Elektryk, Pełen Zakres, Instalacje elektryczne.

Elektryk. Pełen zakres. Instalacje elektryczne. Wymiana całych pionów elektrycznych, WLZ ....

Elektryk. Pełen zakres.

Instalacje elektryczne.

Wymiana całych pionów elektrycznych, WLZ .

Składanie Tablic rozdzielczych. Przenoszenie liczników. Modernizacje Tablic rozdzielczych.

Wymiana i doprowadzanie przyłączy w starym budownictwie.

Pomoc przy przełącznikach, białe montaże.

AWARIE, odnajdywanie pogubionych obwodów.

Praca na projektach, schematach jak i bez nich.

Pracuje bruzdownicą w blokach.

30 zł punkt na surowych ścianach bez materiału i bez obsadzania puszek z wywierceniem otworów.

40 zł punkt bez materiału w blokach w mieszkaniu niezamieszkanym, pustym, z wywierceniem pod puszki bez obsadzania.

60 zł punkt w kamienicy, starym budownictwie, z materiałem.

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jestem elektrykiem z 8 letnim doświadczeniem. Wykonałem około 150 gotowych instalacji w rewitalizowanych mieszkaniach na terenie Łodzi. Specjalizuję się również w instalacjach elektrycznych w przemyśle gastronomicznym, do tej pory wykonałem na gotowo instalację w 25 lokalach gastronomicznych. Domki jedno i wielorodzinne tez nie są mi obce, prowadziłem róznież konserwację parków maszynowych w rożnych branżach przemysłu.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Praca elektryka wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i zagrożeniem życia dla mnie i dla moich klientów. Lubie po skończonym etapie oprowadzić klienta i pokazać mu dlaczego dobrze zrobił ze mnie wybrał. Najbardziej lubie jak inwestor po obejrzeniu wszystkich prac poklepie mnie po ramieniu i mówi teraz rozumiem o co tu chodziło, dziękuję za fachowo wykonaną pracę

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli byłbym klientem wykonawcy w mojej profesji to zapytałbym w jakim zakresie wykonuje elektroinstalacje. Elektryk elektrykowi nie równy, pytałbym również czy w kierunku jakiejś dziedziny jest wyspecjalizowany. Ostatecznie zapytałbym czy tego typu instalacje już kładł.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłbym klientem kogoś z mojej profesji to w szczególności zapytałbym o ryzyko jakie niesie ze sobą praca elektryka. Ryzyko dla życia i zdrowia wykonawcy, przebywających przy nim pracowników lub domowników. Zapytałbym również jakie zagrożenia dla moich urządzeń mogą nieść prace które będziemy podejmować.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Zlecający powinien w pierwszej kolejności przemyśleć jakie korzyści będzie miał z możliwości jakie oferuje profesjonalny wykonawca. Profesjonalny wykonawca przede wszystkim nie robi tego typu zleceń pierwszy raz z reguły nie popełnia błędów a montaż idzie bezproblemowo i przede wszystkim terminowo.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  W podejściu do klienta staram się być bardzo uczciwy i rzetelny. Staram się aby klient rozumiał wszystko co się dzieje na jego inwestycji a gdy czegoś nie wiem potrafię się do tego przyznać i uzupełnić wiedzę. Moje usługi wyróżniają się solidnością, terminowością i spełnieniem oczekiwać klientów.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pracowałem kiedyś przy obiekcie gastronomicznym dla żony pewnego prezesa. prezes z wykształcenia elektroenergetyk, także cały czas pod ostrzałem i cały czas sprawdzanie kwalifikacji. Po skończonych pracach Prezes mówi że kinkiety w korytarzu nie działają i że on już sprawdzał i jest pewien że coś pochrzaniłem, bo jak on sprawdzał to jest pewne. Zaśmiałem się tylko i powiedziałem że ja też sprawdzałem i wiem co jest przyczyną, NIE MA TAM ŻARÓWEK :D.
  Tak własnie prezes sprawdzał że niezauważył że nie ma źródła światła :D

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Dla mnie to było wbrew pozorom oczywiste. Cała moja rodzina zajmuje się elektryką, dziadek, wujek, ojciec. Na początku broniłem się przed tym. Szukałem innej drogi rozwoju dla Siebie, ale ostatecznie okazało się że w elektryce jestem najbardziej wyspecjalizowany i muszę iść w tym kierunku.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Elektroinstalacje to taka profesja w której należy się cały czas szkolić i być na bieżąco. Oprócz szkolenia uzupełniającego do uprawnień elektrycznych co piec lat, codziennie tak naprawdę słyszy się o czymś nowym. Najlepszym źródłem zdobywania wiedzy są hurtownie elektryczne, koledzy po fachu i fora o tematyce elektroinstalacyjnej.