ITAC Group

Świadczymy kompleksowe usługi remontowe mieszkań i domów. Podpowiadamy w wyborze rozwiązań...

Świadczymy kompleksowe usługi remontowe mieszkań i domów. Podpowiadamy w wyborze rozwiązań technicznych i estetycznych. Tanio, solidnie i szybko. Dajemy gwarancję na nasze usługi. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Szybka wycena.
Zadzwoń, na pewno się dogadamy !

Tel: (***)

(***)

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Michał i jego współpracownicy pracowali przy odnowieniu mojego małego mieszkania. Zaznaczam tu, że to małe mieszkanie - bo dlatego ucieszyło mnie, że i takie "mniejsze" zlecenie wzięto pod uwagę. Prace udało się zrealizować nawet szybciej niż wg wstępnego projektu, dodatkowo skorzystałam z kilku porad - m.in. doboru najodpowiedniejszej farby do poszczególnych pomieszczeń. Poza tym cała ekipa to bardzo miły i komunikatywny zespół - dlatego polecam! Anna"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Michał i jego współpracownicy pracowali przy odnowieniu mojego małego mieszkania. Zaznaczam tu, że to małe mieszkanie - bo dlatego ucieszyło mnie, że i takie "mniejsze" zlecenie wzięto pod uwagę. Prace udało się zrealizować nawet szybciej niż wg wstępnego projektu, dodatkowo skorzystałam z kilku porad - m.in. doboru najodpowiedniejszej farby do poszczególnych pomieszczeń. Poza tym cała ekipa to bardzo miły i komunikatywny zespół - dlatego polecam! Anna"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W czerwcu br. planując przeprowadzenie kompleksowego remontu kuchni w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym, skorzystałem z usług firmy ITAC GROUP z Brwinowa, reprezentowanej przez P. Michała Kajkę. Remont obejmował szereg, różnorodnych prac m.in. skucie starej terakoty i glazury, usunięcie starej futryny drzwiowej, gipsowanie ścian i sufitu, położenie nowej instalacji elektrycznej i zainstalowanie punktów elektrycznych wg projektu, roboty wodno-kanalizacyjne, ułożenie gresu na podłodze, malowanie całości pomieszczenia, demontaż i montaż grzejnika co i inne drobniejsze prace. Współpraca z ITAC GROUP od fazy organizacyjnej i kosztorysowej do realizacji była bardzo udana. Zaproponowane ceny na poszczególne prace nie były wygórowane, określone były precyzyjnie i odpowiadały charakterowi zadań do wykonania. Fachowcy na bieżąco rzetelnie informowali o postępie prac, podpowiadali dobre rozwiązania, umiejętnie i racjonalnie pokonywali pojawiające się trudności w trakcie realizacji. Prace prowadzone były sprawnie, fachowo i terminowo. Sposób rozliczeń był klarowny i satysfakcjonujący obie strony. Z tego względu firmę ITAC-GROUP uważam za godną zaufania i polecenia przy szerokim zakresie prac remontowo-budowlanych. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie mieszkania deweloperskiego na ul. Bukowińskiej w Warszawie.
  Remont zdewastowanej klatki schodowej w małym bloku na warszawskim Ursusie.
  Wykończenie mieszkania deweloperskiego na ul. Cybernetyki w Warszawie.
  Remont mieszkania z rynku wtórnego w Pruszkowie.
  Remont łazienki na Mokotowie.
  Wykończenie apartamentu w stanie deweloperskim na Pradze Północ.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię zdrowe podejście klienta do mojej pracy. Klient powinien zaufać mi jako profesjonaliście i nie powinien się obawiać źle wykonanej pracy - wiąże nas umowa, która obliguje do przestrzegania jej zasad zarówno klienta jak i mnie więc bez obaw, praca zostanie wykonana szybko i solidnie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Taka osoba musi zwrócić uwagę na doświadczenie, umiejętności oraz prawdomówność fachowca. Doświadczenie może być poparte odpowiednimi dokumentami, umiejętności referencjami lub obejrzeniem wykonanych prac przez klienta natomiast prawdomówność może być poparta odpowiednią ceną podaną przez fachowca.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Ilu jest zadowolonych klientów i jak często polecają daną firmę innym potencjalnym klientom?
  Czy działają uczciwie?
  Materiałów jakiej klasy używają?
  Czy są solidni?
  Czy mają dużo zleceń zrealizowanych i tych czekających na realizację?
  Jakie mają ceny za wykonanie różnych robót?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Taki klient powinien zapytać ile czasu działa firma, ilu ma pracowników i ilu zadowolonych klientów więc czy jest rzetelna i profesjonalna. Tylko profesjonalistom powinien powierzyć remont czy wykończenie swojego domu. Powinien zapytać, jakiej klasy materiałów ta firma używa oraz powinien poprosić o referencje albo zdjęcia obrazujące poprzednio wykonane prace.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien się zastanowić, czy pracownicy z ekipy remontowej rzetelnie wykonują swoją pracę i nie mają wygórowanych cen. Można obejrzeć poprzednie prace fachowca i na tej podstawie ocenić,czy pracę wykonują dobrze czy źle. Ceny można porównać z cenami innych fachowców lub tymi podanymi na różnych stronach internetowych.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Usługi świadczone przeze mnie wykonywane są uczciwie, w konkurencyjnych cenach. Wiem, że nie wszystkich ludzi stać na ekstrawagancję a ja chcę trafiać do wszystkich klientów - tych zamożnych jak i tych z klasy średniej, bo praca w remontach i wykończeniach jest jak praca lekarza czy prawnika - trzeba czuć powołanie.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczęściej pytają mnie o cenę, termin realizacji, czas realizacji remontu, materiały jakich używam do wykańczania wnętrz, ilu osobową ekipę posiadam, od ilu lat prowadzę działalność, ile mieszkań lub domów już zrobiłem oraz czy można gdzieś w Warszawie lub okolicach obejrzeć inwestycje zrealizowane przeze mnie.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym, aby klienci wiedzieli, że przy pracach wykończeniowych na najwyższym poziomie klient kupuje nasz czas a nie metry kwadratowe. Swoją pracę wykonuję dokładnie i szybko. Jestem uczciwy, używam materiałów dobrej jakości i przeważnie odradzam niektórych materiałów marketowych - ale to też zależy od portfela klienta. Remonty są o wiele trudniejsze do wykonania niż wykończenia pomieszczeń w stanie deweloperskim.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Jako mały chłopiec podpatrywałem, jak dziadek remontował mieszkania różnych ludzi. Od najmłodszych lat uczyłem się sztuki budowlanej i remontowej. W końcu stało się to moją pasją a z czasem największym hobby, na którym zarabiam. Niedługo mam zamiar zatrudniać praktykantów.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Było to wykończenie mieszkania na Dolnym Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, wykończyliśmy je w lekko ponad tydzień. Właściciele byli tak zadowoleni, że polecali nas swoim znajomym, u których również pracowaliśmy remontując ich mieszkania. Utrzymujemy z nimi kontakt do dnia dzisiejszego.