F.H.U.''MEGA-DOM'' Tomasz Kościołek

F.H.U."MEGA-DOM" to firma remontowo-budowlana, działająca na terenie Krakowa i okolic....

F.H.U."MEGA-DOM" to firma remontowo-budowlana, działająca na terenie Krakowa i okolic. Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi remontowe, modernizacje oraz wykończenia wnętrz i ocieplenia budynków.
Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów firma posiada ubezpieczenie OC
Indywidualne podejście do każdej pracy jest dla nas wyzwaniem i staramy się sprostać temu zadaniu, ku zadowoleniu naszych klientów. Zajmujemy się generalnymi remontami pomieszczeń takimi jak, mieszkania, lokale użytkowe, poddasza i strychy. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że wszyscy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z wykonanych przez nas prac. W naszych działaniach wyróżnia nas poczucie estetyki oraz dbałość o detale. Filarem naszej firmy są ludzie, wysokiej klasy sprzęt, dokładność, rzetelność i terminowość.
Prace naszej firmy obejmują realizacje projektów architektonicznych, wykonanych przez projektantów wnętrz, służymy również poradą w przypadku braku takich projektów. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm i instytucji, jak również dla osób prywatnych.
Służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, oraz posiadamy własny transport co zapewnia szybkie dostarczenie wybranych materiałów.
Zakres usług wykonywanych przez firmę:
Ogólne usługi budowlane wewnątrz i na zewnątrz
Kompleksowe remonty domów i mieszkań
Flizowanie
sufity podwieszane
Płyty gipsowo-kartonowe
gładzie
izolacja
tapetowanie
Tynki
Malowanie
Prace rozbiórkowe
Instalacje elektryczne
Instalacje hydrauliczne
Instalacje kanalizacyjne
Ogrodzenia

14 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo dobra ekipa, wywiązująca się z postanowień. Solidnie robią wykończenia oraz wywiązują się w terminie. Zabierają po sobie wszystkie śmieci oraz podstawiają w miarę możliwości kontener. Dają gwarancji na remont. Ogólnie bardzo polecam"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo dobra ekipa, wywiązująca się z postanowień. Solidnie robią wykończenia oraz wywiązują się w terminie. Zabierają po sobie wszystkie śmieci oraz podstawiają w miarę możliwości kontener. Dają gwarancji na remont. Ogólnie bardzo polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomek wykonał pracę szybko, tanio i bardzo rzetelnie. Wymiana instalacji elektrycznej. Jest doskonałym fachowcem i przy tym bardzo kontaktowy. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz dziękuje. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości jeszcze nie raz. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz profesjonalnie podchodzi do sprawy. Pierwsze spotkanie w miejscu wykonywania usługi w celu ustalenia zakresu prac. Jeszcze tego samego dnia wycena, która zgadza się z ostatecznym rozliczeniem. W trakcie prac doradza ale nie narzuca swoich pomysłów. Po zakończeniu pracy zostawia czyste mieszkanie. Zakres prac obejmował wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. Powierzchnia 61 m2. Od układanie płytek, zabudowy karton gips oraz wykonanie łazienki oraz WC wraz z montażem ceramiki łazienkowej oraz armatury. Wszystko zostało wykonanie w terminie. Jesteśmy zadowoleni i polecamy firmę F.H.U Mega Dom Tomasz Kościołek jako rzetelnego wykonawce."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam usługi Pana Tomasza. To punktualny, dokładny i solidny specjalista. Remont odbył się zgodnie z umówionym wcześniej terminem, praca przebiegła szybko i sprawnie, ale przy tym dokładnie. Mieszkanie jest teraz nowoczesne i ładne, Pan Tomasz usunął drobne pęknięcia na ścianach, do pracy używa wysokiej jakości farb, które doskonale kryją i matują. Jestem bardzo zadowolona z usługi i w przyszłości na pewno skorzystam z kolejnych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz układał dla mnie kafelki w kuchni w starym budownictwie (krzywe ściany i podłoga) jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu wyszlo super. Sama praca była przemyślana i dobrze zaplanowana a po wszystkim zostawiony porządek. Co do rozliczenia wszystko jak w kosztorysie żadnych niespodzianek. Pan Tomasz to solidna firma. Polecam. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szczerze polecam tę firmę. Usługa wykonana rzetelnie, terminowo wedle ustalonych na początku kosztów. Mieszkanie pozostawione w czystości po wykonanej usłudze. Ponadto firma kompleksowo zajmuje się usługami wykończeniowymi (malowanie, fugowanie, zamki, okna, elektryka itp) i robi to na najwyższym poziomie"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz wymieniał mi popękane płytki w łazience. Usługę wykonał w m-cu lutym 2018r.. Pracę wykonał bardzo solidnie, szybko i za rozsądną cenę. Polecam Pana jako dobrego , rzetelnego fachowca i bardzo kontaktowego człowieka.."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "P.Tomek w grudniu 2015 remontował u mnie kuchnię i przedpokój (kafelki na podłodze, flizy, malowanie, wymiana parapetu i grzejników). Byłam pod wrażeniem rzetelności,punktualności solidnego wykonania. Wczoraj zakończył remont łazienki, jestem zachwycona rezultatem. Niedrogo i pięknie :-) Bez zastrzeżeń. Polecam gorąco i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą pracę "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jak widzę , powyżej mamy tylko 5 gwiazdek . Czyli , zabrakło jeszcze kilku aby móc wystawić pełną i prawidłową ocenę temu wspaniałemu człowiekowi i specjaliście w swoim fachu. Komunikatywny, pracowity i co ważne bardzo dokładny . Pan Tomasz przebudowywał u mnie łazienkę . Nie był to przecież łatwy remont . Wykonał swoje zadanie perfekcyjnie , Dzisiaj naprawdę trudno jest wybrać kogoś , do kogo jeszcze nie raz będziemy dzwonić , angażując go do takich czy innych robót budowlanych w mieszkaniu. Jest to osoba można rzec wszechstronnie uzdolniona w budowlance i nie tylko . Osoba na której można polegać , osoba dokładna której można powierzyć wykonanie nawet najtrudniejszych zadań budowlanych . Lubię mieć pod ręką stałego i sprawdzonego fachowca . Dlatego polecam tę osobę z pełnym przekonaniem . Uważam że kto zatrudnił go chociaż raz - wygrał los na loterii bo trafił w dziesiątkę. To jest właśnie to. W jednej chwili mamy specjalistę od wod-kan, elektryka ,a nawet gdy trzeba wynieść wannę , nie zawaha się jej przerzucić przez plecy i pomaszerować z nią do auta. Nie każdy tak potrafi. Dziękuję Panie Tomaszu. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Tomasz w miesiącu październiku 2017 r. wykonał kompleksowy remont łazienki i WC. Prace rozpoczął w wyznaczonym terminie i w przewidywanym je skończył. Zdemontował wszystkie stare urządzenia, skuł płytki i wyniósł ( do przez siebie zamówionego kontenera- gruz). . Następnie wykonał wszystkie parce związane z nowa łazienką,tzn. prace hydrauliczne, elektryczne, związane z osadzeniem wanny, przyrznica,WC, budową ścianek, położeniem płytek. Wszystkie parce wykonał w sposób fachowy, wykazując się duża precyzją, dokładnością, sumiennością. Szczerze polecam Pana Tomasza jako niezwykle solidnego fachowca. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Przez firmę pana Tomasza remontowe były dwie łazienki z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Współpraca przebiegała rzeczowo, sprawnie i z dotrzymaniem terminów. Bardzo sympatycznie i po ludzku, bez obaw o nieuczciwość dotarliśmy do końca prac. Polecam i dziękuję za współpracę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzetelny, sumienny fachowiec. Zlecenie drobnego remontu mieszkania w maju 2017 wykonane bez zarzutu. Na każdym etapie zlecenia doskonała komunikacja, co jest bardzo ważne. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do dokładności i jakości wykonanych usług. Polecam bez wahania."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zleciłem wykonanie prac remontowych panu Tomkowi tzn.: zerwanie tapet w dwóch pokojach połozenie gładzi i malowanie. Prace wykonane zostały bardzo dobrze, estetycznie , w krotkim czasie za przystępną cene.Pozostawiają po wykonanej porządnie pracy czyste mieszkanie. SOLIDNA FIRMA!!! Polecam wszystkim !!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo sprawna i sympatyczna ekipa. Dobre cena i jakość wykonania. Potrzebowałem zrobić poprawki po poprzedniej ekipie, która spartaczyła robotę i wszystko udało się załatwić w 5 godzin( ucięcie paneli podłogowych, postawienie ścianki o szerokości 70 cm, położenie około 4 m^2 płytek i naprawa źle zamontowanej toalety. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie całego domu to jest. Gładzie w pokojach x3, flizowanie łazienek x2, flizowanie podłogi kuchnia, jadalnia, salon i przedpokój .
  Zlecenie wykonania ścianek działowych w prywatnej klinice z flizowanie i malowaniem.
  Wykonanie ogrodzenia w systemie joniec
  Wykonanie elewacji budynku jednorodzinnego systemem n atryskowym.
  Generalny remont mieszkania w kamienicy
  Remont łazienki

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Nowe wyzwania. Widok zadowolonych klientów . bo mi nikt nie mówi co mam robić;
  ...bo wiem, że dla nikogo nie pracowałabym z takim zaangażowaniem, jak dla siebie;
  ...bo bardzo dużo zależy ode mnie; jeśli ja czegoś nie zepsuję, to mi nikt nie zepsuje;
  ...bo poznaję ludzi na swoim poziomie
  ...bo nigdy mój dzień pracy nie jest taki sam jak poprzedni.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Nie poddawać się i szukać zleceń gdzie tylko się da.bProszę nie zrazac się początkowym brakiem kontaktu,lub drobnymi niepowodzeniami .Być wytrwałym i sumiennym w tym co się robi

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  - jakość wykonywanych prac
  - możliwość negocjacji cen
  - czy załoga firmy jest fachowa i uczciwa
  - czy firma jest godna polecenia innej osobie
  - czy ceny są konkurencyjne i niezbyt wygórowane