Krystian Kuzak Led Star

Firma z wieloletnim doświadczeniem.Możliwość wystawienia faktury Vat.Naszym mottem jest bezpłatna...

Firma z wieloletnim doświadczeniem.Możliwość wystawienia faktury Vat.Naszym mottem jest bezpłatna wycena z gwarancją ustalonej ceny bez żadnych DOPŁAT i ukrytych kosztów.Specjalizujemy się nie tylko w standardowych remontach,ale także wszelkiego rodzaju nietypowych zleceniach .Urzeczywistniamy marzenia i wizje. Wprowadzamy na polski rynek system zabudowanych schodów pozwalający lepiej wykorzystać powierzchnię domową.Naszą prace charakteryzuje przede wszystkim dokładność,czystość i błyskawiczność realizacji zleceń co powoduje,że remont z Nami nie jest już uciążliwy.
Zapraszamy na bezpłatną wycenę Państwa prac i nawiązanie współpracy :)

(***) 51

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jedne z ostatnio wykonanych ciekawych prac to wykonanie antresoli sypialnej w kamienicy wraz z zabudową miejsca pod nią jako garderoba i wykonaniem zabudowanych schodów wykorzystujących miejsce pod nimi jako szafki zamykane.
  Ponad to wykonalismy adaptacje pomieszczenia w starym drewnianym budynku pod nowoczesną łazienkę .Pewną trudność nastręczyły zgnite drewniane ściany,które to wymien iliśmy fragmentami,a całość zabudowy pod kafelki wykonaliśmy na innowacyjnym systemie talerzyków firmy Michno System.
  Podjeliśmy takze produkcje eleganckich drabinek elewacyjnych o bajecznie wygiętych kształtach za pomocą nowoczesnej walcarki do profili stalowych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Moim konikiem są narzędzia i sprzet. Posiadając ogromny park maszynowy jesteśmy po prostu samowystarczalni i dzięki temu możemy obniżyć koszty nie tracąc pieniedzy i czasu na podwykonawców.Posiadamy pełny sprzet do s
  tolarki włącznie z frezarkami krawedziowymi i grubościówkami,sprzęt do obróbki metali(frezarki,giętarki,gilotyny,automaty spawalnicze,satyniarki,pilniki elektr.,walcarki i inne),do obróbki betonu włacznie z frezarka do betonu pozwalajacą wyrównać płaszczyzne lub np obniżyć poziom istniejącej wylewki o cm zamiast jej skuwan8ia i wykonywania nowej.Posiadamy w swojej ofercie nawet ploter tnący cnc pozwalający na komputerowe obrabianie skomplikowanych szablonów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Moją radą jest postawienie na samowystarczalną firmę taką jak my ,która jest wstanie wykonać kompleksowo zlecenie bez bazowania na osobach trzecich i ich terminach.Dzięki temu praca jest wykonana zawsze na czas i bez dodatkowych komplikacji,a całość gwarancji potwierdzonej stosownym dokumentem spoczywa na jednym wykonawcy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien przedewszystkim zwrócić uwagę na to,z czym przyjechał fachowiec na dokonanie szacunkowej wyceny.Czy jest do tego przygotowany.Profesjonalny obmiar powinien zawierać także sprawdzenie kątów,pionów,poziomów w celu dokładnego ustalenia zakresu prac i oczekiwań klientów,żeby wyeliminować późniejsze rozczarowania.Dokładne oględziny za pomocą łaty,kątomierza i miernika laserowego zapewnia wykonanie wyceny bez późniejszych nieprzewidzianych kosztów.U nas wycena jest na tyle wiążąca,że nie ma potem,żadnych dodatkowych kosztów z powodów nieprzewidzianych.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przemyśleć,czy jest gotowy na prawdziwą i legalnie prosperującą firmę ,która kompleksowo i rzetelnie wykona pomiar,wycene i robotę w ustalonej kwocie!Czy może będzie liczył na taniego pseudofachowca z czarnego rynku bez stosownego rachunku potwierdzającego obecność i odpowiedzialność za pracę,który w miarę rozwijających się prac zaczyna podnosić stawkę,gdyż to ściany są krzywe lub coś tam innego nie tak :) !

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżnia błyskawiczne tempo prac dzięki dużemu doświadczeniu i przemyślanej i zaplanowanej strategii.Ponadto bogaty park maszynowy zapewnia kompleksową usługe od budowy domu po jego wykończenie włacznie ze stolarką meblową.Naszego klienta po podpisaniu umowy interesuje tylko dobór materiałów wykończeniowych i ewentualny nadzór prac.Nie musi się martwić stroną logistyczną przedwsięwzięcia!!!!