Kompleks styl

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio wykańczałem cały dom od A do Z w Opławcu w Bydgoszczy, klatkę schodową, a konkretnie stopnie wraz z cokołami gdzie nie było to proste bo wszystkie były nie równe i musiałem nadrabiać klejem. Nie dawno skończyłem łazienkę w nowym budownictwie gdzie też nie było łatwo bo klient był bardzo wymagający.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię kiedy wchodzę na stare pomieszczenia i remontuję je na nowo. Wtedy widać najbardziej efekty mojej roboty, a nie ukrywam, że dobrze wykonane zlecenie jest najlepszą wizytowką do dalszego polecenia mnie innym klientom.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradził bym aby zdał się na fachowość i doświadczenie zdobyte przez lata na zleceniach, które wcześniej wykonywał, aby też poczekał na efekt końcowy wykonanej pracy, a nie w trakcie już ingerował bo to nie idzie w parze tylko zaczynają się wtedy niepotrzebne konflikty.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłbym klientem to chciałbym napewno zobaczyć moje wykonane usługi najlepiej na miejscu gdzie było to robione, a nie ze zdjęć i chciałym też usłyszeć jakie są opinie na mój temat to znaczy czy jestem uczciwy, rzetelny i przedewszystkim czy wykonuje swoje prace zgodnie ze sztuką budowlaną.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przemyśleć od samego początku jak chce mieć to wykonane zlecenie, aby w trakcie nie wprowadzać już żadnych zmian bo to przeważnie opóźnia całą robotę, nie kiedy naraża się na dodatkowe koszty takie jak materiały i robocizna.