"KamiRemBud" Usługi Remontowo Budowlane / Fundacja "Crossroads"

Firma jest własnością Fundacji "Crossroads". Organizacją nasza jest organizacją non profit mimo...

Firma jest własnością Fundacji "Crossroads". Organizacją nasza jest organizacją non profit mimo iż prowadzi równocześnie działalność gospodarczą. Dochód z działalności gospodarczej w 100% przeznaczany jest na udzielanie wszechstronnej pomocy dzieciom i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym i ich rodzin
Firma zawsze stara się wykonywać usługi na wysokim poziomie, tak jakbyśmy robili to dla siebie. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji od 24 do 60 m-cy. Gwarancja rzetelności jest naszym hasłem przewodnim. I jak wspomnieliśmy do wszystkich prac firma podchodzi tak, jak by to robiła dla siebie. Jesteśmy firmą wszechstronną, wykonujemy usługi budowlane od A do Z

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Nadbudowa hotelu w Świnoujściu, Prace remontowe dla Kurii Poznańskiej, Jak również osób prywatnych oraz instytucji, firm. Firma wykonywała wiele prac budowlanych jako podwykonawca dużych znanych firm.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Klient, który jest zadowolony z owoców naszej pracy. Ponadto lubię spełniać marzenia ludzi, którzy naprawdę potrafią zaskoczyć fantazją, gdy idzie o pomysły, które nasza firma realizuje ku zadowoleniu inwestora. Satysfakcja, z tego że człowiek może spełniać marzenia, o których nasi klienci często zapominają z wiekiem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  aby zapytała o referencje, co w pewien sposób potwierdzi doświadczenie osoby oferującej swe usługi. Ponadto zapytałbym czy posiada zdjęcia i poprosiłbym o pokazanie zdjęć z wykonanych zleceń

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy po wykonaniu prac klient otrzyma gwarancję?
  Jeżeli tak to jaki okres ona obejmuje?
  W jakim okresie usterki zostaną usunięte?
  Czy po wykonaniu prac klient otrzyma gwarancję?
  Jeżeli tak to jaki okres ona obejmuje?
  W jakim okresie usterki zostaną usunięte?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy firma udziela na swoje prace gwarancji, i na jaki okres. Cenę, bo nie zawsze idzie ona z jakością wykonanych prac. Czy zatrudniona firma posiada wykwalifikowaną kadrę, pracowników.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Firma nasza wykonuje usługi zawsze zgodnie z oczekiwaniem inwestora (klienta), Który jest dla nas inspiracją.Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością, a po zakończeniu prac oddajemy inwestorowi teren budowy, mieszkania, domu, uporządkowany.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Znajomość tematów związanych z budownictwem, zawsze firma nasza stara się być na bieżąco z nowinkami, jak również ze znajomością przepisów prawa budowlanego, co pozwala uniknąć nam i naszym klientom kłopotów, które często pojawiają się w trakcie rozpoczęcia prac budowlanych.