GREG-bud

Wolne terminy. Wykonuje uslugi profesjonalnie i dokladnie.Firma istnieje od 1995 roku.Zapraszam...

Wolne terminy.
Wykonuje uslugi profesjonalnie i dokladnie.Firma istnieje od 1995 roku.Zapraszam wszystkich chetnych.

-Plytkowanie
-Malowanie
-Gipsowanie
-Ukladanie paneli
-Sufity podwieszane
-Ocieplenia budynkow
-Docieplania poddaszy
i cala gale prac wykonczeniowych.Serdecznie zapraszam

19 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W 2013r. Pan Grzegorz Fronia wykańczał u nas dom poprzez kafelkowanie łazienki,kuchni,salonu itp.Jest punktualny,wywiązuje się z umówionych terminów.Uzyskaliśmy dużo praktycznych podpowiedzi,pomysłów aby dom był funkcjonalny;) Bardzo solidnie wykonuje zlecone Mu prace i wkłada w nie całe serce.Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Grzegorza. Rzetelny i doświadczony wykonawca. POLECAMY z czystym sumieniem :)"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W 2013r. Pan Grzegorz Fronia wykańczał u nas dom poprzez kafelkowanie łazienki,kuchni,salonu itp.Jest punktualny,wywiązuje się z umówionych terminów.Uzyskaliśmy dużo praktycznych podpowiedzi,pomysłów aby dom był funkcjonalny;) Bardzo solidnie wykonuje zlecone Mu prace i wkłada w nie całe serce.Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Grzegorza. Rzetelny i doświadczony wykonawca. POLECAMY z czystym sumieniem :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem bardzo zadowolny z wykonania wykonczenia mieszkania. Mieszkanie przejalem w stanie deweloperskim, Pan Grzegorz potrzebowal raptem miesiac by wykonac calosc prac. Polecam serdecznie. Zaznacze jeszcze, ze Pan Grzegorz nie mial z mojej strony praktycznie zadnej kontroli, nie mialem mozliwosci w pelni "uczestniczyc" w wykanczaniu mieszkania inaczej niz poprzez rozmowy tel i zdjecia ;), co swiadczyc moze o pelnym moim zaufaniu do niego jak i do rzetelnosci wykonywanej pracy. Polecam"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz Fronia jest doświadczonym wykonawcą. Fachowo realizuje zlecone mu prace remontowo-budowlane, a w dziedzinie układania glazur jest specjalistą. Jest słowny, punktualny i wywiązuje się z terminów. W sposób przemyślany układa wzory i kompozycje przestrzenne, a jednocześnie nie narzuca lecz doradza jak uzyskać najlepszy efekt. Jest twórczy, a jednocześnie otwarty na pomysły zleceniodawcy. Wykonywał remont generalny łazienki (kwiecień 2010 r. - kładzenie płytek ściennych i podłogowych) i kuchni (listopad 2013 r.) w moim mieszkaniu. Wykazuje się w pracy dokładnością, starannością, kulturą osobistą, uczciwością i oszczędnym wykorzystaniem materiałów. Z pełną odpowiedzialnością polecam Go."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu 2013 firma GREG-bud przeprowadzała w naszym domu remont pokoju gościnnego (przede wszystkim gipsowanie ścian). Jest solidnym i uczciwym wykonawcą, bardzo przestrzega terminowości i punktualności. Uzyskałam od Pana Grzegorza wiele podpowiedzi i propozycji jak najlepiej wykończyć bardzo nierówne ściany pokoju. Wszystkie prace remontowe zostały wykonane fachowo i w terminie. Jestem zadowolona z jego usług i mogę go polecić innym osobom planującym remont mieszkania."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W mcu styczniu 2013 r P.Grzegorz remontował mi łazienkę , remont nie ograniczał sie tylko do wykonania ale również uzyskałam od Niego praktyczne podpowiedzi jak zrobic aby było funkcjonalnie,poraz pierwszy jestem zadowolona z wykonanej usługi,która była bardzo profesjonalna,dokładna,rzetelna.Firmę mogę polecić znajomym bez obaw ,że z usługi nie bedą zadowoleni."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz pracował u mnie w okresie od 10 do 24 maja 2010r. Zleciłam mu malowanie pokoju, wiązało się to z wymianą parapetu, doprowadzeniem przewodów do nowych gniazdek elektrycznych, wymontowaniem starych drzwi. Pokój miał nie równe ściany więc położył tapetę flizelinową, a następnie wygipsował i pomalował pomieszczenie na gotowo. Oceniam pracę z panem Grzegorzem pozytywnie, poprawki które wychwyciłam zrealizował bez zastrzeżeń. Osobiście z jego pracy jestem zadowolona i mogę polecić go innym osobom. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "witam serdecznie pan Grzegorz pracowal u mnie w 2010 roku remontowalem cala kawalerke pan Grzegorz wykonywal kilka robut sciany szpachtlowane z mozajka szpachtlowane sciany w kuchni obnizany sufit kafelki na podlodze lazienka kafelki na scianach na podlodze armatura malowanie kompletne poprostu fantastycznie jestem bardzo bardzo zadowolony i polecam panstwu pana Grzegorza kolejny remont napewno polece panu Grzegorzowi.Pozdrawiam wszystkich Mariusz Lowinski"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz przeprowadzał u mnie szereg prac remontowo-budowlanych. Kilkakrotnie, bo w latach: 2008,2010 i 2011 wykonywał takie prace jak; kafelkowanie, gipsowanie, malowanie, murowanie oraz położenie paneli. Wykonaną prace oceniam jako fachową usługę. Pan Grzegorz jest solidnym i terminowym wykonawcą. Chętnie rozwiązuje i podpowiada rozwiązania w sprawach zarówno technicznych jak i dekoratorskich. To prawdziwy fachowiec z talentem artystycznym. Zaletą jest też to, ze Pan Grzegorz nie boi się wyzwań z dziedziny elektryki i hydrauliki i potrafi sprawnie zmodyfikować te instalacje pod prace wykończeniowe. Kolejnym pozytywem jest to, iż w razie potrzeby Firma Pana Grzesia sama dostarcza niezbędne materiały budowlane. Pan Grzegorz jest fachowcem, któremu z przyjemnością powierza się kolejne remonty w swoim domu. Sympatyczny, pracowity, dokładny, solidny, ugodowy! !!! W 100% POLECAM TEGO FACHOWCA !!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Gregbud fachowa i kompetętna firma.Wykonała u mnie remont łazienki jestem bardzo zadowolana,nareszcie mam taką jaką chciałam,a co najważniejsze czas remontu bardzo zadawalający.Z szystym sumieniem mogę polecić tą osobę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz Fronia przeprowadzał u mnie dwa remonty. Za każdym razem była to remontowana kuchnia, łazienka oraz pokoje. Remonty odbywały się w mieszkaniu, w bloku oraz kilka lat później w domu jednorodzinnym. Pan Grzegorz za każdym razem wykazywał sie ogromna pracowitością, dokładnością, punktualnością (!) i pomysłowością. Szczerze polecam tego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "FIRMA GRZEGORZA CHARAKTERYZUJE SIĘ FACHOWYM WYKONANIEM I WYJĄTKOWĄ DOKŁADNOŚCIĄ. POTRAFI DOBRZE DORADZĆ ABY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY I EFEKT KOŃCOWY PRZYCIĄGAŁ UWAGE INNYCH OSÓB. PAN GRZEŚ JEST TAK BARDZO ZAANGAŻ0WANY PRACĄ, ŻE KOŃCOWE WYPEŁNIANIE FUG KAFELEK PRZYPOMINAŁO RADOSNY TANIEC MISTRZA. ANDRZEJ"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Na zlecenie firmy "POLPLAST" Spółka Jawna D. Zych, P. Zych, W. Zych z siedzibą w 43-300 Bielsko - Biała, ul. Batorego 32 zostały wykonane prace wykończeniowe przez firmę Usługi Remontowo - Budowlane "GREG-bud" Fronia Grzegorz, wchodzące w skład Remontu konserwatorskiego zespołu pałacowo-parkowego Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Zamkowej 2 z adaptacją na funkcję hotelową. Zlecone przez nas zadanie obejmowało kafelkowanie w budynku Pałacu Kotulińskich. Prace wykonywane były w 2010 i 2011 r. Firma Usługi Remontowo - Budowlane "GREG-bud" Fronia Grzegorz posiada doświadczenie, kwalifikacje i potencjał techniczny do wykonywania w/w robót. Solidność i terminowość wykonania prac w cenach konkurencyjnych powodowało, iż współpraca z w/w firmą układała się sprawnie i bezkonfliktowo. W pełni polecamy firmę Usługi Remontowo - Budowlane "GREG-bud" Fronia Grzegorz jako rzetelnego i doświadczonego wykonawcę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma GREG-BUD pracowała u mnie w październiku 2012r. - remontowała pomieszczenia gospodarcze. Jej właściciel, Pan Grzegorz podjął się niewdzięcznego zadania, a mianowicie dokończenia prac rozpoczętych, a właściwie "rozbabranych" przez niesolidnego "fachowca" z Czarkowa, który po skasowaniu drugiej zaliczki po porostu zniknął. Remont polegał na naprawie tynków, wykonaniu wylewki w posadzce, ułożeniu płytek i malowaniu pomieszczeń. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze - płytki ułożone świetnie. Prace wykonane zostały czysto, terminowo i co ważne zgodnie z moim oczekiwaniem. Dużym plusem było to, że firma dokonywała zakupów i przywoziła wszystkie niezbędne materiały. Pan Grzegorz służył dobrą radą i dobrymi pomysłami. Usługę wykonał kompleksowo - nie tylko we wcześniej ustalonym zakresie. Pan Grzegorz jest osobą sympatyczną, słowną i ugodową - w każdej materii można z Nim dojść do porozumienia. Reasumując - polecam Pana Grzegorza i Jego Firmę GREG-BUD. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rekomenduję firmę Greg-Bud jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace na terenie Instytutu Przemysłu Organicznego Oddział w Pszczynie zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Greg-Bud jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych. Firma Greg-Bud wykonywała prace budowlano - remontowe w pomieszczeniach Instytutu w okresie luty - kwiecień 2012r. W zakres robót weszły następujące czynności: malowanie, poprawki gipsowe, wykonanie ścianki działowej z wygłuszeniem, montaż drzwi i okna wraz z obróbką, wykonanie przepustu 250 mm wraz z zabudową przejścia przez ścianę szczytową zaślepionego i uszczelnionego kanału wentylacyjnego PVC, płytkowanie ścian i podłóg, przebudowa instalacji gazowej i elektrycznej. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Kiedy przeprowadzaliśmy w naszym domu remont korzystaliśmy z usług Grzegorza.Remontował łazienkę i malował mieszkanie.Prace były wykonywane czysto, sprawnie i z pomysłem. Jesteśmy zadowoleni z jego usług i możemy go polecić innym."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pracowała u mnie przez 8 tygodni wykonując prace wykończeniowe. Praca została wykonana sumiennie i z dużym profesjonalizmem. Samodzielnie rozwiązywała problemy nie angażując mnie w ich rozwiązywanie a przedstawiając gotowe rozwiązania. Profesjonalizm w połączeniu z rozsądnymi cenami. Polecam. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Solidny i uczciwy wykonawca. Roboty zostały wykonany starannie ,na wysokim poziomie i w przystępnej cenie. Duży plus za kompleksową usługę. U mnie firma wykonała większość robót wykończeniowych: część posadzek, docieplenie, karton-gipsy, glazurę, malowanie, wykończenie tarasu i balkonu. Ze wszystkich robót jestem zadowolony - mogę ze spokojnym sumieniem polecić wykonawcę Greg-bud."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz remontował moje mieszkanie w ubiegłym roku. Praca polegała na całkowitym remoncie. Od wyburzenia przez postawienie i całkowite wykończenie podłóg, ścian, sufitów w salonie, kuchni, łazience, pokojach i balkonie. Wszystkie prace z tym związane były prowadzone sprawnie, fachowo, czysto. Z wykonania jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu, bo warto!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "2 lata temu Pan Grzegorz wyremontował moją łazienkę na poddaszu. Wykonał prace przygotowawcze, zamontowanie okna, drzwi, montaż i wykończenie płyt gipsowych wraz z kłodzeniem gładzi gipsowej i malowaniem. Położył kafelki oraz półki z płyt gipsowych. Wykonał również w całości biały montaż. Dobrze wykonał zlecenie. Wykazał się dużą pomysłowością, przedstawiał własne propozycje. Bardzo miły, bezpośredni kontakt, Mogę polecić tę osobę:) "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wkonawstwo remontu generalnego w I.P.O. laboratorium w Pszczynie,
  wykonawstwo glazury i terakoty w Pałacu Kotulińskim w Czechowicach Dziedzicach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Różnorodność wykonywanych prac, poznawanie nowych ludzi, możliwość rozwijania swoich umiejętności.
  Doskonalenie różnorodnych technik budowlanych. Możliwość poszerzania asortymentu usług i wykorzystywania nowych technologii.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Odpowiadam Szukaj osoby zaufanej ktora znasz albo masz z polecenia.Chociaz to nie zawsze sie sprawdza .Osoba zeby byla sprawdzona to podstawa bo sa pseudo fachowcy ktorzy robia i psuja usluge a jednoczesnie podbieraja prace innym dobrym fachowcom.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Napewno bym chcial wiedziec czy mam doczynienia z fachowcem zadajac kilka prostych pytan.Jakie zlecenia wykonywal i gdzie jakich materialow urzywa i jakie by doradzil urzyc i jakim sprzetem dysponuje Kazdy klient ma prawo wiedziec z jaka osoba moze wspolpracowac

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  1) Czy ta firma dobrze wykonuje swoja prace.
  2) Czy ma rozsadne ceny za swoje uslugi.
  3) Czy jest rzetelna i pracowita.
  4) Mozliwosc negocjacji z klientem.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Podstawa klienta jest przemyslec czy go stac na dany remont lub budowe.Chodzi przedewszystkim o materialy budowlane,i wynagrodzenie dla wykonawcy za wykonana usluge.Druga rzecza jest rozmowa z wykonawca to zawsze podstawa,doradzic sie .Wiec sluze pomoca i doswiadczeniem.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Hm Mysle ze kazdy z nas jest w czyms dobry a nawet bardzo dobry ciezko powiedziec w czym moja firma sie wyroznia.Mysle ze jestesmy solidni dokladni i wykonujemy uslugi w czasie

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jezeli chodzi o pytanie to Ile to bedzie kosztowac i jak dlugo to bedzie trwalo.Odpowiadam cena w miare rozsadku a czas wykonania to mam takie powiedzenie Spiesz sie powoli Powoli a dobrze

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Robilem usluge w hotelu Elwo jak jeszcze istnialo byl tam lokal na dole robil tam gosc lazienke kafelkowal popijajac sobie piwko.mozecie sobie wyobrazic jak to wygladalo? oczywiscie inwestor jak to zobaczyl wywalil go a my przejelismy za niego prace .Co sie okazalo podczas fugowania zaczely odlatywac plytki jaka przyczyna? bardzo prosta Plyta wchlania klej bardzo szybko a on posmarowal cala sciane i popijajac sobie piwko kleil.HEHE zanim doplytkowal do gory bylo to suche wiec nie bylo opcji zeby to nie lecialo .Lazienka musiala byc robiona od nowa

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Powiedzial by tak ta praca jest ciezka ale czasami lekka trzeba byc dokladnym bo kazdy klient wymaga (***) ytkowanie nie kazdy to umie robic
  trzeba sie przykladac do tego i miec troche wyobrazni Malowanie i gipsowanie miec dobre oczy i doswiadczenie o danych materialach gdzie co mozna urzyc

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Tak szczeze mowiac mam inny zawod wyuczony ale wtedy byly inne czasy.Wiec swoja dzialalnosc w wykonczeniach wnetrz prowadze juz od dluzszego czasu tzn ponad 20 lat.Doswiadczenie mam duze w tej profesji.Moge doradzic i sluze pomoca innym inwestorom.Zapraszam

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Najbardziej jestem dumny ze zlecenia ktore wykonywalismy w Palacu Kotulinskim ogolnie rzecz biorac robilismy glazure i terakote .Jest to teraz wizytowka Czechowic Dziedzic ze zwyklej ruiny powstala piekna rzecz .Polecam obejrzec.Wystruj jak w zamku Pszczynskim.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Wiec tak.Czy sie ksztalce?.Mysle ze kazdy majac swoja firme sie ksztalci w swojej profesji.Ogolnie wyjezdzam na szkolenia z materialow nowych wchodzacych na rynek .Nikt nie jest alfa i omega a szkolic sie trzeba.Ja to robie pomaga mi to w pracy jakie i gdzie moge zastosowac dane materialy

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Jeden z ostatnich projektow duzych oczywiscie to remont IPO w Pszczynie Labolatorium Dotyczyl on remontu calkowitego pomieszczen .Koszty nie sa tu tak wazne Ludzie ktorzy tam pracuja sa zadowolenie z nowych pomieszczen i to jest wazne A jezeli chodzi o czas ktory poswiecilismy to taka usluga byla wykonana w 25 dni miedzy innymi bylo 6 pomieszcen w raz z kotlownia

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik nie jest skaplikowany poprostu przyjezdzam do klienta ogladam dane pomieszczenia i wyceniam Sa rzeczy ktorych nie da sie wycenic wiec konsultuje to z klientem

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradzilbym tak; jezeli chcemy wykonywac ta profesje to trzeba to lubic nieda sie pracowac na mus.Ta praca ma sprawiac przyjemnosc,i satysfakcje.Po drugie trzeba miec troche doswiadczenia w tym co sie chce robic .Ja to lubie i sprawia mi przyjemnosc jak klient jest zadowolony z mojej pracy :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza strona jest cisza spokoj i wyrozumialosc wzgledem innych osob.Lubie pomagac i uczyc innych ktorzy tego chca.i potrzebuja.Dziekuje

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Jaka umiejetnosc.Chcialbym udoskonalic stiuki weneckie bardzo mi sie to zawsze podobalo kolorowe wzory swiecace polyskiem roznorodnosc wzorow

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy chcialbys dalej pracowac w swojej branzy? Odpowiadam tak bo to lubie czasami mi sie chce zrezygnowac z tej wykonczeniowki,ale to sa chwile slabosci Sa klienci ktorzy nie do ceniaja naszej pracy i czasami mam chwile zwatpienia

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy jezeli bys mial mozliwosc pracowac gdzie indziej za wieksze pieniadze poszedlbys? odpowiadam Nie dlaczego bo jestem sam z siebie dumny co ztworzylem nie majac wyuczonego zawodu w tej branzy, ale jesli ktos chce to sie wszystkiego nauczy.Ja uczylem sie od podstaw i teraz ucze innych sprawia mi to radosc i satysfakcje wiec PIENIADZE to nie wszystko