Glazjar Jarosław Sokołowski

Przyjmę zlecenia na wykonanie remontu lub wykończenia łazienki lub całego mieszkania. Zapewniam...

Przyjmę zlecenia na wykonanie remontu lub wykończenia łazienki lub całego mieszkania.
Zapewniam wysoki standard swoich prac oraz dbałość o detale.

Wykonam instalacje wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, elektryczną
Ułożę płytki małe i duże oraz mozaikę
Podwieszę sufit jedno lub wielopoziomowy
Szlifuje narożniki
płytek
Zamontuje wszystkie urządzenia.
Wykonam również gładź gipsową,
Malowanie
Kamienie dekoracyjne
Oraz wiele innych prac związanych z remontem lub wykończeniem wnętrz
Zapraszam!!!

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Praca glazurnika nie jest moim zawodem. To jest moja pasja. Zakochałem się w płytkach mając 14 lat i ta miłość trwa do dziś. Łazienki im bardziej skomplikowane tym bardziej mnie pociągają. Lubię trudne zadania ponieważ dzięki nim nie popadam w rutynę która gubi większość wykonawców.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim przyjechać na obecnie realizowane zlecenie i zobaczyć jak nasz potencjalny wykonawca pracuje na żywo. Można wtedy sprawdzić czy prace wykonywane są rzeczywiście przez osobę która przedstawia się jako fachowiec. Nie eliminuje to oczywiście ryzyka że dobrze wybieramy ale z pewnością taki ruch minimalizuje ryzyko trafienia na oszusta lub kogoś kto zaoferuje zbyt niski standard

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Znalezienie odpowiedniego wykonawcy jest naprawdę trudne. Na pewno należy zweryfikować standard jaki wykonawca jest w stanie zaoferować. Wielu wykonczeniowców pracuje na standardzie przemysłowym lub też zatrzymali się w czasie i popadli w rutynę. Niestety ciężko zweryfikować standard ponieważ wykonawcy często są narcyzami którzy uważają swoją pracę za dzieło sztuki i nie są w stanie przeżyć słów krytyki. Myślę że klient w rozmowie sam musi wyczuć czy wykonawca ma w sobie choć odrobinę pokory. Czy skupia się na rozmowie z klientem czy też próbuje pokazać od początku że to On tu rządzi i jest PANEM FACHOWCEM.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Niestety największym problemem jest brak przygotowania psychicznego klientów. Klienci myślą o przygotowaniu się pod względem wyboru materiałów i aranżacji wnętrza natomiast zapominają o nastawieniu psychicznym. Najgorzej jest z klientami którzy mieszkają w trakcie trwania prac. Osobiście miałem tylko jednego klienta który był przygotowany razem z całą rodziną do uciążliwości jakie występują w trakcie trwania prac remontowych

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Dbałość o detale i chęć nauki to cechy które nie pozwalają mi popaść w rutynę zawodową. Wielokrotnie słyszę od klientów że moja konkurencja powiedziała że czegoś nie da się zrobić. Zawsze szukam rozwiązań które zaspokoją oczekiwania klientów. Zawsze podaję różne warianty wykonania danej pracy i nie narzucam swojego zdania chyba że chodzi o kwestie techniczne tak aby rozwiązanie było zgodne ze sztuką budowlaną.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Już jako nastolatek uciekałem w każdej wolnej chwili do pracy a jedyne miejsce żeby sobie zarobić na młodzieńcze zachcianki była praca pomocnika przy remontach. Trafiłem pod skrzydła glazurnika i kiedy pierwszy raz zobaczyłem wykańczanie łazienki od razu mi się to spodobało. Cały czas później szedłem w kierunku glazurnictwa.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Ponieważ jestem bardzo dociekliwym człowiekiem to oczywiście kształcę się i udoskonalam swoje metody pracy jak i technologie chemii budowlanej.Regularnie zapisuję się i odbywam szkolenia producentów materiałów oraz narzędzi specjalistycznych a także szkolenia w profesjonalnych firmach wyspecjalizowanych w mojej dziedzinie czyli glazurnictwie

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Przede wszystkim radzę się zastanowić nad tym czy co będzie dla takiej osoby najważniejsze. Ilość czy jakość. Już od samego początku trzeba zdać sobie sprawę z tego na jaki rynek chce się trafić. Klient indywidualny jest coraz trudniejszy i coraz bardziej wymagający. Swoje umiejętności trzeba stale poprawiać żeby spełniać oczekiwania takiego klienta. Jeśli ktoś nie czuje się na tyle dobry żeby poradzić sobie z detalami i wymaganiami klienta to lepiej robić przemysłowe prace.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest aranżacja i wykonanie łazienek. Prace precyzyjne i wymagające dokładności. Lubię trudne zadania, podejmuje się rzeczy których nikt nie chce wykonywać bo albo są zbyt trudne albo wymagana jest duża cierpliwość. Lubię się uczyć nowych technologii i dzięki temu cały czas rozwijam swoje umiejętności.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Ponieważ jestem wyspecjalizowanym glazurnikiem staram się doskonalić właśnie w tej dziedzinie. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze pomysły tak na przykład płyty wielkoformatowe. Do układania wielkich formatów potrzebny jest zupełnie inny sprzęt niż do tradycyjnych płytek ceramicznych czy gresów ale i umiejętności obrobki takich płyt. Właśnie to jest w tej chwili elementem który szlifuje w moich umiejętnościach.