PB INBUD

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz oferujemy, w ramach wykończenia...

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz oferujemy, w ramach wykończenia mieszkania pod klucz, szeroką gamę wyposażenia i materiałów wykończeniowych zawierającą bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wykończyć mieszkania w trzech standardach (PREMIUM,COMFORT i BASIC) które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów Klienta. Oferowane produkty odpowiadają najnowszym trendom w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Firma powstała z myślą o Tobie i na pewno wykona prace szybko ,a zarazem zgodnie ze sztuką budowlaną.
Również realizujemy meble na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań , wszelkie zabudowy stolarskie jak kuchnie na wymiar , szafy wnękowe ,sypialnie i garderoby jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom. Dzięki doświadczeniu udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów dla tego zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie zamówienia od pomiaru i wyceny aż do montażu u Klienta
Pozdrawiam i zapraszam na naszą stronę:
www.pbinbud.pl

4 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam usługi Pana Roberta. Świetnie poradził sobie z nietypowym zleceniem jakim była wymiana pojedynczych płytek gresu po osuszaniu podposadzkowym. Pozytywne nastawienie plus determinacja do uzyskania dobrego efektu końcowego. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam usługi Pana Roberta. Świetnie poradził sobie z nietypowym zleceniem jakim była wymiana pojedynczych płytek gresu po osuszaniu podposadzkowym. Pozytywne nastawienie plus determinacja do uzyskania dobrego efektu końcowego. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Robert B. wykonywał u mnie wymianę elektryki oraz montaż pod tynkiem przewodów do kina domowego. Prace te wykonywał wraz z pracownikiem w październiku 2014 roku. Całe prace zostały wykonane w ciągu jednego dnia i przebiegały bardzo sprawnie czego efektem jest profesjonalnie wykonana elektryka oraz pięknie zamaskowane przewody od sprzętu muzycznego. Całe pomieszczenie odmalowane i pozostawione bez zbędnego bałaganu. Wszystkie moje prośby i sugestie zostały wykonane z chęcią i bez mrugnięcia okiem. Uważam że ekipa wykonała swoją pracę bardzo estetycznie a przede wszystkim szybko i w miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić tę ekipę, Ja osobiście jestem z ich pracy bardzo zadowolony."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Inbud wykonywała wiosną u mnie adaptację poddasza na cele mieszkalne. Wykonała swoją pracę dokładnie, sprawnie oraz skrupulatnie wywiązała się z terminu prac. Z czystym sumieniem mogę polecić. Zadowolony klient"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, korzystałam z usług tego Pana kilkakrotnie, było to malowanie, montaż parapetu a także kładzenie płytek na ścianie w łazience - za każdym razem było wykonane solidnie, szybko a co najważniejsze nie drogo. Teraz mam nowe mieszkanie i łazienkę do remontu którą planuje robić około marca, która będzie robiona przez tą firmę. Z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  zakończone zlecenie - całkowity remont mieszkania 115 m2 , wykończone 2 łazienki,razem z białym montażem.Adaptacja poddasza na cele mieszkalne i wykończenie pod klucz, zdjęcia w galerii.Wykonanie sufitów podwieszanych o kształtach nietypowych, również zdjęcia w galerii.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Wszystko co wiąże się z moją praca.
  A najbardziej efekt końcowy,super sprawa jak widać uśmiechniętego inwestora.
  Ja robię to co lubię, czyli wszystko związane z tematem budowlanki sprawia mi przyjemność.
  Dla kogoś innego praca brudna a ja widze tylko przyjemności z wykonywanej pracy. • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Serdecznie zapraszam na odwiedzenie mojej strony ,tam jest opisany zakres prac oraz spora ilość zdjeć w galerii. Czyli wszystko na temat w jednym miejscu .Bardzo zapraszam do kontaktu telefonicznego postaram sie wszystko wytłumaczyć i pokierować.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy wykonywana praca to jest to co daje stysfakcje,czy wszystkie prace których się podejmuje są wykonywane solidnie.
  Bardzo ważna kwestia czy ja wogóle sie znam na wykonywanej pracy,czyli przeczytanie referencji, ale pamiętajmy referencje może mieć każdy,dużo referencji nie znaczy zawsze bardzo dobry fachowiec.Oczywiście pierwsze spotkanie z osobą i jej kwestia w dziedzinie doradztwa i ogólna rozmowa z inwestorem.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jeżeli trafił tu- to już znalazł odpowiednią osobe , tak że nie musi już szukać.
  Trzeba zadzwonić i tylko się umówić ,a zakres prac razem ustalimy i nie trzeba już nikogo szukać.
  Każdy będzie zadowolony.
  POZDRAWIAM

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien na pewno sprawdzić osobę , spotkać sie na wycenę zobaczyć co swoją wiedzą dany fachowiec reprezentuje,czy umie doradzić i czy potrafi. Bardzo ważna zasada żeby od razu przy wyborze fachowca przejżeć innych.
  A dopiero podjąć decyzje.
  Pozdrawiam

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem Człowiekiem który zawsze zabiera się solidnie do pracy i wykonywania swojego nałożonego zadania.I tak samo prowadzę swoją firme i przestrzegam tej zasady oraz wymagam tego samego od swojich pracowników.Więc efekt końcowy zawsze jest bardzo dobry, ja się nie chwale tak po prostu jest.
  Pozdrawiam.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytania klienta
  Czy pan i pana ekipa robiła - wykonywała takie prace.
  Czy jet możliwość wykonać inwestycje w tańszej wycenie.
  Czy termin który podany jest do zakończenie prac nie ulegnie zmianie.
  Jak długo zajmuje się pracami budowlano - wykończeniowymi.
  Czy każda inwestycja jest brana indywidulnie do klienta.
  Pytania zadawane przez klienta naprawde są rózne tak samo jak pomysł na realizacje inwestora.
  A odpowiedż- tak samo jest brana indywidualnie, zalży jeżeli zadane pytanie ma możliwości negocjacji.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Tak oczywiście,chyba każdy co wykonuje prace budowlane.
  Sytułacja miała miejsce na budowie, prace były na etapie wykończeniowym pomieszceń mieszkalnych a dokładnie pokoi.Inwestor zaplanował zmiany a chodzi o zmiane otworów okiennych-dokładnie rezygnacja z jednego okna lewego w pokoju po prawej stronie budynku- praca wykonywana na koniec dnia przy sobocie,pracownik tak sie zabrał do pracy że rano w poniedziałek mieliśmy oczy jak pięć złoty.Mianowicie praca została wykonana , ale z drugiej strony czyli pokój od strony lewej został pozbawiony okna lewego , no sytułacja dziwna ale i zabawna.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Firma PB INBUD posiada swoją stronę , a tam jest wszystko napisane czym sie zajmuje jakie prace sa wykonywane przez firmę,czy jest to firma godna polecenia.
  Zapraszam.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Pracowałem swojego czasu przez 4 lata zagranicą naszego kraju, własnie praca jaką tam wykonywałem były kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań i budynków.
  Po powrocie do kraju pomyslałem że jest to pomysł na założenie własnej firmy i robienie tego czego się nauczyłem i ukończyłem kursy , a zarazem bardzo mi się podoba tak 2006 powstał PB INBUD.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ja jestem dumny z każdego zlecenia które wykonuje,bo każde jest inne.
  Tak że ja nie mam jednego jakiegoś zlecenia ale wszystkie moje to jest duma bo ja to wykonywałem.Początek zaczętego zlecenia to jest moment satysfakcji że to zlecenie mam , a duma przychodzi po wykonaniu.
  Pozdrawiam

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Z zawodu jestem elektrotechnikiem więc po części pasuje , profesja budowlana zaczeła się jak wyjechałem na wyspy brytyjskie zaczełem jako elektryk potem kończyłem kursy z dziedziny montażu płyt karton gips oraz wszystkiego co można z nich wykonać , a wszczególności sufity podwieszane i to jest mój konik.Większe prace budowlane wykonuje moja ekipa są to ludzie z dyplomami i z wieloletnim stażem.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnie wykonywane zlecenie to wykończenie mieszkania 32m2.
  Stan deweloperski zakres prac łazienka płytki,przedpokój płytki,i sufit podwieszany, kuchnia płytki i sufit podwieszany,salon a zarazem sypialnia podłoga panele częśc sypjalni sufit podwieszany wielopoziomowy.Koszt prac jest zależny od standardu jak ma wyglądać mieszkanie,czas poświęcony to około miesiąca.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik nie jest skomplikowany, po pierwsze ceny podane na stronie sa cenami orientacyjnymi bo każda praca czyli zlecenie jest brane idywidualnie i wycena tak samo.
  Pozostaje mi tylko zaprosić do kontaktu i wyceny na miejscu wszystko można negocjować.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jeżli chcesz wykonywać zawód budowlańca to trzeba być cierpliwym i wytrwałym.
  Oczywiście nie ma czegoś takiego że praca bedzie wykonywana po łebkach,więc grubo pomyśl czy warto się za to brać,ale jezeli twierdziesz że masz do tego smykałkę - to powodzenia tak naprawdę najlepszy efekt końcowy.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejszą moja strona to upór że zawsze ide do przodu i nie ma żeczy nie możliwych.
  Czyli niezmienne trwanie przy swoim stanowisku.I wszystko co zaczynam to kończe , a rezultaty można obejrzeć w galerii w serwisie remontuj pl.
  Pozdrawiam.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Brdzo mi zależy na skończeniu i otrzymaniu Certyfikatu Unijnego CE na bloczki Ekolit.
  Jest to mojim zdaniem budowa coraz bardziej spotykana gdzie jest używana taka technologia, nazywana przeze mnie dom dla każdego.Budowa energooszczędnych domów pasywnych jest domeną Skandynawów, odzwierciedla ich zamiłowanie do ekologicznego stylu życia i prostoty.
  Naprawde wydaje się że taka budowa to przyszłość, budowy domów energooszczędnych i pasywnych oparty jest na przyszłosci.
  Pozdrawiam.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jaki Fachowiec ?- odp dobry bo być najlepszym trzeba się dużo jeszcze uczyć praktyki.
  Sumienny ? - TAK
  Czy wykonuje prace solidnie ? TAK
  Czy jest chętny na zmiany inwestora ? TAK
  Czy potrafi doradzić? TAK
  Czy jest z nim łatwy kontakt ? TAK
  Trzeba samemu zobaczyć
  Pozdrawiam.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jakie pytania napisać, jaki jestem? już pisałe - moje zdanie sumienny , solidny pełny pomysłu i chętny na zmiany.
  Czy chciałbym sie dalej rozwijać w tej profesji ? - tak jak najbardziej bo dzisiaj rynek daje nam naprawde bardzo wiele w budowlance , projektach i wykończeniach tego zawodu nie można zatrzymać w pewnym momencie tylko trzeba rozwijać i doskonalić.
  I ja tak właśnie robię.
  Pozdrawiam.