"OILEN-GGC" GRZEGORZ GIBAŁA

Jesteśmy doświadczonym, energicznym i wykwalifikowanym zespołem pełnym ciekawych pomysłów i...

Jesteśmy doświadczonym, energicznym i wykwalifikowanym zespołem pełnym ciekawych pomysłów i zapału do pracy. Działamy na rynku usług remontowo-budowlanych i wykończeniowych od 2001 roku. Posiadamy bogate doświadczenia w świadczeniu tychże usług. Realizujemy zlecenia na potrzeby indywidualnych zleceniodawców jak i firm. Dla nas nie ma znaczenia wielkość zlecenia czy jego skomplikowanie, po prostu realizujemy je w sposób zadowalający zleceniodawcę i zgodny z prawem budowlanym. Nasi zleceniodawcy polecają nasze usługi swoim znajomym. Cechuje nas elastyczność na wymagania naszego klienta jak i terminowość realizacji prac połączona z dokładnością. Od początku swojej działalności stawiamy na oryginalność i nowoczesność. Jesteśmy otwarci na profesjonalną współpracę z każdym klientem. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zachęcamy do kontaktu. SKONTAKTUJ SIĘ, A ZASKOCZY CIĘ ATRAKCYJNOŚĆ I CENA OFERTY.

3 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mogę polecić z czystym sumieniem. Prace w zakresie wykończenia wnętrz obejmujące m.in. położenie glazury, hydraulikę i elektrykę zostały wykonane w sposób fachowy i solidny. Przy tym Pan jest bardzo komunikatywny i udziela wielu wskazówek, które konsultuje z klientem, co jest szczególnie przydatne, w przypadku szukania rozwiązań nietypowych."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Mogę polecić z czystym sumieniem. Prace w zakresie wykończenia wnętrz obejmujące m.in. położenie glazury, hydraulikę i elektrykę zostały wykonane w sposób fachowy i solidny. Przy tym Pan jest bardzo komunikatywny i udziela wielu wskazówek, które konsultuje z klientem, co jest szczególnie przydatne, w przypadku szukania rozwiązań nietypowych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Najpierw Pan Grzegorz remontował u mnie przedpokój. Wszystko było OK w należytym porządku i terminowo. Wiedziałam, że jak nadejdzie czas dalszego remontu mieszkania to wykonawca będzie tylko jeden … Pan Grzegorz. Gdy nadszedł czas na kolejne prace wykończeniowe całego mieszkania spotkaliśmy się; powiedzieliśmy miej więcej co chcemy zrobić. Pan Grzegorz od razu wiedział co ma robić, do naszych pomysłów, dodatkowo zaproponował kilka swoich rozwiązań z wcześniejszych aranżacji co nam przypadło do gustu i zaakceptowaliśmy. Szczegółowo udzielał rad i informacji jak pewne kwestię można rozwiązać, pełen profesjonalizm, nie ma się do czego przyczepić, prace wykonane idealnie! Dodatkowym atutem było to, że po każdym dniu było posprzątane. Ceny również są przystępne jak na poziom wykonania usługi oraz fachowe porady. Powiem tak, za taką usługę warto było zapłacić tą cenę. PODOBA MI SIĘ TERAZ MOJE MIESZKANIE. Polecam wszystkim !!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zanim zadzwonisz do p. Grzegorza zastanów się, czy chcesz mieć remont zrobiony szybko, czy porządnie? P. Grzegorza polecam zdecydowanie tym, którzy stawiają na dokładność, rzetelność! :) P. Grzegorz to infywidualista ale w jego przypadku ta cecha nabiera zdecydowanie pozytywnego brzmienia! :) śmiało można mu zaufać i bez obawy pozwolić mu działać! :) Baaardzo polecam!:))) Ps. Polecilłam wielu osibą i wszyscy są zadowoleni :)"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Sufity wielopłaszczyznowe, adaptacje strychów na mieszkania, kompleksowe wykończenia mieszkań, wymiana pionów kanalizacyjnych, drobne i gruntowne remonty, malowania i tapetowania mieszkań, biur i lokali użyteczności publicznej, zabudowa poddaszy, usługi hydrauliczne oraz elektryczne.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z ludźmi, poszukiwanie nowych rozwiązań, konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji, możliwość realizowania się dając inwestorowi dobrze wykonany produkt w postaci mojej pracy.
  Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Różnorodność wykonywanych prac, poznawanie nowych ludzi, możliwość rozwijania swoich umiejętności, doskonalenie różnorodnych technik budowlanych. Możliwość poszerzania asortymentu usług i wykorzystywania nowych technologii. Realizowanie niekonwencjonalnych projektów architektów, a w szczególności własnych co uwidacznia się zadowoleniem klienta.
  „Panie Grześku jakie piękne ja mam teraz mieszkanie. Dziękuję”

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Klient szukający osoby o moich umiejętnościach powinien zasięgnąć opinii dotyczących dotychczasowych realizacji, zapoznać się z recenzjami i rekomendacjami. Poprosić o możliwość kontaktu z osobami które wcześniej korzystały z moich usług. Jeśli jest taka możliwość obejrzenia „na żywo” wcześniejszych realizacji. Podstawową zasadą jest to, że klient musi być pewny, że dokonał właściwego wyboru, a tym wyborem jestem ja.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Z jakich materiałów i technologii korzysta usługodawca?
  Czy poprzedni zleceniodawcy są zadowoleni z wykonanej pracy? (ważne - kwestia możliwość weryfikacji). Jakiej skali trudności były to zlecenia?
  Czy prace są wykonywane solidnie? (ważne – referencje, polecena)
  Czy codziennie po skończeniu prac zostawiany jest ład i porządek?
  Czy potrzebne jest przeszkolenie BHP?
  Jakie dokumenty i zgody musi przedłożyć wykonawcy zleceniodawca?
  Jakie mam doświadczenie, gdzie można nabyć taką wiedzę i kwalifikacje?
  Jakie trzeba posiadać odpowiednie uprawnienia i szkolenia?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient powinien pytać o poprzednie realizacje, ich zakres oraz terminowość wykonania - powinien mieć możliwość konfrontacji tych danych. Oczywiście powinien poprosić o szczegółową wycenę swojego zlecenia i przedstawienie zakładanego kosztorysu materiałowego. Jakimi dysponuję uprawnieniami. W jaki sposób zamierzam sprawnie przeprowadzić realizację jego zlecenia.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Mieć wizję końcowego efektu i to czy chce modyfikować w trakcie realizacji projekt, czy też ja jako wykonawca mam się sztywno trzymać projektu. Realnie ocenić skalę trudności realizacji zadania oraz własne możliwości finansowe i realny czas , który może poświęcić na wykonanie inwestycji.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Możliwością kompleksowego wykonania zlecenia. Wiedza i doświadczenie pomaga mi nie tylko samemu wykonać zlecenia,ale również dobrać sprawdzonych pomocników do pomocy i dopilnować fachowego wykonania pełnego zakresu robót.
  Po prostu staram się by nie było żadnych poprawek i jestem w tym dobry. Taka sprawdzona już przez wielu solidność i dokładność w działaniu. Spokojnie i prawidłowo realizuję powierzone zlecenia.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Ile będzie kosztować usługa? Odpowiadam: Po dokładnym obmiarze i zapoznaniu się z wymogami zleceniem przedstawię przybliżone koszty robocizny i materiałów.
  Kiedy będzie koniec? Odpowiadam: Podam datę zakończenia prac po zapoznaniu się ze skalą zalecenia i uwzględnieniem niezbędnego czasu na procesy technologiczne. Zostanie on ujęty w umowie.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Wiele. Pierwsza z brzegu. Upalny sierpień - kończę realizację zlecenia kompleksowego wykończenia dwupoziomowego apartamentu na zamkniętym osiedlu strzeżonym /montuję malowane końcówki listew przypodłogowych ze styroduru przy meblach po ich montażu przez stolarzy/ już jestem po rozliczeniu końcowym z właścicielką. Pracy na półtorej godziny. W apartamencie jest właścicielka, ja i Pan od żaluzji dokonujący obmiarów. Po obmiarze pomieszczeń na górze ów Pan pyta grzecznie właścicielkę: „Czy może skorzystać z łazienki?” Pani oczywiście mu zezwala. Nic szczególnego. Mija (***) minut, a akwizytor nie wychodzi z łazienki zaniepokojona właścicielka najpierw „krąży” w pobliżu łazienki lecz po kolejnych 5 minutach puka do drzwi z zapytaniem: „Czy wszystko w porządku?”, „Czy Pan się dobrze czuje?” Na to drzwi otwiera świeżo po kąpieli akwizytor przewiązany w pasie ręcznikiem z prośbą by mu nie przeszkadzać bo on się pytał czy może skorzystać z łazienki, a nie z ubikacji i uzyskał zgodę. Więc czemu mu się teraz przeszkadza. Kobietę „zamurowało”, cofnęło do tyłu, prawie szpilki jej pospadały, aż usiadła na schodach, nagle zaczęła się głośno śmiać, a po chwili ….. jak wpadła do łazienki i dopadła akwizytora to go pogoniła w takim tempie, że opuścił mieszkanie chyba nie dotykając podłogi, za nim leciały jego ubranie, miarka, wzorniki i teczka z dokumentami. Temperamentna babka.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Przede wszystkim chciałbym aby wiedzieli że prace wykończeniowe to często "dłubanina" która niekiedy długo trwa i że nie warto pospieszać wykonawcy jeśli nie ma się uzasadnionej potrzeby lub konieczności. U mnie nie ma terminu na wczoraj, wszystkie prace są wykonywane w odpowiedniej kolejności i terminowo.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Decyzje o podjęciu pracy w tej a nie innej profesji po części wykształcił rynek pracy i niekończące zapotrzebowanie na remonty oraz boom budowlany poprzedniej dekady. Choć z drugiej strony po kilkunastu latach pracy w firmach korporacyjnych gdy jedna z nich wycofała się z polskiego rynku, a miałem podpisaną klauzulę o niemożliwości podjęcia przeze mnie pracy u konkurencji pod groźbą utraty uposażenia odszkodowawczego najpierw wyremontowałem i sprzedałem swoje mieszkanie później przeprowadziłem remont mieszkania rodziców. Następnie założyłem działalność gospodarczą, przeszedłem szereg szkoleń i kursów specjalistycznych nabrałem należytego i odpowiedniego doświadczenia by realizować wymagające realizacje. Jest to zajęcie które mnie nie nudzi, od kilkunastu wciąż spełniam nowe pomysły klientów i to mnie cieszy osobiście.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jednocześnie jest to najdziwniejsze moje zlecenie. Dzwoni do mnie inwestor mówiąc, że zapoznał się z moimi pracami i kontaktował się z byłymi zleceniodawcami oraz oferuję do wykonania kompleksowe zlecenie wykończenia 270 mkw powierzchni mieszkalnej „domku” w lesie nad jeziorem na pojezierzu mazurskim. Jadę na spotkanie, a tu inwestora nie ma, dzwonię zaniepokojony, co jest przyczyną? Uzyskuję informację, że nie może dziś dojechać ale klucze mogę pobrać od zaprzyjaźnionego gospodarza w pobliskiej wsi. W środku są plany i projekty dla mnie do zapoznania. Przez 2 tygodnie dogadujemy się mailowo co do zakresu prac, płatności, spraw logistycznych i technicznych. Przez cały czas realizacji zlecenia, ani razu nikogo nie było z wizytą, codziennie przesyłałem dokumentację zdjęciową z postępu prowadzonych prac na wskazany adres, zaliczki materiałowe bez najmniejszych problemów wpływały na moje konto. Zakres prac bardzo szeroki (sufity gięte wielopoziomowe i wielopłaszczyznowe, zabudowy podświetlane, kilka sufitów napinanych z efektem gwiezdnego nieba. Marmury na parapetach, mozaika granitowa na posadzkach itp., itd. Naprawdę bardzo ciekawe i wymagające technologicznie zlecenie. Po zakończeniu prac nikt nie odbierał realizacji ??? Przesłałem wystawioną fakturę na wskazany adres. Pieniądze wpłynęły momentalnie na konto. Do dziś nie wiem kto był zleceniodawcą.
  Ciekawostka. Chyba się podobało, bo po dwóch miesiącach otrzymuję zaproszenie dla dwóch osób na pobyt weekendowy w pewnym znanym uzdrowisku termalnym na południu Polski z informacją „Widok min moich przyjaciółek gdy zobaczyły mój domek jest bezcenny”. Miłego pobytu.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Cykliczne uczestniczę w szkoleniach i prezentacjach producenckich, współzawodniczę z kursantami na szkoleniach, czytam specjalistyczną literaturę branżową, uczestniczę w targach branżowych, wymieniam uwag i doświadczeń z innymi wykonawcami, nabywam uprawnia specjalistyczne w państwowych organach kwalifikacyjnych ( przykład: Uprawnienia 1kW Eksploatacja Stowarzyszenia Elektryków Polskich).

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Aranżacja i całościowa samodzielna jednoosobowa realizacja wykończenia mieszkania apartamentowego 75 m². Sufity podwieszane z kofrowym podświetleniem bocznym oraz punktowym na płaszczyźnie poziomej, połączenie sufitu podwieszanego z sufitem napinanym i montaż konstelacji gwiezdnego nieba RGB. Przeniesienie instalacji hydraulicznej i grzewczej, ułożenie glazury i gresu w łazienkach i toalecie z białym montażem, szpachlowanie ze sztublaturą i malowaniem sufitów i ścian, ułożenie deski podłogowej na klej dwuskładnikowy, przeróbka instalacji elektrycznej, montaż malowanych listew przypodłogowych (polystar - pianka poliuretanowa) z utwardzonego styropianu.
  Cena: sprawa między mną, a zleceniodawcą /tajemnica handlowa/.
  Czas realizacji: 14 tygodni.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik jest skonstruowany jasno i przejrzyście by był łatwy w przekazie dla odbiorcy i nie budził jakichkolwiek sprzeczności podczas rozliczenia końcowego z inwestorem . Każda usługa jest szczegółowo opisana, podana jest jednostka określająca jej wielkość oraz cena jednostkowa określająca jej wartość netto.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Powinna uczyć się w kierunku technicznym to jest podstawa, śledzić nowinki techniczne ale również pamiętać o tym, że to co było kiedyś wcale nie jest archaizmem lecz wręcz przeciwnie spójne połączenie starych sprawdzonych technologii z nowymi daje czasami zaskakująco dobre efekty i rozwiązania aranżacyjne. Przepracować fizycznie na budowach by nabrać praktycznego doświadczenia, uczestniczyć w szkoleniach i prezentacjach producenckich. Jeżeli będzie miała szczęście trafić na dobrych nauczycieli i tę pracę polubi to będzie uprawiać ten zawód z zadowoleniem. Doskonalić się w prowadzeniu rozmów oraz jasno i merytorycznie przekazywać informacje. Umieć natychmiastowo reagować na potrzeby zmian w realizacji zlecenia.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Solidność, perfekcja wykonania, zgodność z zasadami sztuki budowlanej. Dobra komunikatywność z klientem i ustalenie jak najbardziej prawdopodobnego końcowego kosztorysu danego zlecenia, staram się wyprzedzić to co nieuniknione i co zwiększa koszta czyli problemy napotkane w wykonywanych pracach tak by klient miał świadomość tego ile przyjdzie mu zapłacić w efekcie końcowym i był na to przygotowany.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym udoskonalić w swojej profesji wykonywanie nietypowych ścian dekoracyjnych typu stiuk wenecki, wapienny jak też sztukaturę dekoracyjną sufitową, przestrzenną.