HSF Wykończenia

Firma HSF działa na Małopolskim rynku budowlanym. Młody i energiczny zespół specjalizuje się w...

Firma HSF działa na Małopolskim rynku budowlanym.
Młody i energiczny zespół specjalizuje się w wykończeniach wnętrz i remontach zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nie działamy na masową, przemysłową skalę co sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie i może zawsze liczyć na nasze wsparcie techniczne i usługi najwyższej jakości. Rozwiążemy problemy związane z adaptacją pomieszczeń, remontem, przebudową czy też uciążliwymi usterkami. Mając na uwadze stały rozwój technologii budownictwa oraz wzrastające wymagania klientów, mamy na celu bieżące wdrażanie nowych produktów jak i rozwiązań technologicznych do naszych działań. A liczne odbyte przez nas szkolenia i praktyka zapewniają wysoki standard produktu finalnego i pewne zadowolenie klienta.

Działamy głównie na terenie Krakowa, Chrzanowa oraz ich okolic. Oraz wszystkie miejscowości po drodze. ;)

Dojazd, obmiary oraz wycena prac jest zupełnie bezpłatna.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  3 Ostatnie zlecenia

  Kompleksowe wykończenie mieszkania 42m2 przy ul. Bojki w Krakowie. Flizowanie łazienki oraz posadzki w przedpokoju, panele oraz deski w pokojach, gładzie, malowanie, przeróbki hydrauliczne oraz elektryczne.

  Kompleksowe mieszkania z antresolą 36m2 - osiedle Nad Stawem - Kraków - Wykonanie antresoli, Wyburzanie ściany, podnoszenie połaci dachowych (mieszkanie na poddaszu) Flizowanie łazienki + biały montaż, przeróbki elektryczne i hydrauliczne, deski na podłogach, gładzie, malowanie, montaż schodów oraz barierek na antresoli.

  Kompleksowe wykończenie domku jednorodzinnego w Libiążu - 220m2 - w tym wielopoziomowe sufity podwieszane. Ocieplenie poddasza, obudowa kominka, 3 łazienki (2 z Kabinami prysznicowymi wraz z odpływem liniowym, oraz jedna z wanną) Deski oraz panele w pokojach, płytki w holu, kuchni. Bardzo wymagający klient oraz bardzo drogie powierzone materiały (płytki, deski, biały montaż) Zlecenie zakończone sukcesem. Klient bardzo zadowolony.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość wykazania się kreatywnością, kontakt z ludźmi oraz uśmiech na ich twarzach po udanym zleceniu. Dawanie ludziom radości oraz pomocy w urządzaniu wymarzonego mieszkania/domu. Lubię patrzeć, jak dzięki naszej pracy stara rudera zamienia się miłe przytulne mieszkanie. Interesują mnie również nowe technologie budowlane oraz ich zastosowanie w praktyce.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim upewnić się, że osoba która sugeruje że ma umiejętności, na pewno je posiada. Wygląd fachowca może dużo mówić o jego pracy. To oczywiście nie jest reguła, ale należy mieć baczenie na "fachowców" z czerwonymi nosami. Oraz całkowicie wykluczyć "fachowców" którzy na drugie śniadanie o 10:00 otwierają Harnasia z puszki ;)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jaka jest moja specjalizacja?
  Jak długo działam na rynku?
  Czy wystawiam fakturę/rachunek do zlecenia?
  Jakie wcześniej zlecenia wykonałem?
  Czy gładzie szlifowane są ręcznie, czy maszynowo?
  Czy sprzątam po wykonanej pracy?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Porównać ceny z innymi fachowcami
  Porównać ceny materiałów
  Zastanowić się czy jest możliwość uniknięcia niepotrzebnych prac i tym samym obniżenia kosztów
  Sprawdzić zużycie materiałów i porównać je z kosztorysem otrzymanym od wykonawcy, gdyż nieuczciwe firmy często zawyżają ilości potrzebnych materiałów i biorą sobie to co zostanie.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Specjalizujemy się w wykończeniach oraz remontach dla odbiorców indywidualnych. Nie podejmujemy się zleceń przemysłowych, dzięki czemu nasz zespół nie ma w nawyku wykonywania prac na szybko i byle jak, co często ma miejsce na dużych inwestycjach typu sklepy, hale produkcyjne itp. Przykładamy się do każdego detalu, dzięki czemu osiągamy bardzo dobry efekt końcowy. Bo przecież "diabeł tkwi w szczegółach" :)