firmaplus10

WITAM, ELEWACJE,DACHY,KOMINY(TYNKOWANIE,OKLEJANIE KLINKIEREM,MUROWANIE) BLACHARSKO-DEKARSKIE....

WITAM,
ELEWACJE,DACHY,KOMINY(TYNKOWANIE,OKLEJANIE KLINKIEREM,MUROWANIE) BLACHARSKO-DEKARSKIE.
WYKONUJE KOMPLEKSOWE REMOTY I WYKONCZENIA MIESZKAN,
TERMIN DO UZGODNIENIA, ZACHECAM DO WSPOŁPRACY,CENNIK NA E-MAIL PRZY WYSŁANIU SPECYFIKACJI ZLECENIA.WYKONUJE W DOWOLNEJ LOKALIZACJI ZLECENIA.
KONTAKT TEL.DO UZGODNIEŃ ZLECENIA
(***)
e-mail. [email protected] (***)
Pozdrawiam

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnie zlecenie sprzed tygodnia dotyczyło remontu i obłozenia 3 kominuw klinkierem+zbicie starego tynku z uzupełnieniem cegieł na dachu juz istniejacym z blachodachowki(,dwuspadowym).Zlecenie wykonane,zleceniodawca zadowolony.
  Zajmuje sie oczywiscie wszystkimi robotami ekstremalnymi aczkolwiek nie jest ich wiele.Wiekszosc to roboty remontowo-budowlane,wykonczeniowe,montazowe ktore na codzien wykonuje.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Wyzwania,
  tam gdzie inni nie poradza sobie lub stwarzaja problemy.Uwazam ze z kazdej sytuacji jest wyjscie,zawdzieczam i polegam na doswiadczeniu zdobytym w Europie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Trafiliscie Panstwo pod własciwy adres,swoje rozterki zwiazane z terminowym i fachowym wykonastwem zlecenia znikaja kiedy ja zaczynam.Doradze najwlasciwsze i najtansze na rynku opcje remontu,montazu,wykonczenia.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Liczy sie doswiadczenie,zatem informacje o osobie ktora wykonuje zlecenia jest priorytetem.Gwarancja wykonastwa jest mozliwa jedynie z duzym doswiadczeniem zdobytym na wielu płaszczyznach sektora budowlanego.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Pytania dotyczace swoich planow,zamysłow,wizji,marzen zwiazanych z remontem,budowa,montazem.Pytania dotyczace czasu,kosztow i gwarancji za wykonastwo zlecenia.Doradztwo materiałowe i opcje zwiazane z terminowoscia sa priorytetowe.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy chce miec dobrze zrobiona robote na długie lata dla siebie i rodziny,
  czy szybko i tanio.
  Jesli wybierze to pierwsze to oczywiscie dobrze trafił.
  Natomiast jesli zakłada ze niedługo sprzeda dom,mieszkanie i chce zrobic to dla zysku,byle jak,najtanszym kosztem to musi wybrac inny nr.telefonu

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje sługi wyrozniaja sie gwarancja ktora zawsze wystawiam po ukonczeniu zlecenia.Nie wracam na poprawki po swojej pracy,co jest zmora zleceniobiorcow.Poniewaz slogany typu;zrobie robote szybko i najtaniej kłoca sie z realiami i sa po prostu kłamstwem.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytania zwiazane z przeznaczonym budzetem na zlecenie,doradztwo materiałowe i technika wykonastwa sa najczesciej zadawane.Osoby-zleceniodawcy najczesciej sa laikami w tej dziedzinie i jest moim obowiazkiem doradzanie i szczerosc.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  JESTEM WSZECHSTRONNYM WYKONAWCA,PONIEWAŻ KAZDY SZCZEBEL BUDOWNICTWA MUSIALEM DOKLADNIE POZNAC ABY REALIZOWAC KONTRAKTY ZAGRANICZNE.MOIM DYPLOMEM JEST DOSWIADCZENIE NABYTE CIEZKA PRACA.ZAWSZE GWARANTUJE SOLIDNOSC I FACHOWOSC O CO TRUDNO DZIS.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  PROZA ŻYCIA W NASZYM KRAJU ACZKOLWIEK POZNIEJ DUZO ZWIEDZILEM EUROPEJSKICH I SKANDYNAWSKICH PANSTW I POZNALEM REALIA ZYCIA W KAZDYM Z NICH,JAK ROWNIEZ TECHNOLOGIE I ZAGADNIENIA TECHNICZNE.