Fliz-Mar | Firma remontowa Częstochowa

Fliz-Mar zajmuje się usługami remontowo - wykończeniowymi od stycznia 2008 roku. Doświadczenie...

Fliz-Mar zajmuje się usługami remontowo - wykończeniowymi od stycznia 2008 roku. Doświadczenie nabyte podczas prac w Polsce, jak i zagranicą, sprawia, iż nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Przez ten czas obsłużyliśmy kilkudziesięciu klientów. Wysoka jakość naszych prac pozwoliła uzyskać stabilną pozycje na lokalnym rynku firm remontowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wszelkie działania ustalamy z klientem, kierując się jego potrzebami, aby stworzyć mu ładny, wygodny i funkcjonalny, czyli jednym słowem wymarzony dom.

Powierzając nam remont, możesz być pewien solidnego wykonania,
z gwarancją na wiele lat. Fliz-Mar działa na terenie Częstochowy i okolic.

Zdjęcia

wszystkie (9) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Układanie płytek, malowanie, gipsowanie. Sufity podwieszane, ścianki działowe, biały montaż. Docieplanie poddasz plus zabudowa K/G. Wstawianie parapetów oraz drzwi.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię tworzenie czegoś nowego i dawanie ludziom tego czego pragną od swojego domu. Cieszy mnie widok zadowolonego klienta mówiącego "Polecę Pana usługi moim znajomym".

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę, że powinien zacząć od zadania pytania o doświadczenie oraz ile lat działa dana firma na rynku. Następnie o gwarancje danych usług i termin realizacji.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest zaangażowanie oraz pełny profesjonalizm w pracach remontowych. Posiadam bogate doświadczenia dzięki pracy przy dużych projektach za granica oraz dla wielu klientów indywidualnych w Polsce.