapotrzebowań oferując najnowsze rozwiązania dostępne dla sztuki nadawania elegancji oraz praktyczności naszych domów i mieszkań. Posiadam doświadczenie poparte dużą liczbą zadowolonych klientów. Stawiam na nowości techniczne, m.in. agregaty które bezdotykowo nakładają dany materiał, co daje świetne efekty wizualne i wydajnościowe. Przykładowo malowanie; wnętrz, dachów oraz elewacji jest ok .30 procent tańsze oraz 4 razy szybsze, a efekt idealny bez porównania. Podobnie jest z tynkiem elewacyjnym nakładanym tą metodą.
Tradycyjnie również wykonuję usługi :
TAPETOWANIE : tapety natryskowe
GLAZURNICZE : glazura, terakota
GIPSOWE: płyty gipsowe, ścianki działowe, sufity podwieszane, gładź
DOCIEPLENIOWE : elewacje, poddasza, izolacje.
TYNKARSKIE: tynki tradycyjne ,gipsowe, elewacyjne- akrylowe, silikonowe,
HYDRAULICZNE: podłączenia wodno kanalizacyjne, przeróbki, montaż biały, itp.
Zapraszam Ireneusz (***)

7 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa Domiro wykańczała moje mieszkanie. Podczas prac panowie wykazali się dużą znajomością rzemiosła, solidnością, dbałością o porządek i wysoką kulturą osobistą. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Irka i kolegów."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa Domiro wykańczała moje mieszkanie. Podczas prac panowie wykazali się dużą znajomością rzemiosła, solidnością, dbałością o porządek i wysoką kulturą osobistą. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Irka i kolegów."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Ireneusz wykonał mi pawlacz i półki. Są zrobione bardzo starannie i dokładnie. Wykazał się dużą wiedzą w doradzeniu mi odpowiedniego wyboru. Polecam usługi pana Ireneusza jest solidnym , a przy tym konkurencyjnie cenowo fachowcem !"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Domiro w lutym 2014 roku wykonała u mnie remont łazienki: położenie ściennych i podłogowych płytek, wymianę wanny. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Co zwraca szczególnie uwagę to równo i starannie ułożone płytki. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rekomenduję firmę Pana Ireneusza, która wykonywała docieplenie budynku, jako wiarygodną, solidną w pełni gotową do wykonywania prac budowlanych.Doświadczona kadra jest w pełni przygotowana do powierzonych im zadań. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Firma Pana Ireneusza jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Ireneusz Basiak układał u mnie tapetę. Pracę wykonał bardzo dobrze, terminowo i czysto. Myslę, że jest on godnym polecenia wykonawcą. Gdy będę potrzebował kolejnych robót budowlano-wykończeniowych zapewne skorzystam z jego usług. Pozdrawiam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Ireneusz wykonywał u nas tapetę natryskową w dwóch pokojach.Bardzo się cieszę ,że zdecydowałam się na tapetę natryskową gdyż była to trafna i chyba najlepsza alternatywa dla moich ścian i sufitów.Godne uwagi i pochwały jest u takiego fachowca jak pan Ireneusz to że umie dobrze doradzić,jest słowny,przeprowadził remont czysto,zabezpieczył meble.Zaskakujący jest też czas wykonania przez ekipę- ok.4 godz. całej pracy!Poza tym podoba mi się podejście do klienta.Dla tego zdecydowanie polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Irek to fachowiec sumienny , pracowity , punktualny i konkurencyjny cenowe.Bardzo polecam pana Irka do przeprowadzenia prac remontowych!Mi zrobił malowanie mieszkania z wielkim kunsztem , doradztwem "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie domu pod klucz od stanu surowego Świdnik 225mkw
  Kompleksowy remont i modernizacja domku o pow. 110mkw
  Kapitalny remont mieszkania w bloku wraz z instalacjami Lublin
  Remont i modernizacja lecznicy weterynaryjnej Świdnik
  Budowa domu projekt Milena 2
  Docieplenie domu projekt Dom przy Jaśminowej Lublin
  Świdnik dom pow.400m2 kompleksowo;elewacje,sufity,zabudowy,ściany z k-g,wylewki,schody,balkony,
  Wykończenie pod klucz mieszkania od stanu deweloperskiego Lublin
  Zabudowa kominka
  Instalacja c.o.
  Adaptacja poddasza
  Wykonanie łazienki
  Sufity podwieszane wielopoziomowe

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Witam serdecznie,w mojej pracy najbardziej lubię to że mogę się realizować,spełniać oraz czuć satysfakcję dobrze wykonanej usługi.Ale nic nie daje większej radości niż zadowolenie i zachwyt klienta.... Preferuję dobrą organizację pracy i pełną kontrolę jej przebiegu.Ponadto lubię mieć porządek i czystość w miejscu pracy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Zasięgnąć opinię na rynku, konsultacja z klientami u których dany wykonawca pracował. Zadawać pytania na temat sposobu wykonania i materiałów, skrupulatna kontrola wykonywanych prac (na ile to możliwe). Poradziłbym poprosić o szczegółowy kosztorys, sporządzenie umowy. Poprosić o gwarancję na piśmie.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym wiedzieć ile czasu działa na rynku ekipa , chciałbym zostać zapoznany wyczerpująco z bieżącymi rozwiązaniami technicznymi, chciałbym aby zaproponowano mi najlepszy dla mnie wariant. Stawiając siebie na miejscu klienta (co staram się zwykle robić ) staram się doradzić tak jak bym to robił dla siebie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Aby znaleźć odpowiednią osobę z mojej profesji, klient powinien zapytać przede wszystkim o przykładowe wcześniejsze prace, które mógłby obejrzeć. Jak również poprosić o kontakty osób u których wykonawca realizował zlecenia. Inne pytania to; w jakiej technologii będzie wykonywana praca, z jakich materiałów.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przemyśleć czego chce. Chyba że będzie polegał na sugestiach wykonawcy, który będzie Go naprowadzał na właściwe i najlepsze rozwiązania. Jak już wcześniej wspominałem trzeba zweryfikować wiarygodność i solidność danej firmy, gdyż istnieje wielu chętnych a niekompetentnych wykonawców.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się tym że zdążam do dokładności i dostałem niejednokrotnie opinię kreatywnego, solidnego, godnego polecenia. Zawsze staram się doradzić jak najlepiej. Inwestuję w j najlepszy sprzęt, dzięki czemu wykonywane prace są nietuzinkowe. Atutami są; czas wykonania, i przystępne ceny.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Termin...Odpowiadam: czemu wszyscy na wczoraj? Inne pytania to m.in. o ceny, sposób wykonania, jakie materiały? Ceny jak wszędzie, nie mówimy o skrajnie niskich czy wysokich, materiały które polecam i daję na nie gwarancję raczej wyższe ceny i sprawdzone źródła pochodzenia.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Do ulubionych historii pracy należy min. ta jak powstał piękny dom ze starej ruiny.Nowe elewacje jak i wnętrze wraz z zaadaptowanym poddaszem naprawdę robią wrażenie.Co ciekawe jeszcze wracam myślami do tego jak szybko zostały zrobione poszczególne etapy

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Klient powinien wiedzieć o mojej profesji co mogę mu zaproponować,jakie opcje są dostępne,żeby miał możliwość wyboru.Inna rzecz o której dobrze żeby klient wiedział jest taka iż nie warto brać tanich,niepewnych "fachowców" bo jednak to co robimy to swojego rodzaju sztuka,i trzeba mieć do tego rękę...

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Praca w mojej profesji to był zupełny przypadek...Szkoliłem się w nieco innym kierunku,choć nieco powiązanym z budownictwem.Teraz staram się stosować wiedzę i doświadczenie zdobyte w profesji wykwalifikowanego mechanika ,spawacza,stolarza elektryka,lakiernika,gdzie dokładność jest priorytetem.Praca w mojej profesji daje mi radość,lubię to co robię i dlatego decyzja taka a nie inna.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Stary dom na wsi , który po rozbiórce stanowił tylko cztery ściany i strop. Dziś jest najładniejszy w wsi :). Mój projekt i wykonanie kompleksowo od ogrzewania podłogowego po dach i taras. Modernizacja ścian działowych i nośnych, adaptacja poddasza, owe instalacje

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Ciągle staram się dokształcać sięgając po informacje w źródłach.Równierz wymieniam się wiedzą z zaprzyjaźnionymi wykonawcami Wciąż pojawiają się nowości jak choćby styl z zachodu więc ten kto się nie rozwija,traci...Inwestuję w co raz lepszy sprzęt,udoskonalam sposób wykonania,jak i dzieło.Dążę do jeszcze lepszych efektów ku zadowoleniu klienta.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Wykończenie domu od stanu surowego pod zamieszkanie.Kompleksowo instalacje c.o., wodno- kanalizacyjne, elektryczne, alarmowe, tynki, posadzki, poddasze, łazienki, sufity podwieszane, inne zabudowy g-k. Docieplenie elewacji. Czas realizacji 4 miesiące, koszt wraz materiałami 160000zł.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jeżęli chodzi o mój cennik usług to nie jest skomplikowany.Klienci są zadowoleni,ja też.Wiadomo wszystko zależy od stopnia trudności;powierzchni,metrażu,materiału do wykonania

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Osobie chcącej wykonywać moją profesję doradził bym aby przykładała się do staranności i solidności wykonania. Najlepiej jeżeli do swojej pracy pochodziła by z sercem i zaangażowaniem nie nastawiając się na zyski, ale zdobycie klienta wyrabiając sobie dobrą opinię.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Jeżeli chodzi o moją najmocniejszą stronę zaliczają się do niej prace przy zastosowaniu płyt gipsowo-kartonowych. Oferuję szeroki wachlarz wykonania; ścianki, sufity podwieszane, adaptacje poddasza, półki, łuki, zabudowy. Glazurnictwo, ale też elewacje, tynki.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Obecnie staram się udoskonalać sztukę tworzenia tynków strukturalnych.Jest to obszerny temat dlatego wymaga ogromnego doświadczenia.Osobiście bardzo mi się podoba np. Stiuk wenecki,czy tynk starodawny.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Pytanie które czasem sobie zadaję ; co nowego w temacie aranżacji i wystroju wnętrz przyniesie przyszłość ?Obecnie ciśnie się ''starość'' ; stare tynki, stary beton, kamień, rury na wierzchu, wanny bez zabudów, cegła naturalna. Wszystko się powtarza z nieco udoskonaleniem, ale wracają stare trendy ;)

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Moje drugie pytanie; Lepiej budować od podstaw, czy remont starego domu ?
  To zależy od indywidualnej oceny rzeczoznawczej. Ale jeżęli choć kilka jest okoliczności przemawiających za budowaniem od podstaw to polecam tą opcję...