Fach w Ręku S.C.

Fach w Ręku to Karol, Krzysiek i Karolina. Każde z nas od lat pracuje na sukces stworzonej przez...

Fach w Ręku to Karol, Krzysiek i Karolina. Każde z nas od lat pracuje na sukces stworzonej przez nas marki. Nie zawsze było łatwo. Mieliśmy doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, ale nasza wiedza odnośnie marketingu i pozyskiwania klienta, ograniczała się do teorii. Postanowiliśmy jednak zaryzykować. Zaczynaliśmy od małych zleceń i ogłoszeń wieszanych na tablicach informacyjnych. Nasze początki oparte były głównie na poczcie pantoflowej. Okazało się jednak, że jeśli jesteś uczciwy i dobry w tym co robisz, twoja praca będzie mówić sama za siebie. Obecnie jesteśmy wspólnikami w prężnie rozwijającej się firmie. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę, szlifujemy umiejętności, śledzimy nowinki techniczne i modowe trendy. Współpracujemy ze świetnymi fachowcami, których doświadczenie i dokładność pomagają nam osiągnąć najwyższy standard świadczonych przez nas usług.
Patrząc wstecz widzimy, jak długą drogę przebyliśmy. Cieszymy się, że kawał tej drogi jest jeszcze przed nami :)

Co robimy?
- kompleksowe wykończenie oraz remonty wnętrz
- montaż paneli laminowanych i parkietów
- tapetowanie
- tynki dekoracyjne
- montaż stolarki drzwiowej
- usługi hydrauliczne
- instalacje elektryczne
- gładzenie ścian/sufitów
- zabudowa karton-gips
- malowanie
- układanie glazury gresu

Dlaczego my?
- jesteśmy elastyczni - potrafimy zrealizować wizję klienta, a także doradzić;
- zajmujemy się nie tylko wykonaniem powierzonej pracy, ale także zakupami, dostawami,
transportem;
- jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami;
- posiadamy wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim ogromne doświadczenie;
- jesteśmy uczciwi - każdy wydany przez nas grosz zostanie udokumentowany i przedstawiony klientowi;
- jeśli ktoś naciął się kiedyś na „fachowców”, doceni też fakt, że umowa zawiera zapis dotyczący zakazu spożywania alkoholu podczas pracy;

Naszym atutem jest jakość, a celem zadowolenie klienta.

19 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo rzetelni fachowcy, doskonale znają się na swojej pracy. Wszystko solidnie zrobione i na czas, kiedy trzeba było doradzili eksperckim okiem. Każdy szczegół jest doprecyzowany i omówiony. Zdecydowanie polecam."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo rzetelni fachowcy, doskonale znają się na swojej pracy. Wszystko solidnie zrobione i na czas, kiedy trzeba było doradzili eksperckim okiem. Każdy szczegół jest doprecyzowany i omówiony. Zdecydowanie polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Fach w Ręku wykonała kompleksowy remont wykończenia nowego mieszkania (położenie paneli, płytek, sufit podwieszany z oświetleniem, malowanie, podejścia kanalizacyjne, wykonanie wykończenia łazienki, montaż drzwi, pełna elektryka). Prace trwały raptem 2 miesiące, przez cały czas miałem pełny wgląd w postęp prac oraz wszystkie faktury. Materiały były szybko zamówione, świetnie spisało się doradztwo Pana Krzysztofa i Karola w zakresie wykończenia. Prace wykonane solidnie i profesjonalnie, na uwagę zasługuje fakt, że jest ładnie i funkcjonalnie. Z uwagi, że wychowywałem się w rodzinnie budowlańców to dużo się nasłuchałem o tej branży. Na szczęście ta firma to perełka jakich mało na rynku :), a Panowie są otwarci na sugestie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fach w ręku to ludzie, dzięki którym remont z uciążliwego, ryzykownego przedsięwzięcia zmienia się w przyjemną, satysfakcjonującą współpracę. Uczciwi, dbający o jakość efektu końcowego tak, jakby remontowali dla siebie. Oferują pełne wsparcie pod kątem doboru materiałów, elementów wyposażenia, farb itp. w taki sposób, żeby spełnić oczekiwanie klienta. Ogromną zaletą jest też to, że wycena odbywa się na bardzo jasnych zasadach i odchylenia od wstępnej kwoty są minimalne, czasem wręcz na plus. Natomiast tym, co odróżnia ich na rynku w sposób wyjątkowy to zachowanie - traktują klienta z pełnym profesjonalizmem godnym najlepszych i najdroższych firm ale też są świetnymi ludźmi prywatnie - czasem warto było zatrzymać się przejeżdżając obok remontowanego mieszkania choćby po to, żeby pogadać parę minut i poprawić sobie humor :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Fach w Ręku w 2018 r. wykonywała kompleksowy remont wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Współpraca była doskonała. Zakres prac obejmował wszystko co było potrzebne, aby przystosować lokal w stanie surowym do zamieszkania. Materiały były szybko i sprawnie zamówione, kupione i przywiezione. Miałem pełna informacje i wgląd w rozliczenia, a także byłem informowany o postępie prac. Pan Krzysztof i Karol to prawdziwi profesjonaliści, którzy traktują klienta z szacunkiem i zrozumieniem. Doskonale rozumieją jego potrzeby. Wszystko było wykonane staranie i rzetelnie. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie dbałość o detale i jakość wykonania. Efekt końcowy był bardzo dobry. Nie miałem zastrzeżeń, a jestem osobą która zwraca uwagę na szczegóły. Firma jest godna zaufania i polecenia! Fach w Ręku wyznacza standardy. Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak porządna firma budowlana. W przyszłości ponownie skorzystam z ich usług. Z czystym sumieniem serdecznie polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Fach w Ręku latem 2018 r. wykonywała u mnie prace związane z wykończeniem mieszkania w stanie deweloperskim. Przez cały 3-miesięczny okres realizacji umowy współpraca z Panem Krzysztofem i Panem Karolem układała się bez zarzutu i bezstresowo. Panowie są bardzo solidni, profesjonalni i słowni. Są znakomitymi fachowcami, którzy, co było dla mnie ważne, zawsze potrafili właściwie doradzić. Wzorowo organizują pracę, a efekt końcowy jest świetny i bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Firma jest godna zaufania i polecenia. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Koniecznośc kompleksowego remontu wynikła niespodziewanie. Telefony polecanych fachowców niewiedzieć dlaczego milczały. Pozostał internet. Na moją ofertę zgłosiła się tylko jedna firma. FACH W RĘKU. Zakres prac bardzo duży. Wymagający wielu specjalizacji. Gaz, elektryka,hydraulika stolarka,budowlanka, drzwi, okna, centralne ogrzewanie, glazura, terakota, obsługa całej inwestycji bez angażowania inwestora. Miałem uzasadnione obawy czy jedna firma będzie w stanie podołać takiemu wyzwaniu. czy będę musiał angażować kolejne firmy do poszczególnych prac, bo Ci zajmują się tym a na tym się nie znają. Moje obawy były nieuzasadnione. FACH W RĘKU zajmię się niemalże wszystkim i to co robia robią perfekcyjnie. Tu nie ma fuszery ani tandety.Ci Panowie wkładają nie tylko pracę ale i serce. Tu nie ma nic na odwal się. Praca ma być wykonana jak należy na odpowiednio wysokim poziomie technicznym tak aby kient był zadowolony, Pomimo, że zespół tworzą stosunkowo młodzi ludzie to mają brdzo duże doświadczenie w branży, znajomość bazy materiałowej, techniki wykonywania posczególnych prac i ich kolejność. Dzięki temu, że wszsytko robią sami, czasami tylko wspierając się sprawdzonymi fachowcami tam gdzie wchodzą w grę pozwolenia i przepisy. Dzięki temu jest pełna snchronizacja poszczeólnych etapów i nikt nie wchdzi sobię w paradę. Pomimo pozornego bałaganu podczas remontu, tak naprawdę to panuje pełen porzadek. Firmę tworzą bardzo sympatyczni i poczucia humoru ludzie w pełni otwarci na oczekiwnia i ewentalne uwagi i sugestie, Trudny remont miał miejsce od października do grudnia 2017r. Prace wykonywane były od wczesnego rana do popołudnia. Każdy nawet najmniejszy zakup materiałów fakturowany. Z zimnego nieprzyjemnego mieszkania z posępną łazienką ekipa stwprzyła cieplutkie przytulne mieszkanie z piękną łazienką w której az chce się przebywac i funkcjonalną kuchnię w której gotowanie i to sama przyjemność."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Fach w ręku wykonywała u nas w mieszkaniu prace w okresie od 16 października do 10 listopada 2017r. Wymieniana była instalacja elektryczna w mieszkaniu z wyjątkiem kuchni i WC , "prostowane" ściany wraz z sufitami , malowanie całego mieszkania oraz położono płytki ceramiczne na posadzce w korytarzach. Piszę o tym dlatego,że wszystkie prace były wykonane przy udziale nas mieszkających przez czas remontu w mieszkaniu.Bardzo sprawnie manewrowali pozostawionymi w pomieszczeniu meblami i wykonywali prace tak aby w miarę możliwości nie utrudniać funkcjonowania. Prace zostały wykonane zgodnie z umową i przed ustalonym terminem.Polecam firmę wszystkim zainteresowanym . "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam firmę "Fach w ręku"W lipcu firma wykonała mi kompleksowy remont łazienki(blok z 1985).Remont trwał ok.2 tyg.,godziny pracy nie były uciążliwe dla innych mieszkańców Panowie zajęli się wszystkim:zakup materiału,wywóz gruzu,pomogli zaaranżować łazienkę, itp.Na koniec otrzymałam przejrzyście paragony za wszystkie zakupy plus gwarancję na wykonaną usługę Na pewno skorzystam z usług tej firmy przy remoncie kolejnych pomieszczeń."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof wykonywał dla mnie prace wykończeniowe na przełomie maja i czerwca 2017. To co go wyróżnia na rynku to super kontaktowość. Bez problemowy kontakt mailowy i wysoka dostępność pod telefonem. Wszystkie powierzone prace zostały wykonane w terminie i z wysoką starannością. Mogłam nawet liczyć na ekipę nawet w stresowych sytuacjach jak "dodatkowy kontakt potrzebny na jutro". Polecam absolutnie każdemu współpracę z panem Krzysztofem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z usług Pana Krzysztofa i jego ekipy skorzystaliśmy celem kompleksowego wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Po kontakcie z innymi ekipami wykończeniowymi, bardzo pozytywnie zaskoczyło nas podejście do klienta, jakie ma Pan Krzysztof. Każdy etap prac był dokumentowany, co bardzo nas cieszyło zwłaszcza, że nie mogliśmy codziennie być na miejscu. Kolejna sprawa to paragony – wszystko było przekazywane na bieżąco, bez żadnych niedomówień. Współpraca z Panami przebiegała perfekcyjnie – na pewno dużym plusem jest błyskawiczna komunikacja i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na każde zadane przez nas pytanie. Remont został wykonany w terminie, bardzo szybko i sprawnie, nawet mimo utrudnień ze strony dewelopera. Wszystkie powierzone pracy zostały wykonane bez zastrzeżeń, a na każdym etapie remontu Panowie doradzali, by efekt końcowy był dla nas zadowalający. Zachęcamy również do skorzystania z usług fachowców polecanych przez Pana Krzysztofa, zwłaszcza jeśli chodzi o meblarza i szklarza. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy usługi firmy Fach w Ręku. Panowie podchodzą do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem, a przy tym są bardzo pomocni i przede wszystkim – uczciwi. Jeśli szukacie Państwo ekipy do wykończenia – nie ma lepszej, my na pewno jeszcze nie raz skorzystamy. :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z usług Pana Krzysztofa korzystaliśmy w lutym. Współpraca przebiegła jak najbardziej pomyślnie. Mieszkanie zostało wykończone kompleksowo - począwszy od położenia gładzi na ścianach, aż do powieszenia karniszy i ozdób, dokładnie tak jak chcieliśmy. Ekipa spisała się na medal. Zawsze punktualni, każdą rzecz wykonywali z dużą precyzją. Żeby oszczędzić nasz czas, Panowie sami zajęli się zakupem wszelkich materiałów budowlanych, a my mogliśmy w spokoju zająć się innymi rzeczami, nie martwiąc się kompletnie o nic. Pan Krzysztof w razie naszych wątpliwości zawsze służył radą, odbierał telefony i odpisywał na maile. Wiele wdrożonych pomysłów w naszym mieszkaniu, wyszło właśnie od niego. Możemy z czystym sumieniem polecić ekipę Fach w ręku! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Oddałam w ręce ekipy Fach w ręku moje 42 metrowe mieszkanie. Panowie w składzie 3-osobowym potrafią zrobić wszystko z wysoką precyzją i starannością: przesunęli grzejniki, zmienili elektrykę w całym mieszkaniu, położyli panele, płytki, armarure łazienkową, pomalowali, położyli tapetę.. Można wymieniać bez końca. Z ekipą jest bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny co nie opóźnia odbioru. Poza tym Panowie zajęli się we własnym zakresie zakupem wszystkich materiałów budowlanych. Jest to ekipa, która proponuje rozwiązania, gdy brakuje pomysłów, zawsze punktualni i konkretni. Polecam wszystkim z czystym sumieniem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam serdecznie wszystkich rozważających skorzystanie z usług pana Krzysztofa! Sam trafiłem na niego z polecenia, na początku nie byłem pewien czy to dobry wybór z racji młodego wieku wykonawcy, ale dałem się przekonać znajomemu i nie żałuję! Teraz, po zakończeniu wszystkich prac mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że prawda jest taka, że wszystkie ekipy złożone ze starej gwardii w typie Zenków i Gienków mogą p. Krzyśkowi co najwyżej śrubokręty podawać. Facet jest solidny, wie co robi. Sam podsuwa świetne pomysły tam gdzie inwestor nie ma do końca zmaterializowanej wizji efektu końcowego. Dobór materiałów, rozwiązań, kolejności prac jest bez zarzutu. Kompleksowy remont mieszkania został wykonany przed terminem pomimo, że wymieniane było właściwie wszystko co się dało. Szybko, sprawnie i przystępnie cenowo. Żadnych niedoróbek, poprawek czy ukrytych "niespodzianek", fuszerek i tzw. "druciarstwa". Polecam usługi p. Krzysztofa szczególnie tym, którzy są zmęczeni ekipami, które zaczynają oględziny od "łooooooooo Panie!", po czym biorą zaliczkę i przestają odbierać telefon. Krzysiek zawsze albo odbiera albo oddzwania, można mu śmiało zostawić klucze do mieszkania i nie obawiać się, że po powrocie zastanie się puste ściany albo melinę. Cieszę się, że na siebie trafiliśmy i mogę tego człowieka polecić każdemu z czystym sumieniem!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie spisali sie na medal - pomimo bardzo malej ilosci czasu zdazyli wykonczyc mieszkanie tydzien przed umowionym terminem. Pelen profesjonalizm, slownosc, uczciwosc i punktualnosc. Po umowieniu glownych zalozen remontu mieszkania Panowie przejeli inicjatywe i ja moglem sie skupic na swojej pracy, wiedzac, ze sprawy mieszkania maja sie dobrze. Kazdy zakup byl dokumentowany i co wieczor moglem sprawdzic najnowsze paragony oraz faktury co jest bardzo nowoczesnym i fajnym podejsciem do wspolpracy z klientem. Zyczylbym sobie, zeby z takimi fachowcami prowadzic wszystkie projekty, ktorymi sie zajmuje. Jesli szukasz ekipy remontowej - zamknij wszystkie inne zakladki i dzwon do Pana Krzysztofa zeby umowic sie na wycene pracy. Polecam wszystkim obcym tak jak bede polecac swoim znajomym. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Ekipa od pierwszego spotkania zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Panowie są bardzo profesjonalni, a współpraca przebiegła bardzo pomyślenie. Remont zakończył się szybciej niż był planowany, a efekt jest bardzo zadowalający. Kontakt z ekipą był ciągły, o wszystkim byłam na bieżąco informowana. Szczerze i serdecznie polecam, na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z pomocy ''Fach w ręku''. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof dostał od nas kredyt zaufania i...nie zawiedliśmy się :) jak się na coś umawia, to tak robi, dotrzymuje terminów. Wchodzi, wykonuje należycie swoja prace i wychodzi, bez zbędnego "pitu pitu" , bez ociągania, bez mówienia, "że czegoś się nie da", "że przyjdę jutro bo dziś nie mogę". Wiele sugestii i pomysłów wychodzi również od niego samego, ale zawsze robi tak, jak klient sobie życzy. Ekipa zrobiła nam całe mieszkanie od A do Z. W natłoku obowiązków, zapominałam o wielu rzeczach, ale na Pana Krzysztofa mogłam zawsze liczyć, bo wystarczyło, że powiedziałam o czymś raz i on o tym pamiętał, nawet gdy ja zapominałam. Kontakt przez cały czas, w każdej chwili, nawet jeśli chodziło o najdrobniejszą rzecz. Jesteśmy MEGA zadowoleni, na przyszłość już wiem, gdzie mam zapukać, i liczę na kolejną współpracę, bo takich ekip ze świecą szukać... Dziękujemy i Pozdrawiamy Edyta&Szymon"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie zrobili swietna robote, doklanie i profesjonalnie!!! Polecam, wszytsko bezblednie i w miare szybko :). Wszystko ladnie pozaklejali i pomalowali. Takze wstawili ledy w przedpokoju, naprawde polecam. Pozdrawiam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca przebiegła pomyślnie. Firma w szybkim czasie i z dużą starannością oraz dokładnością wykonała powierzone im zadanie. Dodatkowymi atutami były cena oraz świetny kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym. Obym zawsze trafiał na takich fachowców! Pozdrawiam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Miałam do wykonania pracę, wywiercenia 6 dziur w betonie w łazience. Sprawa była o tyle ważna dla mnie, że chodziło o bardzo szybką pomoc w dostosowaniu łazienki dla osoby po operacji. Chciałam Panom przede wszystkim podziękować za zrozumienie i za to, że znaleźli dla mnie czas w nawale innych swoich prac. Praca została wykonana bardzo szybko, solidnie i fachowo. Szczerze polecam."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Witam
  Ostatnio dokonaliśmy całkowitej przebudowy przedszkola oraz kapitalnego remontu mieszkania prywatnego. W swojej pracy jesteśmy sumienni oraz staramy się przede wszystkim sprostać wymaganiom klienta.Zapraszamy do współpracy i oglądania naszego profilu.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię poczucie satysfakcji jaką mi ona daje. Każde zlecenie to nowe wyzwanie, wiele decyzji do podjęcia i sprawdzian dla mojej kreatywności. Moja praca mnie rozwija. Daje mi satysfakcję wynikającą z umiejętności sprostania licznym wyzwaniom. Kiedy po zakończeniu zlecenia klient jest zadowolony, czuję że sprostałem nie tylko jego oczekiwaniom, ale i swoim. To motywuje mnie do dalszych działań i samorozwoju.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Powiedziałbym, że podstawą w nawiązaniu współpracy jest komunikacja. Klient powierza fachowcowi swoją własność i oczywistym jest, że osoba, która będzie się nią zajmować musi dobrze rozumieć na czym mu zależy, jaki efekt chce uzyskać, jakie chce przeznaczyć na to środki i ile czasu może na to poświęcić. Tego typu współpraca wymaga ustalenia wielu szczegółów i zaangażowania obu stron, dlatego to, jaki kontakt ze sobą mają strony jest tak istotne.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jako fachowcy jesteśmy bardzo staranni. Myślę więc, że jako klient starałbym się poznać wszelkie szczegóły związane z daną usługą. Chciałbym wiedzieć jakie materiały są najlepsze i najczęściej używane, gdzie i w jaki sposób można pozyskać konkretne umiejętności, wiedzę i uprawnienia.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient powinien zapytać o doświadczenie takiej osoby, o jej oczekiwania finansowe, o ewentualne przeszkody jakie mogą wystąpić w trakcie wykonania usługi, o potrzebny czas i materiały, o to czy wykonywał/a już podobne zlecenie. Klient musi także poznać podejście fachowca do pracy. Nawet krótka rozmowa na temat zlecenia pozwala stwierdzić, czy dana osoba może uchodzić za profesjonalną i staranną. Ponadto klient powinien po prostu dogadywać się z fachowcem, bo to stanowi klucz do udanej współpracy.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Każdy klient powinien sprawdzić czy:
  - konkretna firma jest zarejestrowana;
  - osoby, które będą wykonywać pracę posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby wykonywać zlecone prace.

  Trzeba także pamiętać o podpisaniu umowy na wykonywane prace, nawet w przypadku, gdy będzie to pomalowanie pokoju lub położenie paneli.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nasze usługi są profesjonalne. Profesjonalizm objawia się tu w bardzo dobrym kontakcie z klientem, dokładnym i rzetelnym wykonywaniu powierzonej pracy, dotrzymywaniu terminów i dbaniu o to, by klient był zadowolony. Jest to obustronna korzyść, ponieważ to właśnie dzięki profesjonalizmowi utrzymujemy z klientami długofalową współpracę, bądź zyskujemy dobre imię, które z pewnością wyróżni nas w oczach osób chcących skorzystać z usług jakie oferujemy.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczęściej pytają o koszty oferowanych przez nas usług i czas w jakim jesteśmy w stanie je zrealizować. Padają także pytania o nasze doświadczenie i potrzebne materiały. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oczywiście mamy cennik usług, ale każdy kosztorys sporządzamy dopiero po wizycie u klienta i rozmowie z nim. Jesteśmy bardzo ostrożni w szacowaniu czasu wykonania usługi. Zależy nam na zadowoleniu klienta, ale musimy brać pod uwagę fakt, że mogą pojawić się nieprzewidziane problemy czy opóźnienia. Lepiej żeby klient był zadowolony, że skończyliśmy wcześniej, niż zawiedziony, że wystąpiły opóźnienia.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Zajmowaliśmy się remontem przedszkola. Jedna z jego części była otwarta nawet w czasie remontu, w związku z czym często byliśmy obserwowani przez dzieci. Jednego dnia pracując nasłuchiwałem jak komentują moją pracę:
  dziecko 1: ale ten pan ma duże buty
  dziecko 2: ale ten pan ma duże spodnie
  dziecko 3: ale ten pan ma dużą dupę! znaczy pupę!!
  Mimo tak krytycznych ocen zawsze wspominamy tę sytuację z uśmiechem. Szczególnie moi współpracownicy...

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Najważniejsze jest dla mnie to, by klient zrozumiał, że aby wykonać dobrą, profesjonalną pracę potrzeba czasu i pieniędzy. Nie da się wszystkiego zrobić tanio i szybko, bo wtedy z całą pewnością nie byłaby to dobrze wykonana praca. Dbamy o szczegóły, pracujemy na nasz sukces, więc liczy się dla nas jakość usług.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Pierwszy kontakt z moją profesją miałem już jako dziecko, gdyż zajmował się nią mój ojciec. Kiedy tylko mogłem chętnie go podglądałem, a z czasem zacząłem mu asystować i pomagać. Jako nastolatek podejmowałem prace wakacyjne związane z tego typu usługami i w zasadzie już wtedy zauważyłem, ze przynosi mi to dużo satysfakcji i jest świetnym pomysłem na życie. Kiedy się usamodzielniłem stwierdziłem, że moim marzeniem jest pracowanie "na siebie", na swój sukces. Wiedziałem, że inna branża nie wchodzi w grę, gdyż to właśnie lubię i na tym się znam.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jesteśmy dumni z każdej pracy, gdy klient jest zadowolony oraz nie ma zastrzeżeń do wykonanej przez nas pracy. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Myślę, że człowiek powinien się rozwijać i ustawicznie wzbogacać swoją wiedzę. Mam to szczęście, że robię to, co lubię, więc nauka pomaga mi na co dzień w wykonywaniu pracy. Kiedy zauważam u siebie jakieś braki, wiedzę uzupełniam u źródła, czyli u innych zaufanych osób, które specjalizują się w danym fachu. Podglądam ich przy pracy, zadaję pytania i ćwiczę pod ich okiem.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze przyjeżdżamy do klienta, aby ocenić sytuację oraz wycenić zakres prac. Zawsze przesyłamy wycenę do klienta na maila, aby mógł dowiedzieć się za co dokładnie musi zapłacić.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradziłbym przede wszystkim dobre zbadanie rynku. Popyt na usługi może być duży, ale konkurencja może być zbyt silna, bądź dążyć do utrzymania monopolu. Może się też okazać, że w danym regionie zapotrzebowanie na dane usługi nie jest wysoki. Inną ważną kwestią jest zebranie odpowiedniego zespołu. Ludzi, którym można ufać i powierzać odpowiedzialne zadania. Należy jednak pamiętać, że kontrola pracy pracowników zawsze jest konieczna.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Naszą najmocniejszą stroną jest solidność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz zawsze stajemy na wysokości postawionego nam zadania. Główna zaletą jest także dobry kontakt z klientem oraz fakt, że zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Nie ma jakiejś konkretnej umiejętności, którą chcielibyśmy udoskonalić. Trzeba pamiętać, że dobry wykonawca uczy się całe życie i nie powinien zamykać się na nowe szkolenia, szlifowanie swoich umiejętności. Trendy w pracach remontowych/wykończeniowych ciagle zmieniają się, jak i technologia wykonywania prac, dlatego aby trzymać wysoki poziom prac, należy ciągle szkolić się

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy warto otrzymać od wykonawcy fakturę?

  Oczywiście, że tak. Jest to podstawa rozliczenia z wykonywanej pracy oraz podstawa do ewentualnych roszczeń w przypadku nieodpowiedniego efektu wykończenia. Poprzez opłacanie faktur na konto bankowe wykonawcy posiadacie Państwo bezwzględne potwierdzenie zapłacenie określonego etapu prac.