"CHATKA" KRZEMIANOWSKI KRZYSZTOF

WITAM !Remontuję łazienki, kuchnie, tarasy, mieszkania - zapraszam serdecznie... .Remonty...

WITAM !Remontuję łazienki, kuchnie, tarasy, mieszkania - zapraszam serdecznie... .Remonty wykonuję od 1993 roku z dobrym skutkiem do dzisiaj! Tak po prostu! Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem przy rozsądnej cenie usługi.Zapraszam.                        Krzysztof  

15 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zlecenie dotyczyło wykończenia nowego mieszkania oddanego w stanie deweloperskim (malowanie, podłogi, glazura, kompletne wykończenie łazienki, montaż drzwi, przeróbki instalacji elektrycznej i wodnej, montaż oświetlenia). Wszystko zostało wykonane więcej niż dobrze. Wielkim plusem było zresztą nie tylko przeprowadzenie prac, ale również doradztwo i pomoc w drobnych specjalistycznych zakupach. Pan Krzysztof to więcej niż dobry fachowiec."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zlecenie dotyczyło wykończenia nowego mieszkania oddanego w stanie deweloperskim (malowanie, podłogi, glazura, kompletne wykończenie łazienki, montaż drzwi, przeróbki instalacji elektrycznej i wodnej, montaż oświetlenia). Wszystko zostało wykonane więcej niż dobrze. Wielkim plusem było zresztą nie tylko przeprowadzenie prac, ale również doradztwo i pomoc w drobnych specjalistycznych zakupach. Pan Krzysztof to więcej niż dobry fachowiec."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z Panem Krzysztofem po raz pierwszy spotkaliśmy się 2 lata temu przy drobnych naprawach w naszym mieszkaniu i byliśmy bardzo ciekawi jak to będzie wyglądać. Na szczęście okazało się, że Pan Krzysztof jest bardzo solidną osobą, więc gdy 3 miesiące temu potrzebowaliśmy kogoś do gruntownego remontu łazienki i toalety, był on pierwszą osobą, o której pomyśleliśmy. Pan Krzysztof ma bardzo duże doświadczenie, co widać w efektach pracy, jak i słychać w rozmowie. Zawsze służy radą, przedstawia różne warianty rozwiązania jakiegoś problemu i cierpliwie tłumaczy ich wszystkie wady i zalety. Potrafił szybko wychwytywać luki lub niedopatrzenia w naszych rozwiązaniach, dzięki czemu mogliśmy urządzić naszą łązienkę lepiej. Pan Krzysztof nie jest fachowcem w stylu "będzie pan zadowolony", tylko takim, który naprawdę potrafi współpracować z klientem. Nasz ostatni remont podyktowany był tym, że zostaliśmy zalani do tego stopnia, że musieliśmy pozbyć się całej łazienki i toalety, a następnie wyremontować ją od nowa. W związku z tym Pan Krzysztof zajął się demontażem tego, co pozostało po zalaniu oraz skuciem wszystkiego do zera. Następnie podjął się generalnego remontu. Zakres prac obejmował hydraulikę (przenoszenie odpływów/dopływów wody), elektrykę (przenoszenie gniazdek), kafelkowanie, montaż całej armatury oraz wszystkie te czynności, które należało wykonać by móc remontować łazienkę po rozbiórce (m.in. wylewki, gipsowanie, gruntowanie, itd.). Na samym końcu Pan Krzysztof zajął się "dopieszczeniem" naszej łazienki i montażem wszystkich szafek, wieszaków, uchwytów, itd. Remont skończył się niedawno, jednak na podstawie tego co widzieliśmy w trakcie remontu oraz tego jak teraz wyglądają te pomieszczenia możemy stwierdzić, że wszystko zostało wykonane solidnie i z dużą dokładnością. A także bardzo estetycznie. Pan Krzysztof jest osobą bardzo miłą, niekonfliktową i otwartą. Śmiało polecamy współpracę."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof przeprowadził generalny remont całego naszego mieszkania (54m2, mieszkanie z wielkiej płyty). Najpierw łazienkę, toaletę na przełomie 2017 i 2018 roku, a pozostałe pomieszczenia (3 pokoje, kuchnia, przedpokój) od marca do sierpnia 2019r. W całym mieszkaniu zostały wymienione podłogi, zdarte tapety, a na ich miejsce położone tynki, gładzie, wyrównane sufity, wymienione ościeżnice, drzwi, w przedpokoju i łazience wykonane podwieszenie sufitu, wymieniona hydraulika. W łazience wykonanie podestu pod odpływ liniowy prysznica, położone płytki na ścianach i podłodze, zamocowanie armatury. Pan Krzysztof sumiennie wykonywał powierzone mu zadania, w wielu sytuacjach był bardzo pomocny, często doradzal. Jest również osobą uporządkowaną i utrzymującą czystość podczas remontu, co było dla nas istotne, ponieważ mieszkaliśmy w remontowanym mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej pracy - wszystko działa jak należy. Jak najbardziej polecamy Pana Krzysztofa."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof prowadził prace w naszym mieszkaniu (stan deweloperski), m.in.: wykończył od podstaw łazienkę, a także zajął się malowaniem pokoi, położył w nich panele oraz przystosował układ gniazdek elektrycznych wg naszych potrzeb. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to rzetelny i godny zaufania fachowiec. Pan Krzysztof doradzał nam przy zakupie odpowiednich materiałów tłumacząc przy tym zasadność ich zastosowania (nie narzucał swojego wyboru). Fachowiec podsunął nam również wiele rozwiązań, które wykorzystaliśmy w praktyce u nas w mieszkaniu. Współpraca z nim to na pewno dobry wybór."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof "Chatka" na wiosnę tego roku wykończył u nas całą łazienkę, przygotował i położył na ścianie w salonie cegłę oraz zajął się hydrauliką w kuchni. Cała praca była wykonana starannie i estetycznie oraz zgodnie z ustaleniami. Uważamy że fachowa wiedza, bezcenne doświadczenie, przydatne porady oraz profesjonalne umiejętności pana Krzysztofa zasługują na szczególną pochwałę. Współpraca z której efektów jesteśmy zadowoleni. Jeżeli w przyszłości będziemy potrzebowali fachowej pomocy to zwrócimy się ponownie do pana Krzysztofa. Dziękujemy serdecznie i szczerze polecamy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof jest profesjonalistą godnym zaufania i rekomendowania innym osobom, poszukującym prawdziwego fachowca. Przeprowadził u nas prace wykończeniowe w łazience, przedpokoju oraz kuchni, obejmujące: położenie glazury, zabudowę wanny, instalację armatury i mebli, przygotowanie przyłączy wodnych i elektrycznych w kuchni, wykonanie sufitu podwieszanego wraz z oświetleniem, budowę ściany...Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac, doradzania najlepszych rozwiązań, cierpliwości, dokładności. Poza tym Pan Krzysztof to wspaniały człowiek, więc współpraca przebiegała bardzo miło! Ania i Daniel"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z usług Pana Krzysztofa korzystaliśmy w kwietniu ubiegłego roku i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Prace remontowe polegały na położeniu glazury w kuchni i łazience, zabudowie wanny oraz zainstalowaniu mebli w tych pomieszczeniach, przy czym ze względu na tempo przeprowadzki i posiadane przez nas dziecko, nie mieliśmy dużo czasu na ich przeprowadzenie. W ciągu jednego miesiąca musieliśmy opracować koncepcję prac remontowych, zakupić materiały i przeprowadzić cały remont. Doświadczenie Pana Krzysztofa okazało się tutaj bardzo pomocne i dzięki niemu jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z naszej łazienki i kuchni. Warto tutaj dodać, że Pan Krzysztof bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę, dbając o wszystkie detale. Z całą pewnością mogę Państwu polecić usługi Pana Krzysztofa (Pana Chatki). "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam serdecznie Pana Krzysztofa jako bardzo dobrego fachowca - jest dokładny, punktualny, chętnie doradził odpowiednie dla nas rozwiązanie. Zlecenie zostało wykonane bardzo ładnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co nie było sprawą łatwą, ponieważ wymagało wielu poprawek, po wcześniejszym nieudanym remoncie. Niewątpliwą zaletą pracy Pana Krzysztofa jest to, że pozostawia po pracy zawsze porządek. Jakość na najwyższym poziomie!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Przygotowując się do wykańczania mieszkania szukałam osoby, godnej zaufania, która bez nadzoru wykona swoją prace z dbałością i na czas, która przemyśli i zadba o sensowność rozwiązań technicznych. Mówiono mi, że takich pracowników już nie ma, ale Pan Krzysztof jest żywym dowodem na to, że są. Pan Krzysztof nie tylko bardzo starannie wykonał swoją pracę, ale też projektował, doradzał, organizował, robił zakupy materiałów - wszystko na co mi brakował czasu a co złożyło się na świetny efekt. Poza tym jest przemiłą osobą. Z czystym sumieniem mogę polecić, szczególnie osobom wymagającym. Wykonywane prace: kompleksowe wykończenie łazienki, gładzie i malowanie ścian, sufit podwieszany z oświetleniem, kafelkowanie podłóg, przygotowanie przyłączy wodnych i elektrycznych w kuchni."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z całą odpowiedzialnością możemy polecić pana Krzysztofa jako doskonałego fachowca. Prace wykonuje fachowo, terminowo i bardzo dokładnie, a co najważniejsze służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest punktualny, słowny, odpowiedzialny i uczciwy. Pracę wykonał bardzo dobrze i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podczas pracy utrzymywał cały czas czystość i porządek. Uważnie i cierpliwie słuchał naszych propozycji, jednocześnie doradzał w sprawach technicznych. Pomógł nam rozwiązać dylematy związane z urządzeniem łazienki, dzięki niemu mamy dziś piękną i funkcjonalną łazienkę. Szczerze polecamy współpracę z Panem Krzysztofem. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Profesjonalizm, dokładność, rzetelność i uczciwość to niewątpliwie atuty Pana Krzysztofa. Już początkowe dni współpracy utwierdziły nas w przekonaniu że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Pan Krzysztof wykonywał prace praktycznie w całym naszym mieszkaniu (stan deweloperski), w każdym pomieszczeniu, podkreślając że nie jakoś ale JAKOŚĆ to będzie :) Wykończenie łazienki (łącznie z całą instalacją, montażem baterii, wanny, ceramiki, szafek itp) montaż podłóg, sufitów podwieszanych, prace malarskie, montaż drzwi wewnętrznych to główne wykonane czynności, do których nie mamy żadnych zastrzeżeń a w niektórych przypadkach wręcz jesteśmy zachwyceni. Pan Krzysztof udowodnił że z pozoru niemożliwe staje się możliwe, szczególnie gdy właściciele upierają się na niełatwe rozwiązania (jeszcze raz dziękujemy za listwy przypodłogowe). Jednocześnie można liczyć na fachowe doradztwo i wyrozumiałość gdy trafią się niezdecydowani "inwestorzy" :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy, Beata & Arek"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Krzysztof to przykład wybitnego fachowca i uczciwego człowieka. Miałem specyficzne i szczególne wymagania dotyczące wielu skomplikowanych prac w moim całym mieszkaniu. Pełen zakres tych prac został wykonany w 2012 roku perfekcyjnie, terminowo i dokładnie tak jak chciałem i sobie wymarzyłem! Wspólne przemyślenia, dyskusje i bieżące sugestie Wykonawcy w trakcie przedsięwzięcia pozwoliły wyczarować idealną dla mnie przestrzeń życiową. Wszechstronność umiejętności, solidność, doświadczenie i także "zmysł artystyczny" Pana Krzysztofa, da nam zawsze pewność, że wykona on wszystko tak jak trzeba i nigdy nie będziemy musieli "wracać do tematu". To rzadkie i bezcenne w dzisiejszych czasach "bylejakości". "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zadanie nie było łatwe. Maleńkie mieszkanie, umeblowane (co na pewno nie ułatwia prowadzenia prac), zapuszczone (mieszkali studenci), a do tego pamiętające budowniczych z epoki Jaruzelskiego. Trzeba było zrobić kompletny remont łazienki, przełożyć część instalacji elektrycznej i gazowej (kuchnia), ponaprawiać, pomalować... Jestem naprawdę pełen uznania dla Pana Krzysztofa. I za solidność, i za doradzanie podczas remontu, i za to, że nawet część zakupów wziął na siebie. Polecam z pełnym przekonaniem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Prawdziwy fachowiec w swojej branży. Przeprowadził nam remont całego mieszkania wraz z instalacjami. Ma bardzo ciekawe, nowoczesne pomysły aranżacyjne - skorzystaliśmy z wielu jego rad i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy wrażenie, że robi wszystko tak, jakby robił dla siebie - solidnie i starannie wykończone. Polecamy. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wyjątkowy i doskonały WYKONAWCA. Twórczy, z fantazją, artystyczna dusza. Spokojny i zrównoważony, znający się na swojej pracy. PROFESJONALISTA. Świetny DORADCA, doskonale porozumiewający się ze Zleceniodawcą. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Prace wykonuję 19-ty rok, więc jest już sporo tego - kontakt... 508046767. Serdecznie zapraszam. Zawsze warto porozmawiać. Krzysztof

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zmienność-różnorodność zadań i konieczność utrzymania jakości wykonywanych prac. Taki styl pracy zabezpiecza przed szkodliwą rutyną, która pojawia się po pewnym czasie w każdym zawodzie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najważniejsze jest to, by szukać wykonawcy w sposób przemyślany i uporządkowany. Niestety w ostatnich latach wiele osób - głównie młodych robi to na ostatnią chwilę narażając się tym samym na późniejsze kłopoty.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Nie chciałbym nic wiedzieć.
  Wiedzę musi mieć WYKONAWCA! Niestety w naszym kraju każdy zna się na wszystkim a w konsekwencji na niczym dobrze.
  Najważniejsze jest znalezienie odpowiedzialnego fachowca i minimum zaufania na początek.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim powinien szukać wykonawcy wśród rodziny i znajomych sprawdzając historię i opinie. Nie zawsze jest to skuteczne, bo grono znajomych czy rodzinne ma też swoje możliwości.
  Szukając na rynku powinien szukać firmy z zarejestrowaną działalnością gospodarczą co łatwo sprawdzić. Powinien pytać o staż w zawodzie. Dalej powinno być już tylko lepiej.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim powinien zastanowić się i zdecydować czego oczekuje w efekcie końcowym. Później jest już potrzebny kontakt z wykonawcą dla oceny realnej sytuacji i kalkulacji kosztów całego przedsięwzięcia.
  Niestety dzisiaj często inwestorzy zaczynają od końca. Określają sobie sami koszt (internet...) a potem zaczynają się "schody" kłopotów - na własne życzenie....

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nie mam bezpośredniego porównania z innymi wykonawcami będąc zawsze "zaszytym" w kątach kolejnego mieszkania ale dodam tyle, że po mnie nie ma potrzeby poprawiania czegokolwiek. Natomiast ja to robię bardzo często poprawiając radosną twórczość innych. Daje mi to małą satysfakcję i oczywiście pracę.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Do dzisiaj najczęściej odpowiadałem na pytanie ile kosztuje położenie metra kwadratowy płytek.
  Tymczasem jest to tylko jeden z kosztów remontu i często najniższy.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Kiedyś pewna Pani zarządziła jednoznacznie, że stara wanna (żeliwna i poniemiecka i w dobrym stanie) MUSI zostać. Jak musi tak i została... .
  Efekt-był marny.
  Kontrast nowej okładziny ceramicznej i przyborów z tą wanną wypadł bardzo, bardzo źle.
  Nie polecam takich oszczędności....;/

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Nie muszą wiedzieć niczego poza tym, że zadbam o ich potrzeby. Po prostu i uczciwie. Da się!
  Potrzebne jest tu też wzajemne zaufanie o co bardzo trudno w dzisiejszych czasach.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Pracowałem na stanowisku kierownika robót instalacyjnych w państwowej firmie, która upadła wraz z innymi podobnymi na przełomie lat 80/90 tych.
  Wtedy był to sposób na własne przedsięwzięcie.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Wszystkie prace wykonuję z jednakową starannością. Czy to remont łazienki, montaż mebli, paneli czy wymiana baterii wannowej. Tym samym mogę powiedzieć, że jestem dumny ze wszystkich swoich prac ale i żadnej szczególnie.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Staram się być na bieżąco z nowinkami technicznymi pojawiającymi się na rynku budowlanym. Czasem zaglądam do książek przed kolejnym zadaniem dla przypomnienia tematu.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Mieszkanie z początku lat 64-70. Budynek zwany "mrówkowcem"- dzieło inżynierów budowlanych z tamtych lat. Założenia w owym czasie słuszne. Realizacja nowatorska jak na tamte czasy ale jakość okropna.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Trudno jednoznacznie zdefiniować cennik usług. Można dla orientacji podać ceny w "widełkach" ale i tak ostateczny koszt weryfikuje poznanie miejsca wykonania usługi i wymagań klienta.
  Aby wycena kosztów a tym samym czasu potrzebnego na wykonanie usługi była rzetelna i pełna - MUSZĘ ZINWENTARYZOWAĆ POMIESZCZENIE, ocenić aktualny stan, poznać ewentualny projekt lub przygotować go z inwestorem sam spełniając jego oczekiwania.
  Niestety wielu potencjalnych inwestorów nie może zrozumieć, że szkodzi sobie organizując "konkurs ofert" dla znalezienia najniższej możliwej ceny usługi. Ma to też i tę dobrą stronę dla mnie, że dzięki temu mam dużo drobnych prac po tanich usługodawcach.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradzam uczciwe podejście do klienta i bieżącą konsultację. Wszak realizujemy marzenia okupione dużym wysiłkiem finansowym czy kredytami.
  W zamian liczę na szacunek dla siebie - wykonawcy.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Przede wszystkim staranność i uczciwość. Reszta jest dodatkiem potrzebnych cech, które powstają niejako automatycznie przy tych dwóch pierwszych.
  Kiedyś inwestor powiedział, że oczekując mnie rano kolejny raz może już regulować zegarek - zawsze ta sama godzina ....;)) Prawda, ze miłe?

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Ponieważ jestem już lekko starszy, to jednak staram się dopasować do nowego pokolenia.
  Wiecie czego chcecie i to mi się ogromnie podoba ale liczę na więcej szacunku dla osoby realizującej te potrzeby! O pieniadzach nie wspomnę... .;))
  Co chcę ulepszyć- cierpliwe relacje z klientami.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Kochani-nie pytajcie o cenę metra kwadratowego położenia płytek.
  Jest to jeden z kosztów remontu ale nie decydujący o całości.
  Proszę pamiętać o tym, że dla prawidłowej oceny stanu technicznego pomieszczenia jest potrzebna wizyta na miejscu. Po takim spotkaniu można podjąć odpowiednie decyzje.