Usługi Hydrauliczne Kurszewski Dariusz - Sebastian

Nasza firma zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju prac związanych z hydrauliką. Zakres...

Nasza firma zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju prac związanych z hydrauliką.

Zakres wykonywanych usług:

1. Montaż i przebudowa instalacji:
- Wodnej (w systemie zaciskanym, skręcanym, zgrzewanym, lutowanym)
- Kanalizacyjnej
- Centralnego ogrzewania (w systemie zaciskanym, skręcanym, zgrzewanym oraz lutowanym)
- Gazowej (w systemie skręcanym i zaciskanym)
2. Usługi związane z serwisem powyższych instalacji, są to między innymi:
- przepychanie instalacji kanalizacyjnej
- płukanie instalacji urządzeń centralnego ogrzewanie (usuwanie kamienia kotłowego) w celu poprawienia wydajności grzejnej.
- Usuwanie różnego rodzaju przecieków
- Wymiana elementów eksploatacyjnych
- Wymiana uszkodzonych urządzeń
3. Montaż urządzeń i przyborów sanitarnych takich jak np:
wanna, brodzik, kabina prysznicowa, umywalka, miska ustępowa, bidet, pisuar, zlewozmywak, pralka, zmywarka, kuchenka gazowa, bateria podtynkowa, bateria naścienna, bateria stojąca, deszczownica, syfony podtynkowe, syfony natynkowe itp.
4. Inspekcja wideo instalacji kanalizacyjnej nawet do 16 mb.
5. Próby szczelności instalacji wodnej
6. Zamrażanie instalacji wodnej oraz centralnego ogrzewania w celu dokonania przeróbek lub wymiany urządzeń bez spuszczania wody z instalacji oraz pod ciśnieniem.
7. Lutowanie gazowe i elektryczne instalacji miedzianych.

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie Dariusz i Sebastian Kurszewscy zostali poleceni przez moją znajomą. Sytuacja była bardzo trudna, zalana została łazienka remontowana dwa lata wcześniej. Trudno było ustalić miejsce wycieku, woda wydostawała się spod brodzika, z odpływu pralki, spomiędzy fug na ścianie i podłodze. Do tego stare budownictwo...Inny hydraulik zalecił demontaż kafli na całej ścianie, a Pan Darek zaproponował postępowanie bardziej zachowawcze. Przy pomocy specjalnej kamery została przeprowadzona inspekcja całego układu sanitarnego, w ciągu jednego popołudnia wyciek został zahamowany ! Cała interwencja, to mała dziurka w brodziku prysznicowym. Bardzo miła, profesjonalna i kulturalna obsługa udokumentowana na filmie (dostałam płytę CD). GORĄCO POLECAM !!!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Panowie Dariusz i Sebastian Kurszewscy zostali poleceni przez moją znajomą. Sytuacja była bardzo trudna, zalana została łazienka remontowana dwa lata wcześniej. Trudno było ustalić miejsce wycieku, woda wydostawała się spod brodzika, z odpływu pralki, spomiędzy fug na ścianie i podłodze. Do tego stare budownictwo...Inny hydraulik zalecił demontaż kafli na całej ścianie, a Pan Darek zaproponował postępowanie bardziej zachowawcze. Przy pomocy specjalnej kamery została przeprowadzona inspekcja całego układu sanitarnego, w ciągu jednego popołudnia wyciek został zahamowany ! Cała interwencja, to mała dziurka w brodziku prysznicowym. Bardzo miła, profesjonalna i kulturalna obsługa udokumentowana na filmie (dostałam płytę CD). GORĄCO POLECAM !!!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonujemy różnego rodzaju prace hydrauliczne, dlatego postaram się wymienić kilka wykonywanych ostatnio, różniących się od siebie.

  Ostatnio wykonywaliśmy między innymi:

  - Demontaż starej instalacji wodnej oraz kanalizacyjnej. Następnie wykonanie nowej instalacji z uwzględnieniem projektu aranżacyjnego. Po skończonej pracy kafelkarza wykonaliśmy montaż przyborów sanitarnych.
  - Przepychanie (udrażnianie) instalacji kanalizacyjnej w mieszkaniach prywatnych, szkołach.
  - Różnego rodzaju przeróbki instalacji, przeniesienie liczników wraz z zaworami.
  - Montaż bojlerów, podgrzewaczy.
  - Modernizacje instalacji centralnego ogrzewania.
  - Wymiana grzejników.
  - Usuwanie różnego rodzaju awarii, przecieków, zatorów itp.
  - Wymiana różnego rodzaju elementów eksploatacyjnych takich jak np: zawory napełniające, zawory spustowe, syfony, uszczelki, głowice, zawory, przyłącza itp.
  - Montaż przyborów sanitarnych: baterie naścienne, podtynkowe, wanny, brodziki, umywalki, zlewy, zlewozmywaki, natryski, kabiny prysznicowe, miski ustępowe, bidety itp.
  - Wymiana instalacji gazowych.
  - wymiana kuchenek gazowych. itd. itd...

  Wymienione powyżej prace to tylko część tego, czym na co dzień się zajmujemy.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracach instalacyjnych większość przypadków, na pozór podobnych całkowicie różni się od siebie sprawiając, że cały czas musimy koncentrować się na tym co robimy.
  Czasami mimo trudności musimy znaleźć sposób na rozwiązanie problemu a to sprawia, że praca jest interesująca.
  Oprócz tego mamy bardzo szeroki zakres usług a to sprawia, że praca jest bardzo ciekawa.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukając dobrego fachowca nie można za priorytet stawiać niskich cen robocizny. Jednak cena w tym przypadku również nie jest wyznacznikiem jakości wykonywanych usług.
  Należy jednak pamiętać, że dobry fachowiec zawsze jest w stanie doradzić Państwu co, gdzie i jak należałoby zrobić.
  Dobry fachowiec musi być również kulturalny, uprzejmy, staranny, uczciwy a przede wszystkim nie powinien w pracy spożywać alkoholu ani też przychodzić do pracy po jego spożyciu.
  Dobry fachowiec używa profesjonalnego sprzętu, utrzymuje porządek na stanowisku pracy, zwraca uwagę na szczegóły i stara się przewidzieć ewentualne skutki podejmowanych prac.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jako klient chciałbym wiedzieć czy fachowiec, któremu mam zamiar powierzyć wykonanie prac instalacyjnych w moim domu posiada odpowiednie uprawnienia, oraz czy rzeczywiście zna się na wykonywaniu tego typu prac a nie tylko mówi, że umie to zrobić.
  Czasami samo wykonanie pracy nie oznacza, że jest ona wykonana prawidłowo i zgodnie z technologią.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient przede wszystkim powinien zastanowić się, co dla niego jest naprawdę ważne. Chodzi o to, czy warto jest oszczędzić kilka, kilkadziesiąt lub może kilkaset złotych (w zależności od zakresu prac) na wykonaniu i montażu instalacji oraz urządzeń sanitarnych?
  Należy pamiętać, że instalacja wodna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, czy też gazowa prawidłowo wykonana służy bezawaryjnie naprawdę wiele, wiele lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku montażu urządzeń - prawidłowo zamontowane nie wymagają ciągłych interwencji hydraulika.
  Instalacja zwykle znajduje się w ścianie lub w podłodze a konieczność naprawy źle wykonanej instalacji wiąże się z koniecznością kucia a wiec z dużymi kosztami naprawy instalacji oraz naprawy samych powierzchni, w których się znajduje.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dbając o to, aby spełnić jego oczekiwania.
  Swoją prace zawsze wykonujemy dokładnie, z należytą starannością i dbałością o szczegóły.
  Na podstawie zdobytego, wieloletniego doświadczenia znamy najczęstsze błędy popełniane przez ,,fachowców''. Posiadamy również dużo profesjonalnego sprzętu, który w połączeniu z doświadczeniem daje możliwość zdiagnozowania oraz wyeliminowania przyczyny częstych awarii, z którymi nie mogą sobie poradzić inny fachowcy. Klient zawsze otrzymuje gwarancje na prace przez nas wykonane.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Należy pamiętać, że instalacje wykonane przez osoby, które nie znają się na hydraulice mogą powodować bardzo duże problemy podczas ich eksploatacji. Skutkami źle wykonanej instalacji lub złego montażu urządzeń są między innymi:
  - zalania mieszkań
  - często zapychająca się instalacja
  - nieprawidłowy przepływ
  - awarie urządzeń
  - nieszczelności itp.
  Niestety z doświadczenia wiemy, iż naprawa źle wykonanej instalacji generuje straty i dodatkowe koszty, gdyż wiąże się często z koniecznością skucia nowo położonych płytek lub demontażem nowo zamontowanych urządzeń oraz instalacji - mamy tu do czynienia z podwójną pracą tzn (demontaż i ponowny montaż w celu wykonania naprawy) oraz stratę w materiale, którego często nie można odzyskać.
  Zlecenie prac instalacyjnych prawdziwemu fachowcowi na pewno oszczędzi wiele stresu, pieniędzy, oraz pozwoli uniknąć późniejszych przykrych konsekwencji, jakie mogłyby powstać w czasie eksploatacji źle wykonanej instalacji lub źle zamontowanych urządzeń.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Zlecenie które ostatnio wykonywaliśmy i, z którego jesteśmy bardzo dumni polegało na znalezieniu miejsca i przyczyny przecieku w łazience.
  Klientka, która zwróciła się do nas z tym problemem, wcześniej szukała pomocy u innych ,,fachowców'' jednak nikt nie był w stanie zlokalizować przecieku oraz tym bardziej ustalić jego przyczyny. Zostaliśmy poleceni przez znajomą klientki, która korzystała już z naszych usług.
  Podjęliśmy się tego zlecenia - zlokalizowaliśmy miejsce oraz przyczynę przecieku a następnie ją usunęliśmy.
  Nie chcemy zdradzać zbyt wiele szczegółów, ponieważ, jak już wspomniałem nie każdy ,,fachowiec'' radzi sobie z takimi problemami dlatego jest to w pewnym sensie tajemnica zawodowa.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  W sprawie uzyskania cen za wykonywane przez nas usługi prosimy kontaktować się telefonicznie.
  Nie umieszczamy naszego cennika w internecie. Jeśli chodzi o prace typowe - jesteśmy w stanie podać konkretną cenę lub ewentualnie przedział cenowy. Jeśli chodzi o prace nietypowe, lub złożone przed podaniem wyceny musimy zapoznać się dokładnie z zakresem prac, oraz ustalić szczegóły dotyczące zlecenia - w tym celu przyjeżdżamy osobiście pod wskazany adres.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradzilibyśmy takiej osobie, żeby najpierw zdobyła kilkuletnie doświadczenie w jakiejś profesjonalnej firmie zamiast uczyć się na własnych błędach u przypadkowych klientów, którzy nawet mogą sobie nie zdawać sprawy z braku doświadczenia i wiedzy takiej osoby.
  Brak doświadczenia i wiedzy skutkuje późniejszymi awariami, często zalaniami sąsiadów oraz innymi równie poważnymi awariami.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Naszą najmocniejszą stroną jest:
  - duże doświadczenie
  - staranność oraz dokładność podczas wykonywania prac
  - czystość na stanowisku pracy
  - uczciwość w stosunku do klienta
  - indywidualne podejście do każdego zlecenia
  - duże zaplecze w postaci profesjonalnego sprzętu

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  JAKI MAMY ZAKRES USŁUG?

  Nasza firma zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju prac związanych z hydrauliką.
  Zajmujemy się między innymi:

  1. Montażem i przebudową instalacji:
  - Wodnej
  - Kanalizacyjnej
  - Centralnego ogrzewania
  - Gazowej
  2. Usługami związanymi z serwisem powyższych instalacji, są to między innymi:
  - przepychanie instalacji kanalizacyjnej
  - płukanie instalacji urządzeń centralnego ogrzewanie (usuwanie kamienia kotłowego) w celu poprawienia wydajności grzejnej.
  - Usuwanie różnego rodzaju przecieków
  - Wymiana elementów eksploatacyjnych
  - Wymiana uszkodzonych urządzeń
  3. Inspekcja instalacji kanalizacyjnej nawet do 23 mb instalacji.
  4. Próby szczelności
  5. Zamrażanie instalacji w celu dokonania przeróbek lub wymiany urządzeń (np. grzejników nawet w sezonie grzewczym i pod ciśnieniem).
  6.Lutowanie instalacji miedzianych przy użyciu lutownicy elektrycznej w miejscach gdzie nie można użyć otwartego ognia.
  7. Montaż różnego rodzaju urządzeń i przyborów sanitarnych takich jak np: wanna, brodzik, kabina prysznicowa, umywalka, miska ustępowa, bidet, pisuar, zlewozmywak, baterie podtynkowe, baterie naścienne, baterie stojące, deszczownice, syfony podtynkowe, syfony natynkowe zawory przelotowe, zaworki kątowe, montaż pralki, zmywarki kuchenki gazowej itp.