Jacek Kaszewski

Jesteśmy firmą, która zajmuje się pracami remontowymi i wykończeniowymi mieszkań, domów...

Jesteśmy firmą, która zajmuje się pracami remontowymi i wykończeniowymi mieszkań, domów i lokali użytkowych. Naszym głównym celem jest wykonanie usługi jak najwyższej jakości i pełen profesjonalizm w pracy.

Wykonujemy:

- prace glazurnicze,

- malowanie,

- tapetowanie,

- gładź gipsową,

- zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych ścianki i sufity podwieszane,

- instalacje elektryczne i hydrauliczne,

- układanie paneli podłogowych i deski barlineckiej,

- i inne prace remontowe
Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic.

Materiały budowlane z dużym Rabatem.

Cena za remont nie musi być tak duża. Nie wierzysz - skontaktuj się z nami .

-ZAPRASZAMY-

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny. 664-045-910 lub e-mail: jacyna@onet.eu

7 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Człowiek solidny i terminowy. Zaangażowany w prace remontowe. Zawsze doradzi i pomoże. Przy pracach używa dobrych jakościowo materiałów. U nas remont zakończył około 2 tyg przed czasem. Z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Całe mieszkanie po zakończeniu prac posprzątał. Profesjonalista. Polecam!!!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Człowiek solidny i terminowy. Zaangażowany w prace remontowe. Zawsze doradzi i pomoże. Przy pracach używa dobrych jakościowo materiałów. U nas remont zakończył około 2 tyg przed czasem. Z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Całe mieszkanie po zakończeniu prac posprzątał. Profesjonalista. Polecam!!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Jacek remontował u nas mieszkanie w lipcu ( malowanie , gipsowanie, płytki, elektryka, panele) i naprawdę mogę szczerze polecić jego usługi innym osobom chcącym zrobić remont i nie tylko. Pan Jacek jest osobą bardzo punktualną, pracowitą, szczerą i uczciwą. Z wielkim zaangażowaniem i z wielkim profesjonalizmem wykonuje swoje obowiązki. W razie potrzeby pomoże również ciekawym i trafnym rozwiązaniem. Posiada dużą wiedzę i umiejętności. Polecam szczerze jego usługi."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam Firma godna polecenia. Kompleksowy remont obejmował 3 pokoje ( wymiana elektryki, gładzie, malowanie oraz wymiana podłogi) wszystko odbyło się szybko, sprawnie, bardzo dokładnie - żonka o to zadbała :D - i co najważniejsze prace zakończyły się w wyznaczonym terminie ;) Pan Jacek cały czas służył fachowa poradą i realizował nasze pomysły o ile oczywiście było to możliwe. Ogólnie ekipę polecam "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  ""Firma warta polecenia. Remont kuchni wykonywany był w Wrześniu 2013 roku. Praca została przeprowadzona zgodnie z moim oczekiwaniem i w umówionym terminie. Firma solidna, uczciwa, sumienna i dokładna. POLECAM.""

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współprace z ekipą Pana Jacka oceniam bardzo pozytywnie. Żadnych przeszkód w realizacji naszych (czasami nietypowych) pomysłów, dużo podpowiedzi i ogromna "odporność" na nasze wieczne zmiany w projektach :) Oprócz fachowego podejścia do sprawy ta ekipa to po prostu "fajni" ludzie z poczuciem humoru, a to przecież też bardzo istotne we współpracy. Będę zdecydowanie polecał!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pracę, zaangażowanie i terminowość pana Jacka oceniam bardzo dobrze. Wszelkie moje pomysły, jak i zmiany w trakcie były przyjmowane ze zrozumieniem... Na pewno w przyszlości, kiedy będę planowała jakiś remont, to mam już osobę godną zaufania i polecenia innym."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Jacek z ekipą robił u nas pod koniec 2012 wykończeniówkę w mieszkaniu około 60 m2 (gładzie, malowanie, przenoszenie gniazdek elektrycznych zgodnie z projektami kuchni i łazienki, kafelki, biały montaż, karnisze, oświetlenie, dopasowanie otworów drzwiowych do wymogów, usunięcie parapetu itp.). Wszystko szybko, sprawnie i dokładnie. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z łazienki. Gdy pojawiał się problem doradzał, wszelkie wątpliwości wyjaśniał. Podejście bardzo profesjonalne i mogę spokojnie polecić. Najlepszą rekomendacją będzie chyba fakt, że latem planujemy wykończyć loggię i również skorzystamy z usług firmy Pana Jacka. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  BASEN OSIELSKO, BLOKI NA UL.LAWINOWA- FORDON UMK BYDGOSZCZ BASEN POLONIA BYDGOSZCZ , OŚ KAPITAŃSKIE . OŚ PARYSKIE Sufity podwieszane w obiekcie przedszkolnym w miejscowości Niemce o powierzchni ok 3000m2.Zabudowy g-k instalacji wentylacyjnych oraz w łazienkach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  lubię swoją pracę, bo cały czas mam kontakt z ludźmi, chociaż czasami marudzą o i tak nie chciałabym pracować w innym zawodzie. ,że jest tam tyle ludzi ,a ja lubię kontakt z ludzmi,może troche za dużo kobiet bo z nimi to nie raz ciężko wytrzymać,ale po za tym może być ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Ktoś kto szuka takiej osoby jak ja powinien pierwsze zwrócić się do naszej firmy. Zawsze chętnie pomożemy, doradzimy w różnych problemach związanych z naszą działalnością. Może nawet polecimy kogoś z podobnymi umiejętnościami do naszych, jeśli będziemy bardzo zajęci.///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Na początku na pewno zapytał bym o przykłady wykonywanych zleceń. Jeśli ktoś chwali się, że wykonywał już podobne zlecenie niech poda chodź jeden przykład. Rozmowa ze zleceniobiorcą także daje dużo cennych informacji. Można zorientować się po niej czy faktycznie wykonawca ma pojęcie o czym mówi

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien zapytać o umiejętności, przykłady wykonywanych zleceń. Jestem osobą młodą i spotkałem się z opinią, że nie mogę dużo umieć z racji tego, że jestem taki młody, że nie mam odpowiedniego doświadczenia. Po wykonaniu zlecenia zawsze spotykaliśmy się z zadowoleniem klienta i przyznawali, że wiek nie ma znaczenia. Liczą się umiejętności.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien przemyśleć przede wszystkim swoje zlecenie. Jeżeli zleca wykonanie instalacji elektrycznej w nowo-budowanym domu powinien przemyśleć także inne instalacje np. alarmową, teletechniczną itp. Zatrudni tym samym osobę która wykona wszystkie te instalacje, a nie tylko typowego elektryka.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby wyróżniają się tym, że klient nie musi się martwić o jakość wykonania,może liczyć na doradztwo z mojej strony,po skończonej robocie jest zawsze posprzątane,nie zostawiam bałaganu.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Inwestor powinien zadać następujące pytania:
  - jakie mam doświadczenie w wykonywanych pracach
  - czy posiadam jakieś zdjęcia swoich prac
  - jakich technologi używam

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  O tym jakiej profesji zdecydowalem się podjąć duży wpływ napewno miał mój tata,gdyż prowadził on przez ponad 20ści lat firmę budowlaną.Wykonywał ją z dużym zapałem i zacięciem,aż do tego stopnia ,że udało mu się we mnie zaszczepić pasję do tego zawodu i po ukończeniu odpowiednich szkół ,powoli ja zacząlem przejmować stery,gdzie teraz prowadzę samodzielnie firmę.