Kompleksowe usługi remontowo - wykończeniowe

Zajmujemy się kompleksowymi remontami, wykończeniami wnętrz oraz pokryciami dachowymi w papie...

Zajmujemy się kompleksowymi remontami, wykończeniami wnętrz
oraz
pokryciami dachowymi w papie termozgrzewalnej.

Wykonujemy między innymi:
- malowanie, malowanie dekoracyjne
- tapetowanie,
- szpachlowanie, wyrównywanie powierzchni
- płytki (glazura, terakota, gres, kamień)
- montaż stolarki drzwiowej, okiennej, parapetów
- remonty łazienek
- panele, inne podłogi drewniane
- sufity podwieszane, ścianki gipsowo-kartonowe
- instalacje elektryczne, hydrauliczne
- pokrycia dachowe w papie termozgrzewalnej
Doradztwo projektowe oraz w zakresie wyboru odpowiednich materiałów - Gratis.
Konkurencyjne ceny, Profesjonalnie, Gwarancja wykonania.

10 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Praca wykonana latem 2017 roku. Szybko, bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonana naprawa dachu. Pełne zaangażowanie, praca wykonana w terminie. Przystępna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni. :) "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Praca wykonana latem 2017 roku. Szybko, bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonana naprawa dachu. Pełne zaangażowanie, praca wykonana w terminie. Przystępna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni. :) "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Naszym zleceniem było pokrycie nową papą zgrzewalną dachu w starym budynku wielorodzinnym (lipiec 2017) Bardzo dobry kontakt z Panem Jerzym- rzeczowo omówiony zakres prac i dokonana wycena, która nie uległa powiększeniu w trakcie prac. Praca wykonana z dostarczonego materiału dobrej jakości w normalnej cenie bez dziwnych marzy a cały zakres pracy wykonany dokładnie, szybko i w umówionym terminie. Współpraca przebiegła w miłej kulturalnej atmosferze. Zdecydowanie polecamy ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jestem bardzo zadowolona z pracy p.Kalinowskiego.Naprawiał u mnie dach na garażu latem tego roku.zrobił to szybko i sprawnie.Po pracy teren został posprzątany Jest sympatycznym kontaktowym człowiekiem.Polecam! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Super ekipa. Dach zrobiony w jeden dzień. Szybko, sprawnie i z dobrych materiałów. Śmiało mogę polecić w przypadku dachów z papy. Od położenia nowej warstwy minęły już trzy miesiące i ciągle pada, a w domy sucho. Oby tak przez następne 15 lat :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W poprzednim roku pan Jerzy wykonywał u mnie remont łazienki w domu jednorodzinnym. Był to remont kapitalny polegający na wykonaniu nowej instalacji wodno kanalizacyjnej i elektrycznej. Skute zostały stare kafle oraz wyprostowane ściany i podłoga. Całość prac robiona była według aranżacji projektanta. Prace prowadzone były z dużą dokładnością czasami aż do przesady. Myślę że brygada Pana Jerzego jest godna polecenia."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Jerzy wykonywał remont mojego domu jesienią ubiegłego roku. Prace polegały miedzy innymi na równaniu ścian, przerobieniu instalacji elektrycznej, szpachlowaniu i malowaniu. Wymienione zostały również drzwi wewnętrzne w kilku pomieszczeniach. Remont przebiegł zgodnie z ustaleniami, ekipa wykazywała się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę Pana Jerzego."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Jerzy pokrył mój dach papą zgrzewalną w czerwcu 2014r. Jestem zadowolona z rezultatów pracy p.Jerzego.Pracował bardzo sumiennie i dokładnie.Gdy proponowaliśmy swoją pomoc grzecznie odmówił.Polecam pana Kalinowskiego jako osobę znającą i sumienną w swoim fachu. Mirosława Lipert"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Remont mieszkania został przeprowadzony wzorowo, szybko i solidnie przez Pana Jerzego w krótkim terminie. Pan Jerzy nie tylko wykonał powierzone zadania z dbałością o każdy szczegół, ale także poczucie estetyki i fachowe doradztwo sprawiło, że nasze mieszkanie jest poprostu śliczne. Ściany i sufity są gładkie i pięknie odmalowane, podłączone zostało oświetlenie, dobudowana została ozdobna ścianka w pokoju dziennym. Z cała pewnością mogę w 100 % polecić Pana Jerzego. Jest to osoba rzetelna, dba o czystość i kulturę pracy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Tanio , szybko , solidnie . Kafelkowanie balkonu przebiegało bezkolizyjnie z codziennym życiem jakby nic się nie działo .Godna uwagi czystość pracy fachowca w trakcie prac jak i po było czysto .Po prostu tak jak powinno być .Szczerze polecam ."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem podczas wykonywania powierzonych prac, prowadziła kompleksowe prace wykończeniowe domu. Roboty zostały wykonane w terminie po przystępnych cenach i co najważniejsze jakośœć wykonanych prac jest bardzo dobra. Fachowiec godny polecenia."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  - kompleksowy wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim: salon, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój.
  - remont mieszkania w budynku wielkopłytowym: usunięcie starych okładzin, równanie ścian, wykonanie nowych instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonanie łazienki, salonu z sufitami podwieszanym - ogólnie mówiąc remont od A do Z.
  - remont łazienki
  - wykonanie tarasu

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię gdy z wykonanej pracy, remontu, zadania, budowy, wykończenia, projektu zadowolone są obie strony zamawiający usługę czyli inwestor oraz wykonawca czyli ja. Moje zadowolenie wiąże się oczywiście ze względu na moje wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie która szuka kogoś o moich umiejętnościach poradziłbym aby nie sugerowała się tylko i wyłącznie niską cena za wykonywane usługi. Bardzo często bywa tak że niska cena nie idzie w parze z wymaganą jakością wykonywanych robót. Wykonanie zadania bardzo szybko, bardzo tanio i przy tym bardzo dobrze często jest niemożliwe. Roboty budowlane powinny być zrobione w cenach przystępnych, w czasie pozwalającym na np. technologiczne wyschnięcie poszczególnych etapów co będzie skutkowało wykonaniem jej zgodnie z prawidłami budowlanymi - czyli dobrze.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Gdybym był klientem to o potencjalnym wykonawcy robót które chcę zlecić chciałby wiedzieć to co jest ważne, czyli jakie doświadczenie posiada fachowiec w danej specjalności w zależności np. czy chodzi o położenie płytek czy np. o wykonanie instalacji elektrycznej. Nie każdy jest przecież najlepszy we wszystkim.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Każdy klient aby znaleźć odpowiedniego fachowca o określonej specjalności powinien zapytać się jakie budowlaniec posiada doświadczenie, jakie ostatnio roboty wykonywał, czy posiada referencje wystawione od poprzednich inwestorów, poznać określenie się wykonawcy co do ceny i terminu wykonania.