HARTMAN DM SP. Z O.O.

Dekarskie. Izolacje. Hydroizolacje. Termoizolacje (docieplenia). Czyszczenie Impregnacja...

Dekarskie. Izolacje. Hydroizolacje. Termoizolacje (docieplenia). Czyszczenie Impregnacja Klinkieru. Renowacja Elewacji , Renowacja Cegły. Brukarskie. Elektryczne. Hydrauliczne. CO. Wodkan. Gaz. Glazura. Terakota. K/G. Zabudowy. Malowanie. Murowanie. Docieplenia. Wyburzenia. Solarne. Układanie Kostki. Montaż Okien Dachowych. Naprawa Kominów. Ogrodzenia. Ogrodzenia Placów Zabaw. Pergole Śmietnikowe. Wiaty. Garaże. Podbudowy. Fundamenty. Budowa. Kierowanie Budowami. Uprawnienia. Styropapa. Papa Termozgrzewalna. Dachówka. Blachodachówka. Gont. Blacharka. Obróbki. Rynny. Ogrzewanie Rynnowe. Instalacje Przeciwoblodzeniowe. Tarasy. Balkony. Chodniki. Ciągi Piesze. WLZ. Remonty Klatek. Hale. Magazyny. Klinkier. Bruk. Kostka. Odwodnienia. Pompy Ciepła. Kotły CO. Przyłącza. Zszywanie Ścian. Kotwienie. Przewierty do fi 400. Odśnieżanie Dachów Parkingów Podjazdów. KREDYTOWANIE USŁUG. 519 790 800. Fachowo , za rozsądną cenę , z gwarancją . Wystawiamy faktury VAT. Posiadamy ubezpieczenie OC

6 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu 2019 r. firma Hartman remontowała dwie łazienki w Przedszkolu Miejskim w Łodzi. Firma sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działa charakteryzowały się sumiennością i profesjonalizmem do powierzonych zadań. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem polecam firmę Hartman."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu 2019 r. firma Hartman remontowała dwie łazienki w Przedszkolu Miejskim w Łodzi. Firma sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działa charakteryzowały się sumiennością i profesjonalizmem do powierzonych zadań. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem polecam firmę Hartman."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont łazienki i malowanie mieszkania przebiegło bardzo sprawnie i stosunkowo niedrogo. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy i następne zlecenie również trafi do firmy Hartmann. Widać było że pracują prawdziwi fachowcy, aż miło było patrzeć."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Hartman w zeszłym roku -2015 -prowadziła w naszym przedszkolu prace budowlane/wymiana ogrodzenia/ sprawdziła się w 100%. Polecam wysoka jakość usług, terminowość , solidność oraz słowność i uprzejmość właściciela."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Realizacja umów zgodna z ich przedmiotem. Wszelkie uwagi uwzgledniane na bieżąco.Realizacje w ustalanych terminach.Reklamacje - nieliczne. Biezace wsparcie i fachowe doradztwo. Dokumnetacja kosztorysowa ( przed i po) czytelna i zrozumiała. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma HARTMAN DARIUSZ MORAWSKI wielokrotnie wykonywała dla mnie prace budowlane z czego zawsze byłem zadowolony. Żetelność oraz fachowość jest zawsze na pierwszym miejscu. Zabrakło by miejsca na rozpisywanie się o wykonanych pracach, ale między innymi został wykonany remont dachu polegający na wymianie blacharki na zabytkowym budynku Z.S.P. nr.5 Drewnowska 88 i wiele innych obiektów urzytkowych typu szkoły, przedszkola, bloki, kamienice. Firma HARTMAN zajmuje sie remontami oraz budowami od podstaw. Posiada szerokie grono fachowców w dziedzinie budownictwa, w związku z czym jest samo wystarczalna. Szczerze polecam. EDBUD Edward Kunasz. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Solidny wykonawca wykonujący swoją pracę z zaangażowaniem i zrozumieniem potrzeb klienta. Można również liczyć na jego pomoc i doradztwo w kwestiach technicznych i materiałowych.Z firma Hartman współpracuję od 2011r. Wykonywała dla mnie remonty lokali, prace brukarskie, dekarskie, oraz naprawy izolacji przeciw wodnej zielonego tarasu. Polecam tą firmę ponieważ są konkretni i wywiązują się ze swoich zobowiązań.. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Prace naprawcze piwnic i garaży podziemnych , hydroizolacyjne dla Dewelopera , naprawy tarasów i balkonów dla Deweloperów , wykonanie i montaż ogrodzenia dla kilku Przedszkoli , wykonanie i montaż ogrodzeń dla kilku Szkół . Remonty dachów dla Szkół , Przedszkoli , Kamieniczników , Inwestorów prywatnych , Naprawy schodów , remonty łazienek , wykończenia wnętrz , remonty mieszkań . Adaptacja lokali na gabinety medyczne .Hydroizolacje fundamentów . Prace brukarskie .

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Satysfakcję z dobrze wykonanej pracy , możliwość rozwiązywania skomplikowanych problemów , dobre relacje z Klientami , ciągłe nabywanie nowych umiejętności i wiedzy , możliwość poznawania nowych technologii i ich stosowania , wykorzystywanie dobrych materiałów , zadowolenie Klientów .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Radziłbym unikać jak ognia tanich , bezimiennych , pseudo fachowców . Radziłbym korzystać jedynie ze sprawdzonych Firm zatrudniających wykwalifikowanych pracowników , które dają gwarancję na wykonane prace , pracują na dobrych materiałach i posiadają odpowiednią wiedzę .

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy wykonawca ma firmę , czy może na co dzień pracuje jako piekarz , a budowlanką zajmuje się amatorsko w wolnym czasie . Proszę mi wierzyć jeśli pseudo fachowiec proponuje Klientom np ułożenie glazury za 20 zł/m2 to radzę natychmiast zakończyć rozmowę , to zaoszczędzi Państwu sporych strat związanych ze zmarnowanym materiałem i uniknąć ewentualnych kłopotów zdrowotnych związanych z silnym wzburzeniem , po obejrzeniu efektów takiej pracy .

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien zastanowić się czy , chce wykonać zaplanowane zadanie w sposób profesjonalny z użyciem właściwych materiałów za rozsądne ale odpowiednie pieniądze , z gwarancją i fachowo . Czy chce uzyskać najniższą cenę , przy użyciu najtańszych materiałów z marnym , lub co gorsza tragicznym skutkiem , dla siebie .

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nasza Firma wykonuje specjalistyczne prace w zakresie remontów i budowy , przy użyciu fachowej kadry pracowniczej , oraz odpowiednich narzędzi i materiałów . Na wykonane przez Nas prace udzielamy gwarancji , często wieloletniej , oraz posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000,00 zł , co jest dodatkową gwarancją dla Klienta . Zajmujemy się zamawianiem i dostawą materiałów , pomagamy w przygotowywaniu pomieszczeń do remontu , służymy fachowa radą i pomocą , współpracujemy z projektantami , architektami i geodetami , pomagamy w załatwianiu formalności urzędowych i bankowych .

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Naprawa tarasu w Przedszkolu około 300 m2 , poprzedni Wykonawca zbudował go niezgodnie ze sztuką budowlaną i jakimikolwiek zasadami zdrowego rozsądku. Zajęło Mu to 2 miesiące . Rozebraliśmy taras i wykonaliśmy go od nowa w 1,5 tygodnia . Koszt 30 000 zł .

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Ucz się , wyciągaj wnioski z błędów , wykonuj swoją pracę uczciwie i fachowo , korzystaj ze szkoleń i kursów , w tej profesji jest bardzo dużo nowości , nowych technologii i nowych materiałów . PAMIĘTAJ !!!! ZADOWOLONY KLIENT = NOWI KLIENCI !!!!

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Profesjonalizm , duża wiedza i doświadczenie , uczciwość , rzetelność , Prężnie działająca Firma , szeroki zakres oferowanych usług , gwarancja na wykonane usługi , ubezpieczenie OC prowadzonej działalności , wieloletnia ugruntowana pozycja na rynku , poważne podejście do każdego zadania .