KRAWCZYKBUD Firma Remontowo Budowlana Jan Krawczyk

Firma oferuje szeroko pojęty zakres usług remontowych i budowlanych. Chcesz kompleksowo wykończyć...

Firma oferuje szeroko pojęty zakres usług remontowych i budowlanych. Chcesz kompleksowo wykończyć mieszkanie? Zadzwoń ta firma na pewno Ci to zapewni. Firma oferuje fachowość, sumienność, staranność. Nie masz koncepcji na urządzenie mieszkania? Zastanawiasz się nad kolorem Fasadom i innymi aspektami? Możesz liczyć na poradę. Zapraszam do odwiedzania strony krawczykbud.pl

7 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam. Krawczykbud to ekipa profesjonalna, fachowa i słowna. Chłopaki sympatyczne, dzięki czemu remont przebiega w miłej atmosferze. Kuchnia przepiękna! Wyremontowana kompleksowo. A płytki położone perfekt! ZDECYDOWANIE POLECAM!! :)"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam. Krawczykbud to ekipa profesjonalna, fachowa i słowna. Chłopaki sympatyczne, dzięki czemu remont przebiega w miłej atmosferze. Kuchnia przepiękna! Wyremontowana kompleksowo. A płytki położone perfekt! ZDECYDOWANIE POLECAM!! :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Krawczykbud wykonywała u mnie docieplenie domu wraz z zaciągnięciem siatki. W czasie wykonywania tego zlecenia całą ekipę cechowało dokładność oraz staranność wykonywanych prac. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego oraz mogę z czystym sumieniem polecić firmę Krawczykbud, wszystkim tym którzy szybko a zarazem solidnie chcą "wykańczać" swój dom"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Gorąco polecam Pana Jana i Jego Brygadę;) Robota pali im się w rękach, są solidni, punktualni, podpowiedzą, gdy trzeba. Już dwa razy spotykaliśmy się na remontach: raz (czerwiec 2014 - tydzień) wykonali ścianę z korka - przedpokój/kuchnia, salon: wyrównanie ścian, sufitu, tapeta, malowanie, kamień ozdobny na ścianie; drugi raz (sierpień 2014, 4 dni) dwa pokoje mniejsze: wyrównanie ścian, sufitów, malowanie grzejników, nałożenie tapety, malowanie, przyklejanie korka ściennego, Umówiliśmy się wstępnie jeszcze na przerobienie przedpokoju, bo pierwszy "fachowiec" go zepsuł. Z czystym sercem polecam wszystkim!!! A zwłaszcza tym, którzy stracili wiarę w specjalistów. Pracowników firmy Pana Jana można śmiało określić Specjalistami z najwyższej półki ;) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Jan Krawczyk wraz ze swoją zdyscyplinowaną ekipą zmienili całkowicie wygląd mojego ogrodzenia /słupki i murki tynkiem żywicznym, przęsła i sztachety kilkakrotnie przemalowane/, odnowili balkony i taras łącznie z dolną częścią całego domu.Terminowo i elegancko wykonane prace.Na szczególna uwagę zasługuje doradztwo i pomoc Pana Janka w wyborze i kupnie materiałów. W ustalonej wcześniej cenie wykonali inne drobne prace gratis."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Zleciłem Panu Janowi Krawczykowi, prowadzącemu firmę KRAWCZYKBUD, wykończenie mieszkania 3-pokojowego, w stanie deweloperskim, o powierzchni 66 m.kw. Po uzgodnieniu szczegółów wykonywanego remontu (wyburzenie i przesunięcie ścian działowych, gładzie, całkowite łazienki i toalety od podstaw, położenie gładzi na ścianach, malowanie, wyłożenie gresu na tarasie), Pan Janek, wraz ze swoją ekipą, niezwłocznie przystąpił do wykonywania usługi. Zdążyłem zaobserwować, że do pracy ekipa budowlana przychodziła codziennie, wczesnym rankiem, między godziną 7 a 8. Pracowali bez przerwy do godzin popołudnowo-wieczornych. Postępy prac z dnia na dzień były widoczne gołym okiem. Po około 2 tygodniach od rozpoczęcia robót Pan Janek poinformował, że prace wkrótce będą się kończyć. I tak rzeczywiście się stało. Mieszkanie miałem gotowe po około 3 tygodniach od rozpoczęcia remontu. Przez cały okres miałem kontakt z Panem Jankiem, dzwonił on do mnie prawie codziennie, relacjinując przy tym postępy w wwykończeniu mieszkania. Było to dla mnie o tyle istotne, że wówczas mieszkałem około 50 km od mieszkania, które było wykańczane i przez to nie miałem możliwości codziennego doglądania postępów w robotach. Reasumując, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Pan Jan Krawczyk to solidna firma. Jest rzetelny, słowny, uczciwy i terminowy. Z pewnością polecę Jego firmę znajomym, gdyby poszukiwali odpowiedniej ekipy remontowej do wykończenia swojego mieszkania. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Janku! :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna firma. Remont łazienki przebiegał sprawnie, wszystko ładnie wyszło. Nie mam zastrzeżeń. Fachowcy nie chodzą w butach po mieszkaniu i sprzątają po sobie. Z powodzeniem mogę polecić ekipę. Kinga i Łukasz"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Bardzo solidna firma. Kompleksowo wyremontowali nasz dom, niejednokrotnie podpowiedzieli co można zmienić. 12 lat temu wykończyli nasz dom ze stanu surowego do zamieszkania w ciągu 4 m-cy, natomiast teraz odnowili i zmodernizowali nasz dom w ciągu 2 tygodni. Także moge stwierdzić, że remont przebiegł sprawnie. Po zakończonym remoncie wszystko było posprzątane i mogliśmy prawie od razu meblować pokoje. Gorąco polecam. Mariola i Tomek"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kompleksowy remont domu
  Malowanie mieszkania
  Prace związane z wykończeniem domu rodzinnego
  -ocieplanie
  -montaż parapetów

  -szpachlowanie

  -malowanie

  -tapetowanie

  -listwy dekoracyjne

  -tynki dekoracyjne

  -tynki retro

  -”zacierki”
  montaż oświetlenia m.in : gniazdek,włączników,lamp,led,halogenów,

  -instalacje WOD-KAN

  -biały montaż

  -tynkowanie

  -wylewki

  -montaż okien i drzwi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zacznę chyba banalnie, satysfakcja która usilnie łączy się z ciężką pracą i z pasją a także zaangażowaniem. Jako doświadczony pracownik elastycznie mogę podchodzić do klientów, doradzić, jeśli mnie o to proszą albo mają wątpliwości co do któregokolwiek z aspektów związanym z branżą której poświęciłem wiele lat. Tak w skrócie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli miałbym poradzić osobie szukającej firmy oferującej takie usługi jak ja, zasugerował bym by zwrócił uwagę na jakość wykonywanej pracy. Pracując staram się by wszystko czym się zajmuje było wykonane należycie. Na tej stronie można obejrzeć kilka zleceń które wykonywałem :
  http://krawczykbud.pl/portfolio/. Zapraszam bardzo serdecznie do odwiedzania.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy chcę mieć zapewnioną solidną usługę ? To pytanie powinien zadać sobie każdy potencjalny klient. Oraz wiele innych pytań, więcej informacji na stronie www.krawczykbud.pl

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nie skupiam się na innych firmach/spółkach remontowych czy budowlanych nie wiem jakie usługi świadczą precyzując jak wykonują Swoją pracę. Chodź zdarza mi się remontować mieszkanie, domy i napotykać się na rzeczy zdumiewające. Jeśli ktoś pracuję należycie, odpowiednio to będzie cieszył się zainteresowaniem, prawdopodobnie. Jeśli pracuję to staram się zawsze robić to jak najlepiej. Dlatego też ludzie polecają moje usługi.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ostatnimi czasy postanowiłem wziąć w ryzy swoje mieszkanie i z pomocą syna wyremontowaliśmy jego pokój efekt który był poparty pomysłowością także mojego syna robi wrażenie. Dodać mogę, że w pamięci mam kilka wykonanych prac z których jestem dumny i się cieszę, że mogłem komuś wyświadczyć usługę z której sam byłem dumny niejednokrotnie.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Uczestniczę w wielu kursach, rozwijam się jeśli tylko mogę by jeszcze bardziej uwydatnić swoją pracę i ciągle być przyczyną uśmiechu na twarzach klientów, którzy mogą cieszyć się z Swoich domów, mieszkań, garaży itd.