F.H.U. "NICU" DOM I OGRÓD GRZEGORZ NICPOŃ

Wykonujemy:gładzie gipsowez wykorzystaniem maszyn redukujących zapylenie do...

Wykonujemy:gładzie gipsowez wykorzystaniem maszyn redukujących zapylenie do minimum,malowanie-tradycyjne i natryskowe,panele,sufity podwieszane i zabudowy KG,tapetowanie ...,inne prace w domu lub ogrodzie-na wszystkie prace pisemna umowa-gwarancja-rachunek -zapraszam

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachwo i dokładnie a przy tym miła atmosfera ;) Gładzie wykonane bardzo dobrze. Fachowa porada przy doborze farby, która świetnie się prezentuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Pana Grzegorza. Polecamy!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Fachwo i dokładnie a przy tym miła atmosfera ;) Gładzie wykonane bardzo dobrze. Fachowa porada przy doborze farby, która świetnie się prezentuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Pana Grzegorza. Polecamy!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  (***) (***) ;jsessionid=0C699C5CE (***) BEA8AD738051.host1 (***) (***) -9d9eeavdA8

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w mojej pracy lubię realizować projekty zleceniodawcy w sposób aby był z nich naprawdę zadowolony,lubię wyzwania które często podejmuję z czystą przyjemnością.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  A może wierszem?
  każdy klient z oczywista,
  chce by praca była czysta
  aby termin był kruciutki
  każdy kącik był gładziutki
  aby farby ,materiały
  stanowiły koszcik mały
  no i wreszcie sedno sprawy
  bierz"Nicusia"bez obawy.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chętnie odpowiadamy na pytania klienta,służymy poradami w technologi wykonania usługi i w doborze materiałów,po za tym nic do ukrycia jeśli chodzi o profesje-pytaj a odpowiem

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  O co pytać klient dobrze wie,ale przede wszystkim czy realizowano już podobne zlecenia,czy dysponuje się sprzętem,zasobami ludzkimi,jaki będzie termin realizacji,jakie koszty itp.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Zatrudniając osobę "niewiadomego pochodzenia" klient naraża się na straty finansowe i możliwość "spartaczenia roboty"kierując się wyborem wykonawcy w uwagi na niską cenę często popełnia się błąd-Pamiętaj ZUS I US kosztuje nikt nie pracuje za darmo-poza tym podpisuj ZAWSZE UMOWĘ !!!

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nasze usługi od innych wyróżnia szczególna dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac i dążenie do pełnej satysfakcji klienta,co potwierdzić może niemałe grono zadowolonych klientów.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci chcą porady co do materiałów,farb,i technologi wykonania,uwzględniając to jakim portfelem się dysponuje:) dobiera się optymalne rozwiązania.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Podczas jednego ze zleceń-konkretnie malowanie sklepu,klient dostarczył nam farbę która miała bardzo kiepskie krycie,gdy zaczynałem malowanie wykonałem kilka rozmazań wałkiem co spodobało się klientowi i odmalowano resztę ściany w takim właśnie deseniu:) - (***)
  no cóż każdemu podoba się co innego:)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Remonty i wykończenia wnętrz wymagają wiele wysiłku,samodyscypliny,cierpliwości aby efekt finalny był zadowalający,jeśli myślisz że coś jest bardzo proste spróbuj sam a potem dopiero się wypowiadaj na temat danej czynności:)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Remontami i wykończeniami wnętrz trudnię się bo lubię realizować,pomysły i projekty które dostarczają szczęścia innym,sam jestem bardzo zadowolony gdy realizacja zostaje zakończona a klient otrzymuje dokładnie to czego oczekiwał.Pracę tą wykonuję po namowie znajomych,kolegów którzy powtarzali mi abym robił to co lubię i dobrze się na tym znam:)

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny ze wszystkich wykonywanych zleceń,w każde wkładane jest jednakowe zaangażowanie,przy każdym zleceniu dokładane są wszelkie starania aby zadowolić klienta.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  współpracujemy ze znanym i cenionym na rynku producentem farb i materiałów,ów producent organizuje spotkania szkoleniowe zapoznając nas z nowościami rynkowymi i dając możliwość wypróbowania produktu przed jego zakupem,bierzemy chętnie udział w takich szkoleniach

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Wycena realizacji wykonywana jest każdorazowo -przed rozpoczęciem prac,nie operujemy "sztywnym"cennikiem każde zlecenie jest wycenione po uwzględnieniu wielu czynników (***) traży,stopnia trudności,warunków utrudnionych itp.koszt realizacji jest ustalany i zapisywany w umowie i niezmienny jeśli nie ulegnie zmianie zakres robót.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Przede wszystkim czy lubisz to co chcesz robić bo jeśli nie odpuść sobie bo realizacje w które wkłada się niewystarczająco wiele wysiłku i serca nigdy nie będą dobrze wykonane.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Niewątpliwie naszą najmocniejsza stroną jest uczciwość,sumienność,przez co zdobyliśmy zaufanie firm i klientów indywidualnych

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  wychodzę z założenia iż człowiek uczy się całe życie co dotyczy każdego więc ciągle podnosi swoje kwalifikacje,ale najważniejsze aby nie popadać w rutynę....ucz się ucz.....