F.H.U. " BALBON " Usługi Remontowo -Budowlane .

Witam Serdecznie Państwa .Z góry dziękuje za poświęcenie swojego cennego czasu na zapoznanie...

Witam Serdecznie Państwa .Z góry dziękuje za poświęcenie swojego cennego czasu na zapoznanie się z moją ofertą : "Usług Remontowo -Budowlanych". Zanim Państwu przedstawię w paru zdaniach zakres moich Usług jakimi się zajmuje ,opisze w kilku słowach o swoich umiejętnościach jakie zdobyłem w okresie ostatnich ,ponad 15-stu lat pracy, zajmuję sie Budownictwem Ogólnym .Posiadam spore doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie :

.....-Tynki tradycyjne Cementowo -Wapienne,-Ocieplenia i Docieplenia Budynków mieszkalnych i nie mieszkalnych ,-garaży ,-Gładzie gipsowe,- Szpachlowanie ,-Malowanie,-Tapetowanie ,-Ocieplenia poddaszy ,-Sufity Podwieszane na konstrukcji ,-Ścianki Działowe, -Hydraulika Wod-Kan,Instalacje,- Elektryczne ,-Projektowanie ( sal kina domowego),-Płytki w łazienkach i na Tarasach oraz na wielkich powierzchniach typu hale przemysłowe,- Biały Montaż,- zabudowy płytą k/g oraz płytą OSB (Sufity podwieszane ),- Panele podłogowe i ścienne,-Montaż Drzwi i Okien, "Budowy Domów od Podstaw "! ,-( Wznoszenie Budynków Mieszkalnych i Niemieszkalnych ,Garaży ),-Fundamenty,-Roboty Ziemne,-Zbrojenia ,-Układanie Kostki Brukowej ,-Szalunki Stropów i Schodów Fundamentów ,-Dachy ,-Dekarstwo ,-Rynny ,-Podbitki ,-Wymiana Pokrycia Dachowego (Dachówka, Papa , Blacho- dachówka ,-Gont ,-Budowa konstrukcji od podstaw .- Sprzątanie po Remontach .

Jak już wcześniej wspomniałem, mam spore doświadczenie w dziedzinie budownictwa ,a nawet jestem w stanie własnymi rękoma wybudować dom jednorodzinny od podstaw włącznie z umeblowaniem go pod klucz w jedną osobę i nie sprawi mi to większego problemu : jak jazda na rowerze .
Zapewne wiele osób będzie miało wątpliwości co do moich umiejętności ,aczkolwiek prawda jest taka ,że we wszystkich dziedzinach pracy jakie nadmieniłem wcześniej mam wieloletnie doświadczenie i umiejętności jakich niejeden fachowiec może mi pozazdrościć .Również mam nadzieję , że z czasem zdobędę jeszcze większe zaufanie na rynku śląskim ,a także będę mógł spełniać państwa oczekiwania w Remontach mieszkań , Budowach domów ! ,co pozwoli mi rozwinąć skrzydła i wraz ze swoją załogą ,będę mógł dla Państwa wznosić Mury i budować domy o jakich państwo marzą , .
Powierzoną mi pracę zawsze staram sie wykonywać na Najwyższym Poziomie, czego dowodem jest ; zawsze zadowolenie klienta i pełna satysfakcja obu stron .
Serdecznie Pozdrawiam i gorąco Zapraszam do korzystania z Moich Usług . Pozdrawiam .

8 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny specjalista do wszystkich dziwnych prac przy remoncie. Sumienny do ustalonych zadań. Jesteśmy zadowoleni z remontu. Pokój nie do poznania, trzeba zaznaczyć że Pan Zbyszek miał trudne zadanie przy wygładzaniu ścian. Praca to jego życie. Polecam."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Świetny specjalista do wszystkich dziwnych prac przy remoncie. Sumienny do ustalonych zadań. Jesteśmy zadowoleni z remontu. Pokój nie do poznania, trzeba zaznaczyć że Pan Zbyszek miał trudne zadanie przy wygładzaniu ścian. Praca to jego życie. Polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo dobra robota, myślę że można by się rozpisywać, ale prawdą jest iż najlepszą rekomendacją jest fakt iż jesteśmy umówieni na kolejne remonty. Panie Zbyszku -> Brawo TY ;) Polecam z czystym sumieniem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Zbigniew N. w latach 2010-2015 realizował na mojej posesji kilka projektów budowlanych.Były to budowa sali kinowej , generalny remont i modernizacja pomieszczeń mieszkalnych i wiele innych drobniejszych zleceń. Cenię sobie u tego wykonawcy po 1- fachowe doradztwo i inwencję rozwiązań budowlanych po 2- kompleksowość realizowanych projektów po 3- jakość realizacji.Jako inwestor mogę w pełni polecić tę osobę innym jako rzetelnego wykonawcę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam w 100%. Prace wykonane w terminie i bardzo fachowo. Wykonawca posiada wiedzę i służy pomocą. Nie posiadam żadnych zastrzeżeń, nie było żadnych poprawek. Jeżeli chcecie Państwo przejść przez remont bez stresu i niepotrzebnych nieporozumień to jest Wykonawca którego potrzebujecie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachowiec godny polecenie kreatywny wychodzi do klienta z własnymi pomysłami rozwiązaniami. Wykonuje prace profesjonalnie, dokładnie. Wykonywał u mnie wykończenia wnętrz,elewacje zewnętrzną, posadzki . Jestem zadowolony z czystym sumieniem polecam tego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Zbigniew wykonywał u nas prace w maju 2013 roku, było to kafelkowanie kuchni, łazienki, wc, oraz przedpokoju. Nasza współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Efekt końcowy był dla nas zaskoczeniem, gdyż nie spodziewaliśmy się że można zrobić to tak dobrze, po prostu nie można się było do niczego "doczepić". Prace wykonane bardzo starannie i zakończone według ustalonego terminu ! Na jakość wykonanych usług składa się również sprzęt jakim Pan Zbigniew dysponuje. Z czystym sumieniem polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pięć gwiazdek to za mało, aby ocenić pracę tak świetnego fachowca, jakim jest p. Zbyszek. Zakres przeprowadzonych prac (murarskie, kładzenie gładzi, kafelkowanie, prace wodno-kanalizacyjne, malowanie itd) sprawił, iż końcowy efekt kapitalnego remontu 44 m2 mieszkania przerósł moje oczekiwania. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tego przesympatycznego, niezwykle solidnego i uczciwego wykonawcy, posiadającego przy tym umiejętność zasugerowania ciekawych rozwiązań architektonicznych, nie tylko obniżających koszty remontu, ale sprawiających satysfakcję zleceniodawcy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Prace wykonane bardzo solidnie, terminowo i fachowo. Wykonawca służył również poradą w trakcie wykonywania prac i pomagał w rozwiązywaniu problemów wychodzących podczas ich prowadzenia. Pan Zbigniew był piątym wykonawcą remontu naszego mieszkania i już straciliśmy nadzieje, że uda nam się go skończyć, ale wywiązał się z umowy w 100%. Jest wart każdej złotówki zapłaconej za usługę. Nawet najcięższe prace wykonuje osobiście, dzięki czemu nie ma jak przy innych firmach tzw. spychologii i braku odpowiedzialności za wykonane prace. Polecam w całej rozciągłości. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Poprawa remontu w mieszkaniu 90m2 po 4 firmach ,Remont pierwszego pietra w domku jednorodzinnym ,Ukladanie kostki brukowej ,Remont kuchni Wraz z przedpokojem ,Montaż drzwi wewnątrz-klatkowych ,Remont łazienki ,Remont kuchni ,Szałunek tarasu ,Ocieplenie Domu jednorodzinnego ,Remont Mieszkani od A do Z 45 m2 ,Przekrywanie dachu blacha dachówkową

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W Swojej Pracy Najbardziej Lubię : Widok Uśmiechu i zadowolenia Każdego z moich Klientów z Wykonanej przeze mnie usługi Remontowo-Budowlanej , a także Mam z tego pełna satysfakcję Okazywana przez Klienta w postaci podziękowanie , jak również w postaci "Polecania " mojej Firmy kolejnym Osobą .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradził bym tylko to ,że takiego drugiego jak Ja , o Moich umiejętnościach ,to raczej nigdzie nie znajdą i zaproponowałbym tej Osobie , aby poważnie rozważyła Moją Firme jako wykonawce .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem to chciałbym wiedzieć na ile moze sie dana Firma podpisać pod własnym wykonaniem z gwarancją Na daną usługę ,oczywiście nie biorę tu żadnych wad fabrycznych materiałów pod uwage lecz samo wykonanie usługi ! .

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Dumny jestem z każdego mojego zlecenia jakie wykonałem kiedykolwiek i wykonuje .Odkąd zajmuje sie Budownictwem Ogólnym ,a jest to już Pare-naście lat , to wykonałem wiele usług o różnym charakterze pracy . Wykonuje również projektowanie i aranżację Wnętrz ,jedna z nich był Fitnes Klubu połączony z sauną parową i na podczerwieni , Jakuzy z hydro-masażem Sale do aerobiku , Sale kina domowego , zdjecia są na mojej stronie , jedno z nich to moje zdjecie profilowe z czego jestem również dumny ,bo spełniłem oczekiwania zleceniodawcy tak jak sobie to wyobrażał ..
  Dumny jestem z tego że przez ten okres kilkunastu lat od kiedy zajmuje sie Budownictwem zdobyłem tak wielka wiedzę i umiejętności w
  budowach domów ,przebudowy starych domów ,budowy garaży oraz hal i magazynów , wymian pokryć dachowych ,elewacji ,jak również remonty mieszkań .
  Natomiast naj bardzie do chwili obecnej to jestem dumny z "Wybudowania Całego Domu " od podstaw ,w jedna osobę ,tylko do dachu miałem trzech pomocników tylko i wyłącznie ze względu na to iż miałem dodatkowo inne zlecenia i musiałem przyspieszyć prace ,ale już wykończenie wnętrza ,tynki wewnętrzne , gładzie gipsowe ,sufity podwieszane na poddaszu , ocieplenia poddasza wełna mineralną ,wylewki wewnętrzne ,ocieplenie elewacji domu wykonałem osobiście sam w całości .
  Teraz wykonuje dalsze czynności takie jak: Kładzenie Glazury i terakoty w łazienkach i salonie ,korytarzach, piwnicy ,oraz kotłowni , maluje również wszystkie pomieszczenia i pokoje w kolorach ustalonych wcześniej ze zleceniodawcą , jak również montaż drzwi wewnętrznych ..

  Wszystkich Niedowiarków ,którzy maja jakiekolwiek wątpliwości do tego co potrafię i robie ,Serdecznie zapraszam do mojej Galerii zdjęć ,a także jest możliwośc obejrzenia tego domu który wybudowałem od podstaw sam , jak i większość moich usług ,po wcześniejszym wyrażeniu zgody przez Mojego klienta u którego wykonywałem usługę .Serdecznie Pozdrawiam .