Hemos P.W.

Oferujemy najlepszej jakości okna w najniższej cenie na całym śląsku ,Najprężniej działamy w...

Oferujemy najlepszej jakości okna w najniższej cenie na całym śląsku ,Najprężniej działamy w Cieszynie, Ustroniu, Wiśle, Skoczowie, Jastrzębiu i okolicy. Drzwi Wikęd Komsta, Mikea , Iporti. Najcieplejsze do Twojego domu i mieszkania .Parapety zewnętrzne, konglomeraty, MDF, PCV. Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe .Bramy garażowe na niemieckich profilach w najlepszej cenie. Teraz jeszcze lepsze rabaty. Oferujemy montaż i pomiar autoryzowanej Firmy specjalizującej sie głównie w montażu okien , drzwi , rolet , żaluzji, bram garażowych.
Okna PCV i Aluminium w najniższej cenie w województwie sląskim. Dostępna szeroka paleta barw, profile proste oraz okrągłe. Doskonała ochrona termiczna. Okna dwu i trzyszybowe i nie tylko w bardzo atrakcyjnej cenie.Okna Veka , Schuco, Perfectherm. Dokonujemy pomiaru i montażu przez najlepszą ekipę montażową w Cieszynie. Prześlij wymiar do wstępnej wyceny a sam sie przekonasz, że to najlepsza oferta najlepszej jakości okien. Posiadamy w swoim asortymencie szerokiej gamy okna dachowe FAKRO.
W ofercie również: drzwi wewnetrzne DRE, ERKADO, INTENSO, VOSTER, CLASSEN,PORTA. Rolety podtynkowe i nadstawne.Zrealizowaliśmy już mnóstwo inwestycji i wszyscy Klienci sa bardzo zadowoleni z kompetencji naszych pracowników. Oferujemy doradztwo i profesjinalizm.
Zajmujemy sie również dociepleniami z materiałów KB, solbet i inne Krótkie terminy realizacji, najlepsi i solidni fachowcy w okolicy. Doradztwo w zakresie dociepleń w Firmie i u klienta. Zadzwoń albo napisz ,jeśli wiesz jaka jest powierzchnia, podaj wymiary a wstępnie zrobimy kosztorys prac wraz z materiałem. Zapraszamy serdecznie wszystkich do wspołpracy .

P.W.HEMOS
CIESZYN Bielska 136
(***)

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Mamy bardzo wiele zleceń jednak naszą najważniejszą cechą jest terminowość ! Nasz ostatnia realizacja był to montaż parapetów z konglomeratu oraz montaż drzwi z naświetlem !

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W naszej pracy najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów z produktów, które oferujemy i przede wszystkim z naszych usług, które wykonujemy. Bardzo ważny jest dla nas również kontakt z klientem. Fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdej przygotowywanej przez nas oferty. Jest to praca bardzo wymagająca, jednak satysfakcja klienta jest zawsze najważniejsza !

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najważniejsze to znać produkt. Trzeba posiadać fachową wiedzę przy oferowaniu okien , drzwi, rolet i żaluzji fasadowych. Wiedza w zakresie produktu jak i sposobu jego montażu jest bardzo cenna dla Klienta. My specjalizujemy sie również w ciepłych montażach.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem to chciałbym wiedzieć z jakich materiałów oraz jakiej jakości sa produkty mi oferowane. Ważne jest również porównanie z innymi produktami. Chciałbym mieć również szeroki wybór tak by zakupiony przeze mnie produkt odpowiadał moim wymaganiom w 100%. I tak właśnie jest w naszej firmie. Przedstawiamy klientom aprobaty techniczne, specifikacje produktów oraz staramy się odpowiedziec wyczerpująco na wszystkie pytania klienta.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Co wiadomo Ci o branży budowlanej? Jaki zakres wiedzy posiadasz w temacie okien , montazu ,drzwi zewnętrznych, bram garażowych , ciepłego montazu okien .? Chciałbym kupic okna do nowego domku może mi Pani coś doradzić .Jaki montaż Pani poleca ? Czy ciepłe podwaliny zdają egzamin w zakresie przenikalności?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Działamy na rynku od 6 lat. MOntaż i dostawę towaru uzgadniamy z Klientem już w momencie podpisania umowy. Terminy są dotrzymywane z naszej strony. Klienci od początku wspołpracy z nami wiedzą kiedy i w jaki sposób będziemy realizowac ich zlecenia. Dla nas najważniejsża sprawą jest terminowośc i fachowy montaz . Specjalizujemy sie w montażach z ciepłymi podwalinami pod HST i drzwi balkonowe, oraz stosujemy ciepłe parapety. Dbając o oszczędnośc naszych Klientów gwarantujemy produkty najcieplejsze na rynku.