Grześ-Bud

Witam.Wykonuję wszelkie prace związane z remontem domów i mieszkań.Na rynku jesteśmy już od ponad...

Witam.Wykonuję wszelkie prace związane z remontem domów i mieszkań.Na rynku jesteśmy już od ponad 12 lat. Nasze prace są wykonywane fachowo i solidnie,gdyż chcemy kończąc pracę wyjść z niej z twarzą i zadowoleniem,co jest na pewno ważne dla obu stron.Wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiam i czekam na zlecenia.

9 referencji - ocena 4/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz, przemiły człowiek i solidna firma. Super kontakt, świetny fachowiec, pracuje szybko i dokładnie. Można na niego liczyć, doradzi, zaproponuje rozwiązanie, gdy nastąpi problem. Szczerze polecam, Pan Grzegorz ma złote ręce a ja śliczną kuchnię ☺️"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz, przemiły człowiek i solidna firma. Super kontakt, świetny fachowiec, pracuje szybko i dokładnie. Można na niego liczyć, doradzi, zaproponuje rozwiązanie, gdy nastąpi problem. Szczerze polecam, Pan Grzegorz ma złote ręce a ja śliczną kuchnię ☺️"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Uczciwy i uczynny wykonawca. Remont dwupokojowego mieszkania wykonali sprawnie, fachowo i terminowo. Nie mam większych zastrzeżeń do ich pracy, co przy obecnym rynku nie jest codziennością. Cena usługi była konkurencyjna."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz wykonywał u nas prace remontowe. W zakresie prac było: demontaż boazerii, równanie i malowanie ścian, wymiana parapetów, wymiana i montaż drzwi z ościeżnicami, wyburzenie ścian, całkowity remont łazienki i ubikacji (w tym hydraulika, skuwanie kafelek, wylewka, układanie płytek na podłodze i ścianach, montaż podwieszanego sufitu, oświetlenie, montaż prysznica umywalek, toalety w zabudowie), odświeżenie kuchni w tym kafelki na podłodze i malowanie kafelek ściennych. Z całości wykonanych prac jesteśmy zadowoleni, wszystko sprawnie funkcjonuje. Jest osobą pracowitą i elastyczną - kilkukrotnie zmieniała się nam koncepcja w trakcie prac remontowych i za każdym razem udało nam się sprawnie uzgodnić potrzebne zmiany. Bardzo polecamy usługi Pana Grzegorza."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Drodzy poszukiwacze fachowej siły do remontów! Ekipa firmy GRześ BUD pierwsza zareagowała na ogłoszenie na portalu remontuj.pl i w dniu 26.02.2018r. zakończyła pomyślnie zlecenie pomalowania ścian i sufitu w pokoju, przeznaczonym na gabinet. Usługa została wykonana rzetelnie, achowo, skrupulatnie, operatywnie, do takiego stopnia, że rozszerzyłam jej zakres o skręcenie nowo przybyłych mebli gabinetowych- witryn bibliotecznych. Uczciwie uprzedzając mnie, że Panowie nie skręcali jeszcze mebli, ale dzięki ogólnemu doświadczeniu i chęci oswojenia kolejnego tematu w pracach remontowych, wywiązali się perfekcyjnie i z tego nowego tematu. Brawo dla nich!!!Tak trzymać!!! Można im powierzać różne zlecenia. Polecam gorąco GRZES-BUD!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont przebiegł szybko i sprawnie.Wszystkie detale zostały dokładnie dopracowane.Bardzo mili ludzie,potrafią też doradzić jeśli nie jest się zdecydowanym.Prace wykonane bardzo dokładnie i czysto.Ekipa godna polecenia."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz to świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Praca wykonana została solidnie i terminowo. Mimo, że jestem osobą naprawdę wymagającą, nie mogę się absolutnie do niczego "przyczepić". Jest uczciwy i godny zaufania. Szczerze polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z Panami Grzegorzem i Arturem umówiłem się w styczniu 2015 na zrobienie pod klucz dwóch łazienek i parę mniejszych prac w innych pomieszczeniach. Pierwszy dzień był obiecujący, ale potem tempo niestety siadło. Gdy byłem w delegacji, panowie przekoloryzowali informację o stanie zaawansowania prac i chcieli od mojej żony zaliczkę za wykonane prace. Zaliczkę za w rzeczywistości niewykonane prace i zaliczkę o której od początku nie było mowy. Jak nie dostali, to się zabrali wcześniej do domu. Zaczęli kłaść gładź bez uprzedniego zagruntowania ścian, choć umawialiśmy się inaczej - do dziś nie rozumiem dlaczego. Do moich krytycznych uwag dotyczących stanu i jakości prac w zasadzie się nie odnieśli. Nie wiem co o sytuacji myśleć, trochę bezrefleksyjne podejście. Rozstaliśmy się po 4 dniach pracy. Także po współpracy zostały 2 tygodnie opóźnienia i... ślad po papierosie we framudze drzwi tarasowych:( Wychodzi, że straszni pechowcy - woda dom zalała, modem się zepsuł, właśnie mieli dzwonić itp. Szkoda, bo panowie sympatyczni i sprawiali wrażenie zaangażowanych. Może pod stałym nadzorem albo przy łatwiejszym zakresie wyszłoby lepiej."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Grzegorz pracował u mnie przy remoncie domu jednorodzinnego w jesieni 2013r,. (tynki, karton-gips, sufity podwieszane, oświetlenie, malowanie, panele podłogowe). Prace zostały wykonane poprawnie i zgodnie ze zleceniem. Doceniam uczciwość, a szczególnie reakcję na moją prośbę przyjazdu gdy pojawił się drobny problem, rok po zakończeniu prac (usterka została usunięta przez pana Grzegorza). Mogę tę osobę polecić innym użytkownikom portalu ! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zlecenie na malowanie mieszkania za października 2014 zostało wykonane przez ekipę p. Grzegorza fachowo i w terminie. Oprócz malowania ekipa wykonała także wyburzenia wskazanych zabudów kartonowo-gipsowych, uzupełnienia ubytków w ścianach, oraz położyła nam panele podłogowe w trzech pokojach. Jesteśmy zadowoleni z efektów tych prac, polecamy wykonawcę."

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy lubię to ze mogę być szefem samym dla siebie,po za tym poznaję dużo ciekawych ludzi z którymi szybko potrafię nawiązać dobry kontakt. Lubie prace deweloperskie które mogę wykonać pod tzn. klucz. Największa radość sprawia mi to jak moja praca zostaje dobrze wykonana a inwestor jest zadowolony.