Zakład Usługowo-Handlowy Jan Kaspryszyn

Firma powstała w 1999r. z nastawieniem na usługi instalacyjno-budowlane. Instalacje wykonujemy...

Firma powstała w 1999r. z nastawieniem na usługi instalacyjno-budowlane.
Instalacje wykonujemy w nowoczesnych technologiach jak i tradycyjnych w zależności od wymagań inwestora.Usługi wykonujemy dla Wspólnot Mieszkaniowych, firm oraz osób prywatnych.
Posiadam duże doświadczenie oraz wieloletnią praktykę (m.in.zagraniczną) ponieważ z tą branżą jestem związany od ponad 20 lat. Posiadam uprawnienia gazowe dozorowe i eksploatacyjne oraz uprawnienia spawalnicze.
Jestem autoryzowanym instalatorem kotłów gazowych firmy Termet oraz Immergas.
Mam autoryzacją na montaż kotłów piątej klasy firmy Galmet.
Mamy wielu zadowolonych klientów z którymi utrzymujemy w dalszym ciągu kontakty i którzy polecają nasze usługi.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Remonty instalacji wod-kan dla Wspólnot Mieszkaniowych w Gliwicach i Zabrzu.Instalacje centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych oraz w mieszkaniach na terenie Gliwic oraz okolic.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najważniejsze jest zadowolenie klienta, sprawnie i bezawaryjnie działająca instalacja oraz satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Zadowolony klient poleca naszą firmę innym klientom i to sprawia nam największą radość i motywację do dalszej pracy i rozwoju firmy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Myślę że najważniejsze w poszukiwaniu wykonawcy jest doświadczenie i wiedza, która wzbudza zaufanie. My posiadamy odpowiednie doświadczenie. Firma istnieje od 1999 roku i stale się rozwija. Mamy odpowiednią wiedzę oraz sprzęt niezbędny do wykonywania zadań.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Najważniejsze to doświadczenie wykonawcy oraz odpowiedni sprzęt do wykonywania robót którym my dysponujemy. Ważne jest stosowanie nowych technologii oraz materiałów. W branży instalacji sanitarnych jest nieustanny postęp i wdrażane są co rusz nowe technologie.My jesteśmy na bieżąco.