Studio Łazienek Wasielak - Urządzamy łazienki „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i wyposażamy.

Studio Łazienek Wasielak - Urządzamy łazienki „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i...

Studio Łazienek Wasielak - Urządzamy łazienki „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i wyposażamy.

Jeśli szukasz pomocy w wykończeniu łazienki lub pokoju kąpielowego, nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Urządzamy łazienki „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i wyposażamy. Wszystko to w terminie, w ramach ustalonego budżetu i z dbałością o najwyższą jakość.

Dzięki dużej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu, nadamy każdemu wnętrzu unikatowy charakter oraz dostosujemy je do potrzeb oraz oczekiwań właścicieli. Tworzymy przestrzenie funkcjonalne, komfortowe oraz estetyczne, niezależnie od wielkości obiektu.

Do wszystkich realizacji podchodzimy indywidualnie, z dbałością o szczegóły, tak by każdy był usatysfakcjonowany z naszych usług. Ponad ilość cenimy sobie jakość wykonania a zadowolenie Inwestora z efektów naszej pracy jest dla nas najważniejsze.

W naszym zespole pracami projektowymi zajmuje się architekt wnętrz oraz dekorator. Prace wykończeniowe oraz montażowe wykonują specjaliści z długoletnim doświadczeniem w remontach oraz urządzaniu łazienek. Nasi glazurnicy, hydraulicy, elektrycy oraz monterzy dysponują fachowymi umiejętnościami oraz profesjonalnymi narzędziami. Dysponujemy 4 brygadami montażowymi, dzięki czemu prace montażowe możemy wykonywać w 4 łazienkach jednocześnie, a tempo tych prac przebiega sprawnie - średni czas realizacji łazienki "pod klucz" to 2,5 tygodnia.

Oferowane usługi:

# Konsultacja techniczna - nasi majstrowie pomogą Tobie ocenić wstępne koszty wykończenia wnętrza.

# Projekt 3D w rozdzielczości 4K - nasz architekt wnętrz zaprezentuje Tobie jak mogą wyglądać przyszłe wnętrza - z wszystkimi detalami i szczegółami w ramach założonego budżetu.

# Profesjonalne wykonawstwo "pod klucz" - nasi majstrowie oraz pracownicy montażowi wykonają wszystkie prace wykończeniowe, zgodnie z przygotowanym projektem 3D, w ramach wcześniej założonego kosztorysu.

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Mieszkanie 78m2, stan deweloperski. Mieszkanie 92m2, stan deweloperski. Łazienka 9m2, stan remontowany. Łazienka 5m2, stan deweloperski. Mieszkanie 98m2, stan remontowany. Dom jednorodzinny 120m2, szeregowiec, stan deweloperski. Łazienka 7,5m2, stan deweloperski.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Według wspólnej opinii naszych architektów wnętrz oraz pracowników montażowych - największą satysfakcją z wykonanej pracy jest dla nas zadowolenie inwestora z oceny efektów końcowych.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Dużym atutem naszej firmy jest oferowanie kompleksu usług, począwszy od przygotowania profesjonalnego projektu pomieszczenia, poprzez możliwość zakupu produktów niezbędnych do jego wykończenia, a skończywszy na fachowym montażu "pod klucz", wykonanym przez pracowników naszej firmy. Dodatkowo - na każdym etapie realizacji projektu proponujemy usługę nadzoru autorskiego. W dzisiejszych "dynamicznych" czasach, kiedy inwestor (często) nie ma na tyle wolnego czasu, by kontrolować front robót niezbędna jest pomoc wykonawcy w postaci - właśnie nadzoru autorskiego. Nasz architekt wnętrz jako - kierownik projektu - koordynuje pracę na wszystkich etapach realizacji inwestycji (tworzenie projektu, koordynacja zamówień, montaż oraz prace wykończeniowe), tak by wszelkie pojawiające się problemy były rozwiązywane na bieżąco. Nasza działalność skierowana jest do tych, którzy budują, urządzają lub remontują dom czy mieszkanie.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejszą stroną naszej firmy jest konsekwencja w działaniu. Nasi pracownicy wykonują zlecenie sumiennie aż do osiągnięcia zamierzonego skutku - zakończenia inwestycji zgodnie w projektem. Nawet jeżeli pojawiają się problemy, nasi pracownicy starają się je rozwiązywać na bieżąco - wyciągając wnioski oraz wykonują kolejne etapy zlecenia w taki sposób, by konsekwentnie osiągnąć cel w postaci wykonanej usługi zgodnie z oczekiwaniami inwestora.